Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tutoriali za 3d studio max 8 ........

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Deky



Joined: 01 Nov 2005
Posts: 5
Location: Osijek

PostPosted: 02.11.2005 15:01    Post subject: tutoriali za 3d studio max 8 ........ Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok, novi sam ovdje na ovom forumu i nisam bas nest pregledavao dal postoji isti naslov ko i ovaj, al nea veze...

uglavnom ima li tutoriala za 3D Studi Max 8.0 ????
trenutrno radim na njemu i neide mi bas... zelim nauciti modelirati 3d "likove"
(primjer likovi iz igrica...)
uglavnom, zanima me gdje mogu skiniti cijeli tutorial za "3dsm 8.0" a moze
i samo detaljni tutorial za modeliranje likova, po mogucnosti na hrvatskom jeziku, i da
zanima me kolko dodje knjiga 3ds max-a osmice?dal je uopce tiskana?

pozdrav...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 02.11.2005 15:26    Post subject: Re: tutoriali za 3d studio max 8 ........ Add user to your forum ignore list Reply with quote

Deky wrote:
bok, novi sam ovdje na ovom forumu i nisam bas nest pregledavao dal postoji isti naslov ko i ovaj, al nea veze...


O da samo znaš koliko ima veze pogledati jel takvo šta bilo ili koristiti search...ili još bolje google...

Deky wrote:
uglavnom ima li tutoriala za 3D Studi Max 8.0 ????
trenutrno radim na njemu i neide mi bas... zelim nauciti modelirati 3d "likove"
(primjer likovi iz igrica...)


Imaš po internetu, samo malo treba googlati...a ovdje AFAIK nema...ili ima?

Deky wrote:
uglavnom, zanima me gdje mogu skiniti cijeli tutorial za "3dsm 8.0" a moze
i samo detaljni tutorial za modeliranje likova, po mogucnosti na hrvatskom jeziku, i da
zanima me kolko dodje knjiga 3ds max-a osmice?dal je uopce tiskana?

pozdrav...


Ne postoji ni za jedan program cijeli tutorial.
Postoje jedino tutoriali za neke segmente ili određene radnje. Na hrvatskom čisto sumnjam da ima, a knjiga (na engleskom) brijem da postoji, al ne bih znao koliko košta, vidjet ću u algoritmu sutra, jer i sam moram nešto tam vidjet...pa javim ak ima...al ak ima, onda je na engleskom, 99%
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Deky



Joined: 01 Nov 2005
Posts: 5
Location: Osijek

PostPosted: 02.11.2005 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, sorry tek sam sad skontao da sam se sjebao kad sam napisao, mislio sam dal postoji knjiga napisana u .pdf formatu???? kontao sa kupit knjigu kolko god da dodje, al
ak je na engleskom onda necu, jer kontam da se tak nest valjda moze naci i na netu u pdf-u???
e i ak gledas pogledaj dal se uz knjigu dobije kakav cd (primjeri i ostale spike...)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 02.11.2005 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

3D studio Max 7 - biblija - engleski - 370 kuna - algoritam

a ti vidi oćeš to ili pdf. ne znam jel ima cd, nisam gledo, al vjerujem da bi trebo bit neki...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Deky



Joined: 01 Nov 2005
Posts: 5
Location: Osijek

PostPosted: 02.11.2005 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj buraz trazim vec 3 sata ubedirao sam se do jaja, nemogu nikako naci
treba mi 3Ds Max 8 Bible, ako nema te onda moze i najnovija koja postoji, ajd please
stavi link za download....
(sknio sam 3Ds Max 6 Bible.rar ali treba mi password da mogu "Extract")

pozdrav.....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 02.11.2005 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a zašto misliš da ja imam link za taj pdf? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Deky



Joined: 01 Nov 2005
Posts: 5
Location: Osijek

PostPosted: 02.11.2005 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sam malo vidim da se razbacujete sa vodicima i tutorijalima u mayi, softimage-u, i ostalim duminama, pa kontam da i ovo imate... Smile
ajd please tko god da ima nekakav vodic za 3ds neka stavi ovdje link...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 03.11.2005 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote



hint: klikni na ovog smalića
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 03.11.2005 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ti imam u PDF-u bibliju za 3d studio max, ali za šesticu, ništa novijeg nažalost. Crying or Very sad

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group