Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
game master

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 15.12.2005 16:41    Post subject: game master Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo nesto portalskog stiha - ubila sam se dok sam to slozila da radi kako treba - a valjda radi.
Provjerite - komentirajte: www.game-master.org (znam da jos ne prolazi validaciju - to mi je slijedeca faza).

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 15.12.2005 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm. pozadine su mi malo nedorađene. pre plošne su. ovih zmajeva mi je malo previše. prejako su istaknuti. moglo bi se tu i sa fontovima poigrat. šteta za ovakav tip stranice koristit samo verdanu.

postao sam prije kakarinke! Smile

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 15.12.2005 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nice, ali vise spada za neki rpg related site, a ne za gaming site opcenito.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 15.12.2005 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neke stvari su superstilizirane, a neke nisu uopce. kao sto je gOrangutan rekao, nedoradjene pozadine i fontovi. kad vec ima flasha, i sIFR bi dobro dosao.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 15.12.2005 19:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:


postao sam prije kakarinke! Smile

Damn Twisted Evil .... al ajde bar si ti veseo .....

Prvo me ubo u oko search button .... skočio van dizajna ....
Kao što su ti rekli detalji su predobro napravljeni ....
malo više pažnje pri izboru fonta i bit će to sjuuuper ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 15.12.2005 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oops, I don't like it, I'm afraid.

Boje su mi skroz loše, grafika tak-tak, layout već hiljadu puta viđen... Ko da gledam neki sajt od prije pet godina. Nisam očekivao ovako nešto od tebe jer mislim da možeš much, much better Smile

Ain't valid.

Semantics: menu pukni u listu.

BTW kaj je sa personal sajtom?

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 15.12.2005 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako želiš primjeniti isti stil na više npr div-ova, koristi css class a ne id selectore.
Id selector se odnosi na jedan jedini unikatni element dok klasu možeš zaljepit koliko god puta hoćeš i di hoćeš.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 16.12.2005 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imate koji prijedlog za font - jer kako vidim on je skoro svima bolna točka.
Buttoni su sredjeni - thx na opasci bila je nužna.

Eh, upravo sam provela par sati pokusavajuci validirati cjelu stvar. Problem je u tome da to nisam sama pisala nego to pokrece textpattern sa masu plug -inova. I jedan od njih i dalje radi problelme. Sa slanjem iz php-a x&y varijabli... I ne znam kako da to rješim Sad

To što je site isti po strukturi kao svaki portal je meni prelogično jer nismo željeli da korisnici moraju prvo pročavati site 10-ak minuta da bi se mogli na njemu snaci. Ovako kad dodjes znas gdje je sta i kako stvar funkcionira...

personal site se preselio - i sad sam sredila link - thx.

cjela stvar sa ul, div i class ama je u ovom trenutku toliko iskomplicirana zbog zahtjeva texpatterna i odredjenih djelova sitea za koje kad sam startala raditi nisam niti imala u vidu. Znam da bi stvari mogle optimalnije biti rješene, ali bi mi sad za "odmotati" tih masu css, formi, php-ova, pages-a i prikaza bolje bilo da krenem ispocetka. :givap

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.12.2005 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.game-master.org/txp/article/22/agram-arena-zima-2005

ja mislim da bi na ovoj stranici trebala onaj opsirni text staviti u bijelo i ostaviti zutu samo za sazetke i naslove (linkove ili ono sto zelis naglasiti) biti ce ti puno citljivije.
inace je pregledno i to mi je kul, a u te igre ja se bas ne kuzim pa ne znam je li stil ok, meni je osobno dobar Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Blade



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 73

PostPosted: 22.12.2005 19:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na Iskonu je danas to stranica tjedna. Eto lijepa pohvala, svaka čast!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group