Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Akademija za modni dizajn ili tako nešto

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
doxikus



Joined: 05 Jan 2005
Posts: 11
Location: Nigdjezemska

PostPosted: 16.09.2005 21:58    Post subject: Akademija za modni dizajn ili tako nešto Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naslov malo čudno zvuči ali da objasnim.Naime buraz traži akademiji ili fakultet u inozemstvu za studij modnog dizajna odnosno dizajn kostima pa bih Vas molio ako netko ima bilo kakva saznanja ili kakav link pa da mi odgovorite ili još bolje podjelite iskustva...Destinacija nije određena dolazi u obzir Europa pošto se radi o stipendij...

Hvala

_________________
Samo VESELO!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 17.09.2005 08:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imas u Milanu - IED (Istituto Europeo di Design), gdje je navodno odsjek mode dosta dobar (sad su se cak odvojili fizicki od glavne zgrade i imaju svoju), predaje ti ekipa iz industrije, itd. a i kasnije kad zavrsis te za posao vec pokupi netko isto iz industrije... ja sam isao na IED, al ne ma modu, al je u drustvu bilo ekipe koja je to studirala, i skuzio sam da nitko ne bitcha i da su zadovoljni, dok su se recimo fotografi i ilustratori dosta zalili na kvalitetu studija.

http://www.ied.it/

Za dalje ti mogu jos pitat, al znam da u Belgiji ima neki jaki faks za to, pa onda naravno London, al za detalje bi morao pitat ekipicu koja je u tome. Back with more info...
Back to top
View user's profile Send private message
doxikus



Joined: 05 Jan 2005
Posts: 11
Location: Nigdjezemska

PostPosted: 18.09.2005 17:34    Post subject: Akademija za modni dizajn ili tako nešto Add user to your forum ignore list Reply with quote

E hvala ti puno...Samo moram te još malo ugnjaviti.Naime burazera zanima kako ide procedura oko vize i koliko se otprilike plaća studiranje u biti što više informacija ako je moguće pošto je on već dobio obrazce za popuniti a tamo je brdo pitanja na koja ne zna odgovore.

_________________
Samo VESELO!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 18.09.2005 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa sto se tice vize cini mi se da se moras prvo upisati a onda s tim papirima traziti studentsku vizu, jer inace ti ne mogu dati studentsku. Poslije s tom vizom u zemlji u kojoj vec jesi, traziz dozvolu boravka, obicno na godinu dana, pa svake godine produzujes. A koliko kosta godina, nemam pojma, to stvarno trebas pitati skolu.
Back to top
View user's profile Send private message
doxikus



Joined: 05 Jan 2005
Posts: 11
Location: Nigdjezemska

PostPosted: 19.09.2005 23:27    Post subject: Akademija za modni dizajn ili tako nešto Add user to your forum ignore list Reply with quote

TNX, za početak velika pomoć...Moram reći burazeru neka se dalje raspita i neka sam odluči šta će...

_________________
Samo VESELO!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group