Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vip
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 16.01.2006 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
ako su platili ovo gore (sto pretpostavljam), to je normalna ili skoro cijena (sumnjam da je rebranding HT-a dosao ista manje, dapace, s obzirom na broj evenata koji su odradili....Trc?)


mislim da je rebranding ht-a doso oko 5mil eura....al to je rekla kazala

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 16.01.2006 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nego, dajte mi recite zasto se logo pojavljuje uz ova cetiri zvrljotka, svaki put razlicito? Zanima me kako su to objasnili...kolko sam ja skuzila imaju bazu(VIP u Futuri?) i mijenjaju cetiri razlicita piktica desno? Cemu to doprinosi uopce?

Citljivosti....neee
laksem pamcenju....neee

Ajd pliz objasnite Very Happy

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.01.2006 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skucat 12 milji je sasvim ok ako radiš nešto dobro Smile
ali ako od postojećeg branda koji je bio dobar radiš nešto novo , k tome
ne konzinstentno , nešto što se svako malo mjenja - gdje je tu vizualna prepoznatljivost ?
typo mi nije nešto ali ovo čičkarije su mi gore..

rebranding nečeg nacionalnog uvijek košta puno novaca, i to mi je ok , ipat treba promjeniti svaku tablu na svakoj partner prodavaonici i svaki naljepnicu i zastavicu na kiosku sa vip.me bonom...
ali ajde nekaj taj vizual bude bolji (ako već ne u grafičkom onda u komercijalnom smislu)
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.01.2006 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
4thshadow wrote:
ako su platili ovo gore (sto pretpostavljam), to je normalna ili skoro cijena (sumnjam da je rebranding HT-a dosao ista manje, dapace, s obzirom na broj evenata koji su odradili....Trc?)


mislim da je rebranding ht-a doso oko 5mil eura....al to je rekla kazala


sumnjam da je toliko.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.01.2006 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
http://static.vip.hr/portal/slike/1800565_zimski_roaming_468x60_unutrasnji.swf
Snimi ovo! lol

uf. Smile

nego.
5mil eura mi zvuci full puno, ali ne mora bit da nije, no opet, moze bit rekla-kazala. Ipak, znamo i sami kako se kod nas lova trosi na sve strane (po meni cak i neke nepotrebne sitnice). Recimo, kad se snima hrvatski film pod produkcijom HRT-a, tu stignu i kamioni, catering, sminka, rasvjeta, pun k ljudi (koji su cisto spektatori i nemaju veze s filmom) itd itd.. Da se smanji broj ljudi i nebitnih stvari kod snimanja, samo snimanje bi bilo za 40% jeftinije, ako ne i vise. No, tradicija je tradicija.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 16.01.2006 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
http://static.vip.hr/portal/slike/1800565_zimski_roaming_468x60_unutrasnji.swf

Snimi ovo! lol


bnjahhh. uzas.

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.01.2006 12:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
Nego, dajte mi recite zasto se logo pojavljuje uz ova cetiri zvrljotka, svaki put razlicito? Zanima me kako su to objasnili...kolko sam ja skuzila imaju bazu(VIP u Futuri?) i mijenjaju cetiri razlicita piktica desno? Cemu to doprinosi uopce?

Citljivosti....neee
laksem pamcenju....neee

Ajd pliz objasnite Very Happy

mozda simbolizira generacije: Najmladji, Mladi, Stariji i Mezozoik.
Mozda simbolizira cak i vrste usluga ili je to jednostavno modni stih!

Very Happy

btw. neke od poruka koje Vip siri novom kampanjom su "Budi svoj, budi hrabar, budi ponosan, smij se, budi zaljubljen...".

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Samurai



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 88
Location: Croatia

PostPosted: 16.01.2006 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm rebranding, znači poslje site-a i cijeli ce vip biti u ovom novom ruhu ...yuk yuk,
typo sucks, site im nije loš , ovaj .swf sucks big time,... uglavnom moram to komentirat za večernji opet Wink

_________________
mcville.net check out some fresh design /coder interview's Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2006 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa fino je ovo oprana lova Smile

stari logo za favicon, wtf?

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 16.01.2006 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Portal bezze
Site dobar

Sa takvim budzetom moze i bolje.
Back to top
View user's profile Send private message
dux_is



Joined: 01 Jun 2005
Posts: 43
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2006 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ihaaaaaa

dobro veli grzzi, tipo sucks
a ambient flowerpower austinpowers, ne znam
a bogami i mile je u pravu >>puno bolje od dosadašnjih
fensi-šmensi rješenja, he he
aj bok.... Cool

ps jedino mijena stalna jest




________________________________
too old to rock and roll, too young to die
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 16.01.2006 14:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
par stvari. na vipnet.hr portalu, gdje je login polje? koristim vipsms i nevidim login polje. pita me za login tek kad idem na vipsm


Da, nema login polja, ali kad klikneš na web.sms, piše gore korisničko ime nije prepoznato Question
a kak i gdje da prije toga upišem korisničko ime??? nema logike...ajd da je ko na starom, imaš login box, pa ak krivo upišeš, onda ti javi error...al ovo je glupo...baš mi fali taj login na homepageu....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.01.2006 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:


nego.
5mil eura mi zvuci full puno, ali ne mora bit da nije, no opet, moze bit rekla-kazala. Ipak, znamo i sami kako se kod nas lova trosi na sve strane (po meni cak i neke nepotrebne sitnice). Recimo, kad se snima hrvatski film pod produkcijom HRT-a, tu stignu i kamioni, catering, sminka, rasvjeta, pun k ljudi (koji su cisto spektatori i nemaju veze s filmom) itd itd.. Da se smanji broj ljudi i nebitnih stvari kod snimanja, samo snimanje bi bilo za 40% jeftinije, ako ne i vise. No, tradicija je tradicija.


OT sa topica ali ipak , možemo odma otvorit topic o tome ali može i pitanje ovdje.

tko je po tvom viđenju spektator , šminekrice i frizerke *? rasvjeta i tonci ?
hrana ? (jesi li kada radio sa 100 ili 200 gladnih ljudi Twisted Evil ?)

po mom viđenju a mogu reć da sam upoznao HRT prilično dobro, što po kadrovskoj strukturi što po poslovnim procesima, to je jedan od najboljih djelova koji HRT ima,
samo primjer nedavnog skijaškog kupa na sljemenu, gdje je jedan od najzaslužnijih za međunarodne pohvale upravo taj segment HRT-a koji je radio signal koji se emitirao diljem svijeta,
primjer janice, pobjedi u super Gu u bad kleinkirchenu i u ciljnoj areni vidiš sjenu ENG kamermana i skakutavu sliku kako trči prema pobjednici ?!
to je po meni amaterizam puno većih i skupljih produkcija ..
gostovanje pape sa šezdesetak live kamera da ne spominjem...


produkcija kamera -skejt - frend je druga stvar i rezultat je nekad dobar kao i većih produkcija, no kada snimaš scenu čiji take košta 20 tisuća kuna vatrometa i toliko živaca
ako ti šminkerica nije dobro našmikala leš i on je rumen od hladnoće onda ponovljeni take sa njegovom zacementiranom facom košta ponovo 20K kuna..
kada imaš Šminkericu koja se brine samo za to -. nema grešaka ili su smanjene na minimum.
no ono na što ti misliš je vjerovatno da ima scenskih (ne)radnika za koje nitko ne zna tko su i kam su , muvatora , sukija i sličnih.. koji su uvijek blicu stola sa klopom i cugom..
jebiga mentalitet.
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 16.01.2006 14:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
saletto wrote:
Nego, dajte mi recite zasto se logo pojavljuje uz ova cetiri zvrljotka, svaki put razlicito? Zanima me kako su to objasnili...kolko sam ja skuzila imaju bazu(VIP u Futuri?) i mijenjaju cetiri razlicita piktica desno? Cemu to doprinosi uopce?

Citljivosti....neee
laksem pamcenju....neee

Ajd pliz objasnite Very Happy

mozda simbolizira generacije: Najmladji, Mladi, Stariji i Mezozoik.
Mozda simbolizira cak i vrste usluga ili je to jednostavno modni stih!

Very Happy

btw. neke od poruka koje Vip siri novom kampanjom su "Budi svoj, budi hrabar, budi ponosan, smij se, budi zaljubljen...".



Meni je isto palo na pamet da ce to biti usluge...ali mi se cini ipak da je to vezano za ovo kaj si napisao: hrabar, sretan, zaljubljen i sl.
Bit ce da je to onaj "novi" trend brandinga o kojem su nekidan pricali na telki - fuzija vizuala sa konkretnim emocijama koje ciljani korisnici vezu uz brand. A svaki brand je onda sretan i ponosan i hrabar...kao Nestle...

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2006 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
stari logo za favicon, wtf?

bas sam dosao ovdje samo da ovo popljujem Laughing
mislim, kaje to??!?!
iako, moram priznat stranica mi i nije losa tak...
eventualno da su njeni elementi manji

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.01.2006 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
OT sa topica ali ipak , možemo odma otvorit topic o tome ali može i pitanje ovdje.

oke trc. Ciljao sam na to da, premda dajemo ogromne iznose, ipak snimamo smece. No, imam svoje misljenje o toj prici, stojim pri njemu.
O ovome cemo nastavit iscrpnije u nekom drugom topicu ili na kavi. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ripper



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 64
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2006 19:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja neznam zakej ste svi tak popljuvali re-branding... ja mislim da je sve napravljeno do jaja. A govoriti o 12 milijuna kuna, i pritom misliti samo na logo, je besmisleno.. to mi se iskreno i cini malom svotom za telekom koji drzi pola naseg trzista..

A sto se tice samog dizajna.. totalno mi se svidja nacin na koji se sve to izvelo. Logo u Futuri mi je skroz legao i super mi je sto je crn jer sluzi kao antipod onim retro crckarijama koje ce samo jos dodatno diferencirati VIP od T-coma i Telea koji su u svojim popratnim vizualnim elementima i više nego rigidni... uopce nije neka velika mudrost... samo su napravili suprotno od onoga sto konkurencija cini.. tamo gdje je T-com kockast, "rozi" i cvrsti, Vipovci su organski, slobodni i razigrani.
Vipov logo je crn kao metafora elegancije i ekskluzivnosti (siva je vec T-comova) i reprezentira renome tvrtke...
A crckarije su razigrane, a reprezentiraju VIP usluge i "way of life"...

ja dajem cistu 10-tku

_________________
Wine is fine, but whiskey's quicker
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.01.2006 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ripper wrote:
Ja neznam zakej ste svi tak popljuvali re-branding... ja mislim da je sve napravljeno do jaja. A govoriti o 12 milijuna kuna, i pritom misliti samo na logo, je besmisleno.. to mi se iskreno i cini malom svotom za telekom koji drzi pola naseg trzista..

A sto se tice samog dizajna.. totalno mi se svidja nacin na koji se sve to izvelo. Logo u Futuri mi je skroz legao i super mi je sto je crn jer sluzi kao antipod onim retro crckarijama koje ce samo jos dodatno diferencirati VIP od T-coma i Telea koji su u svojim popratnim vizualnim elementima i više nego rigidni... uopce nije neka velika mudrost... samo su napravili suprotno od onoga sto konkurencija cini.. tamo gdje je T-com kockast, "rozi" i cvrsti, Vipovci su organski, slobodni i razigrani.
Vipov logo je crn kao metafora elegancije i ekskluzivnosti (siva je vec T-comova) i reprezentira renome tvrtke...
A crckarije su razigrane, a reprezentiraju VIP usluge i "way of life"...

ja dajem cistu 10-tku


a ja bih se sad okladila da si account na vip-u ili slicno.


tvoje objasnjenje je mozda ono sto su htjeli postici. realizacija je LOSA. dakle, posao je lose odradjen. oni shitevi na logu ostaju samo trendy shitevi i to lose izdizajnirani shitevi. dvoumim se da li su gori oglasi ili billboardi. konceptualno i vizualno - katastrofa.
lova uopce nije upitna kao sto sam rekla.

@phil: ne brije bezveze. snimanje filma i reklame nema veze jedno s drugim. vjeruj da klijenti minuciozno paze na pare koje potrose, budzeti su unaprijed zadani i to najbolje rasporedis kako znas.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.01.2006 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ripper wrote:
Ja neznam zakej ste svi tak popljuvali re-branding... ja mislim da je sve napravljeno do jaja. A govoriti o 12 milijuna kuna, i pritom misliti samo na logo, je besmisleno.. to mi se iskreno i cini malom svotom za telekom koji drzi pola naseg trzista..

A sto se tice samog dizajna.. totalno mi se svidja nacin na koji se sve to izvelo. Logo u Futuri mi je skroz legao i super mi je sto je crn jer sluzi kao antipod onim retro crckarijama koje ce samo jos dodatno diferencirati VIP od T-coma i Telea koji su u svojim popratnim vizualnim elementima i više nego rigidni... uopce nije neka velika mudrost... samo su napravili suprotno od onoga sto konkurencija cini.. tamo gdje je T-com kockast, "rozi" i cvrsti, Vipovci su organski, slobodni i razigrani.
Vipov logo je crn kao metafora elegancije i ekskluzivnosti (siva je vec T-comova) i reprezentira renome tvrtke...
A crckarije su razigrane, a reprezentiraju VIP usluge i "way of life"...

ja dajem cistu 10-tku


lijepo si to obrazložio, al meni je logo kao što je netko i napisao, vip u futuri i to je to (bar neka sitna modifikacija tipa da bude malo personalizirano je mogla pasti)
... ove črčkarije nisu ništa novo ni neobično niti mi je sve skupa zbog toga prepoznatljivo ... ... ako je sad fora i novo što moš kao "suprotnost" stavit svaki k. iza tipa, ajde neka... oke mi je možda fora ako ciljaju isključivo na mlade (valjda su odustali od poslovnih korisnika)?

naravno da nitko normalan ne misli da su naplatili 12 milja za logo ...

sve u svemu, naravno da je korektno, ipak je to ozbiljna firma sa novcem za bacanje, al za rebranding dao bih im 6-7 al 10 no way! Nisam vidio još ništa od kampanje al ne sluti mi na originalnost, svježinu i ostalo nabrojeno ...

al da je bolje od starog koji je bio totalno zastario i neozbiljan, je.

i btw, iako plaćam njihov broj, vip brand mi je blago odbojan (tarifni modeli su im nejasni, a politika pljačkaška, prešao bih na neku drugu mrežu, al nisam uvjeren da su ostali išta bolji ... možda ipak tele2, bar je mrvu jeftiniji) ...

G
Back to top
View user's profile Send private message
Ripper



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 64
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2006 20:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:

a ja bih se sad okladila da si account na vip-u ili slicno.


hhehe.. tocno sam znao da ce netko to pomisliti... ne naravno da nisam.. a i da jesam, mislim da ne bi na ovaj nacin "sugerirao" bilo sto...

ja samo ne mislim da su te trendy shit pizdarije lose dizajnirane... to sto su "trendy", ima vise veze samnom i s tobom nego s kvalitetnim dizajnom...

cheers!

_________________
Wine is fine, but whiskey's quicker
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.01.2006 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ripper wrote:
ja samo ne mislim da su te trendy shit pizdarije lose dizajnirane... to sto su "trendy", ima vise veze samnom i s tobom nego s kvalitetnim dizajnom...

cheers!


ima veze i s kvalitetnim dizajnom: to mi je posao. i mada se ukusi razlikuju, nije tesko razlikovati dobru od lose kampanje, dobar i los koncept itd. osim toga, vip ce sam osjetiti uspjesnost ili neuspjesnost ovog rebrandinga.

votever, imas pravo na svoje misljenje kao i svi drugi, fkorz.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tompa



Joined: 14 Oct 2004
Posts: 64
Location: Prudnice

PostPosted: 16.01.2006 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
Meni je isto palo na pamet da ce to biti usluge...ali mi se cini ipak da je to vezano za ovo kaj si napisao: hrabar, sretan, zaljubljen i sl.
Bit ce da je to onaj "novi" trend brandinga o kojem su nekidan pricali na telki - fuzija vizuala sa konkretnim emocijama koje ciljani korisnici vezu uz brand. A svaki brand je onda sretan i ponosan i hrabar...kao Nestle...


hm, ima zgodna knjiga na tu temu, sad vec relativno stara: Dream Society ... uglavnom, vise se ne prodaje informacija nego snovi...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 16.01.2006 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidjeh reklamu omg. Shocked Confused Rolling Eyes Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.01.2006 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:

@phil: ne brije bezveze. snimanje filma i reklame nema veze jedno s drugim. vjeruj da klijenti minuciozno paze na pare koje potrose, budzeti su unaprijed zadani i to najbolje rasporedis kako znas.

U postu sam se osvrnuo (offtopic doduse) samo na filmove, nisam mislio na reklame. Dakle taj add koji sam stavio za hrvatski film bio je nevezan uz temu vipa i reklama.

Naravno da su budzeti unaprijed zadani, no, mene muci nacin na koji ih se prvobitno zadaje.
Naravno da film kosta, neke scene su neponovljive, ali kako ja to vidim, ama bas kod svakog dijela bilo kojeg poslovanja se da pritegnut remen, napravit veca kontrola i tako ustedjet na odredjenim stvarima. Sve sto je trc rekao stoji. No od mojeg prvobitnog djela posta kojim sam samo htio rec da se u nekim produkcijama novac razbacuje - malo se tema razgranala na live prijenose i ostali slicni rad HRTovaca na kojeg nisam ciljao.

Kao sto rekoh prije, druga tema ili kava. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.01.2006 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da sad sam vidio reklamu ... bila mi okej prvi put (okej, ništa ni novo ni duhovito ni s duhom, i dalje sterilno i samo wannabe otkačeno a u izvedbi totalno rigidno ko i prije, al ajde malko ipak finije izvedeno ...)

drugi i treći put mi je već dosadno i predugo ko i prije ...

zašto reklame koje koje nemaju ni punchline neki dobar ni ništa traju pun k. tako da se svima zgade? mogli su snimit 200 ovakvih kadrova s plesom i zajebancijom pa to rotirati da se ne vrte stalno isti, možda da netko i padne malo i da se od srca nasmije i nešto, al ne, sad će valjda prikazivat istu svako pet minuta dok se ne izrigamo svi?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group