Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pomoc za uvez

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nedzad72



Joined: 30 Sep 2005
Posts: 2

PostPosted: 30.09.2005 09:14    Post subject: pomoc za uvez Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cao narode,

imam zadatak da zatrazim uslugu uvezivanja 50-ak stranica svoje firme, sto je godisnji izvjestaj, u nekakv uvez a da je malo bolji od mekog, ali da nij neki tvrdi i luksuzni.

Sta da trazim od stamparije, koje termine da koristim?

Ne zamjerite mi na neznanju, jer stvarno ne znam apsolutno nista o stampanju, a zapalo je mene da ovo odradim.
Back to top
View user's profile Send private message
mel



Joined: 06 Sep 2005
Posts: 27
Location: zagreb

PostPosted: 30.09.2005 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na stranicama http://www.igepa-plana.hr/hrv/ponuda.asp?url=fini_conqueror.inc
imate odabir boljeg papira možda je tako lakše
pregledajte podvrste
mi zatvaramo neke beosure na taj nacin
pozdrav
mostar
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mel



Joined: 06 Sep 2005
Posts: 27
Location: zagreb

PostPosted: 30.09.2005 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u principu izvucite neke nazive u u mostaru potražite uzorke istih
gramatura od 250-350g
moraju imati takve vrste ili naslicnije jer sam vidio proizvode iz BiH
koji su tako izradeni
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mel



Joined: 06 Sep 2005
Posts: 27
Location: zagreb

PostPosted: 30.09.2005 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde ljudi pomozite covjeku
preporucio sam mu ovaj forum , jer vas ima izvrsnih
pametnih........... Razz Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nedzad72



Joined: 30 Sep 2005
Posts: 2

PostPosted: 30.09.2005 10:55    Post subject: evo.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

..kako mi je prethodnik preporucio ja poslah upit, i vec sam dosta zadovoljan sa odgovorima.

Hvala vam svima
Back to top
View user's profile Send private message
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2005 07:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije mi bas najjasnije.
Trebas li uzezati jednu kopiju, 50 ili 1500 njih?

Od tuda sve pocinje, jer kolicina odredjuje najpovoljniju tehnologiju, a izbor iste otvara ili zatvara neke mogucnosti.

U zvakom slucaju ja bih to vezao za sam design brosure. Definitivno bas kako je i Mel rekao, ako ne zelis tvrdi niti cheap tanki, odi prema nekom papiru vece gramature (samo imaj na umu ako namjeravas printati na njega da uopce zbog debljne moze proci kroz printer ili ako vec moze kako se toner ponasa na papiru (npr. volumenozni papiri nejednako rasporedjuju prah po sebi)).

E sad po pitanju uveza hoce li to biti kasiranje, klamanje, spirala ili nesto trece... ?

Doc

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group