Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
digitalac?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 16.09.2003 16:21    Post subject: digitalac? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kupio bih si neki digitalac(oko 3000-3500 kn je budjet),pa me zanima sta bi za taj novac bilo najisplativije uzeti!Mega_ninja_pixeli mi nisu toliko vazni,samo da su slike OK
tnx
ps.treba li napomenuti da je za kucnu upotrebu Smile)

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 16.09.2003 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja mislim da ti je najbolje uzeti nešto od ovoga. Za cijene neznam tako da trebaš pogledati kod distributera.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 16.09.2003 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maybe canon a-70

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 16.09.2003 18:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi ti preporucio Canona. G2/3 ak mozes ili nekaj od S serije
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 17.09.2003 08:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala,primljeno k znanju Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 08:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za tu lovu mozes naci jako dobre digitalce. Moja preporuka je FUJI, za to sto ja imam jedan takve vrste i zadovoljan sam skroz!

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-juxa-



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 70
Location: mrduša donja

PostPosted: 20.09.2003 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Od FUJIa ti ne bi preporučio ništa osim 602z(kojeg imam i jako je dobar ali nije za kucnu uporabu), a za kucnu uporabu neki od novijih canona.

Za sve informacije o gotovo svim digitalcima na tržištu odi na http://www.dpreview.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 21.09.2003 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Preporučam Olympus Camedia C-xxxx serija! Odličan fotić, jako sam zadovoljan njime! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
sorry_username_taken



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 1

PostPosted: 24.09.2003 07:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Canon IXUS 400, definitivno.
3,720 kn u HGsput-u

pogledaj www.dpreview.com (daleko najbolji site za recenzije digitalnih fotoaparata)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 24.09.2003 09:58    Post subject: Peporuka Add user to your forum ignore list Reply with quote

Toplo preporučam Fuji digitalce. Kvaliteta slike odlična, vjernost boja također, cijenom pristupačni. U galeriji/fotografije imaš nekoliko fotki koje sam okinuo dotičnim. Ukoliko su ti pak važni Megapixeli upakirani u kompaktno kućište moja preporuka bi bila Canon digital Ixus (oni su malo skuplji).
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 24.09.2003 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

olympus camedia ima opako zute slike.. barem po mojem ukusu Confused
a za kucnu upotrebu neki fuji (2.1 megapixela 1600x1200 6x zoom )
je predobra stvar.. na poslu imam 2800 zoom vec nekih dvije i pol godine Very Happy i tek sada razmisljam o profesionalcu nekom..

mada .. for a brief period in my life sam se druzio sa cannon G5 powershotom i nisam mu nasao zamjerku .. osim mozda brzine spremanja fotki .. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
beyondlight
Guest





PostPosted: 01.10.2003 22:26    Post subject: Reply with quote

tRC wrote:
olympus camedia ima opako zute slike.. barem po mojem ukusu

kak žute?!! ja imam Olympus C-2 Zoom i ništa nije žuto osim ak ja ne podesim da bude žuto. btw, što se tiče kvalitete slika [a i boja isto] - što bolje podesiš settingse na digitalcu to ćeš imat bolju fotku, zar ne?!
Back to top
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 06.10.2003 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
olympus camedia ima opako zute slike...


fora je da podesis "white spot" - ili kroz predefinirane izbore (ovisno o snazi i temperaturi svjetla...) ili jednostavno nanisanis na nesto bijelo i kliknes. ne znam kak to ide kod olympusa, cackaj malo po settingsima...
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 12.10.2003 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

copy/paste sa njuza:

Olympus Camedia C-720 Ultra Zoom, 3M pixela (1984x1488), 8xopt. zoom
(40-320mm), 3xdig.zoom, objektiv 6.4-51.2mm, F2.8-3.4, Elektronsko tra¾ilo,
QuickTime Motion JPEG; crno-bijelo, sepia, 2 fotke u 1 (Crop&Merge), 16MB
SmartMedia, USB suèelje, Video output

novo
nekori¹teno

2800kn

nikolek@vip.hr

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
n3me5is



Joined: 27 Oct 2003
Posts: 1

PostPosted: 27.10.2003 20:08    Post subject: Re: digitalac? Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Kupio bih si neki digitalac(oko 3000-3500 kn je budjet),pa me zanima sta bi za taj novac bilo najisplativije uzeti!Mega_ninja_pixeli mi nisu toliko vazni,samo da su slike OK
tnx
ps.treba li napomenuti da je za kucnu upotrebu Smile)


Fuji S304 - 2500Kn pravo dobar fotić, ako si zainteresiran javi se na mail!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 19.12.2003 19:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vezano za Oly-je, neznam jel jos netko primjetio kako kod nas vec godinama guraju tu firmu na ustrb drugih...ne da imam ista protiv Olympusovih digitalaca but...svugdje osim u Vidiju i Bugu se zna da je Cannon br.1 Nikon je uz Sony najjaci, a tek iza Fuji-ja nekako dolazi Oly...
Da se covjek ravna samo po nasim informatickim tiskovinama, zakljucio bi da je Oly car...uvjek Grand Prix ili best buy itd...evo bas gledam na bug.hr su izletili odma sa vijesti o novom Oly-jevom blicu za macro fotkanje...neš ti novosti...drugi to imaju godinama...e i novi E 1 je "Digitalac godine" u Bugu naravno (ili PC chipu, ne sjecam se), a "tri četvrtinski CCD je "otkriće godine za digitalnu fotografiju"...Samo u Hrvatskoj, naravno...
S druge strane Cannon je izbacio revoluciju u dgitalnoj fotografiji sa prvim "pristupacnim" digitalnim SLR-om (D30), suvereno vlada high-end-om (1Ds nema nikakve ozbiljnije konkurencije), u sportskoj fotografiji se bori sa Nikonom, a nedavno je izbacio D300 (prvi digitalni SLR, dakle pravi sistem sa izmjenjivim objektivima itd...) ispod 1000 dolara. (8000 Kn sa pedeveom kod nas)...

Nije mi namjera nikoga reklamirati, ali malo više objektivnosti u naših "informatičara-fotografa ne bi bilo zgorega...)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group