Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
JESMO LI ZADOVOLJNI MI3jem
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
noiz
Guest





PostPosted: 17.01.2006 21:01    Post subject: Reply with quote

Pročitaj opet moj post, tu sam ti već unaprijed odgovorija o tome da ne znam tko se brije a tko ne brije ovde na forumu pa ne mogu ništa reć u vezi toga. Poluprazna galerija ne postoji Wink
Back to top
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 21:11    Post subject: ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle ::noiz::, kritike da se vecini ne svidaju tvoji radovi doveli su do situacije da 9 mjeseci nisi stavio novi rad...

procitao sam ja jako dobro sto si ti napisao, samo sto to nema veze s ovim postom...nisi napisao sto ti se svida, a sto ne svida na mi3-u.

dakle, jesi li zadovoljan ili nedadovoljan mi3-jem?

pitanje je jednostavno, stoga nema potrebe za filozofiranjem od kojeg si se i sam umorio.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 17.01.2006 21:55    Post subject: Re: pa kaze Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:

sve u svemu, koristim priliku da pozdravim Kakarinu, moju dragu prijateljicu ovdje na MI3u
koja je shvatila poantu ovog topica


Laughing Laughing Laughing Robarte podvojena luđo Laughing Laughing Laughing
Ubi me ovaj tvoj topic ..... Laughing Laughing Laughing

Al lagano ste skrenuli s teme koju je Robart započeo ....

S druge strane ja na svoje ultra lagano pitanjce još ne dobih odgovor Think Think

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2006 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, vijesti bi mogle bit kvalitetnije i da ih imas vise i trebalo bi bit vise radionica i trebalo bi odjebat ocjene na radove uopce, ali tako je kako je, a sad bi bilo dobro da neko od admina da
neki suvisli odgovor, mozda nemaju vremena sto je lako moguce ili nesto...

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 17.01.2006 22:06    Post subject: Re: ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
pa astolitu, zdrava konkurencija je uvijek dobrodosla...mozda da je ima, admini mi3-a bi si mozda dali vise truda da zadrze neke ljude ovdje...

... ali ovdje na forumu ima toliko brijaca koji jako puno pisu, a galerije su im poluprazne...mozda se oni prime neceg takvog... Smile


jebiga nemaju svi potrebu čut tuđe mišljenje, iako je lipo čut pohvalu ...ja odi dođem pokupit nove linkove, vidit o čemu ljudi razgovaraju, eventualno pogledati koji rad ili probat dat nekom savjet ako mogu... radove rijetko postam jer mi uglavnom nije bitno što mi ima netko reć, mislim da znam sam jel mi nešto dobro ili nije, volim vidit tuđe ako je stvarno dobro ili ako je stvarno loše Twisted Evil al ionako sam previše vremena tu, kad bi trebao raditi ...

u svakom slučaju mi je ok da ima ovakav sajt i forum (naročito kad ima i mac forum što je u hrv. rijetko) ima odi ljudi koji znaju raditi ... a bolje uvik može ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 17.01.2006 22:37    Post subject: Reply with quote

"dakle ::noiz::, kritike da se vecini ne svidaju tvoji radovi doveli su do situacije da 9 mjeseci nisi stavio novi rad... "

Lol.. oćeš istinu, bez da ti mažem oči? Vidiš broj komentara na zadnje radove? Malen. Zato sam presta uploadat ovdje, i prebacija se na deviantart. Iman ovdje 15 starih radova, 55 komentara i prosječni rejting 9.88. I nisan ponosan na taj rejting, zapravo ga se sramin. Jer ima ljudi s istim rejtingom i s radovima neopisivo kvalitetnijim od mojih. I da su kritike većine bile te da se većini moji radovi ne sviđaju onda ne bi ima rejting od 9.88 nego 1.88. Osim ako je bija u tijeku neki topic o meni na forumu pa je većina izjavila da ne vole moje radove. A to opet ne hebem pet posto jer me nije bilo dosta vremena i pošto nisam vidija taj topic onda bi to ispalo tračanje, right? A i ako se ljudima ne sviđaju moji radovi to ne znači da neću nastavit uploadat. Ima sam ja namjeru pljunut sve radove odjednom ali ima limit na broj uploadova, a ja imam još uvijek, ka i prije devet mjeseci, 56k, i drage volje ću uploadat samo za tebe sve svoje radove kad dobijem dsl i primat kritike, dobre ili loše. I nastavit uploadat, da ti dokažem da me par loših kritika ne baca na koljena i da ne bježim podvijena repa.. i ali nisi moga nać neki kvalitetniji način odgovora na moj post osim upotrebljavanja zadnjeg datuma mog uploada rada?

Ti pišeš:"procitao sam ja jako dobro sto si ti napisao.."
Ja sam već napisa prije:" I da, zadovoljan sam MI3-jem."
Neman šta dodat više na tu tvoju izjavu da si "jako dobro pročita" moj post. Ali ne, to je ta pošalica, ta pošalica!!! rofl lol lmao...

Da je osoblje mi3 sajta želilo da se zajebaješ na ovoj sekciji, onda bi to i napisali...? Nemoj ti mene svatit ka nekoga ko ne zna šta je šala, ali šta se tiče nekih stvari san ozbiljan, a kritike na sajt mogu postat vrlo teške i ozbiljne...

Meni izdvojeni radovi ne znače ništa. I manje od ništa. Oćeš razlog? Ja vidim izdvojene radove kao nešto slično Daily Deviationu na devArtu, dakle izdvojeni radovi ako ne od trenutnog dana, onda od tog tjedna, ili pak mjeseca. Ali sad idem na index i vidim ovaj rad http://www.mi3dot.org/gallery/work/789/ ? Ne kažen ja da to nije rad koji više ne zaslužuje bit izdvojen, baš suprotno, odličan rad je u pitanju, nego zbog toga sad pati jedan od friških radova. Pati u smislu da ga neće vidit osoba koja može npr samo povirit sajt i vidit taj friški rad, bacit odličan komentar i dat opravdanu desetku.

Topic nije iša u nijednom smjeru, jer mu to ti nisi dopustija odma kad si počea sa "zezanjem i zabavljanjem", i svim ostalim šta mladi vole. Bar meni. Ispada da san za qrac čita tvoj cili prvi post, ali eto aj. Iznija si i ti svoje mišljenje i u puno pogleda dobro, ali iman i zamjerke, i reka sam ih. Komentiraj i ti moje radove, komentirat ću i ja tvoje i znat ću kakav si, nema problema Wink .

A radionice i natječaji..kad sam tek počea visit na mi3 nisam ni obraća pozornost, i nisam ni moga prekopavat sajt zbog 56k veze pa bi nastaja gadni račun, zato sam sam sebi postavija limit na upload radova i gledanje ostalih radova i komentiranje istih. Zato me i nije bilo na forumu bla bla , i nažalost na tome je ostalo da nisam ni gleda koji su natječaji u tijeku ili pak radionice, i tada su mi se činili nedostupni jer san bija totalni njub za bilo šta osim wallpapera. Takve stvari su meni skroz dobre, i rado ću sudjelovat na njima. Samo da par sitnica poput mature i upada na faks riješim, to je čas posla i neman se tu šta uopće spremat i eto mene u hrabre pokušaje otimanja pehara ljudima iz ruku i kvalitetnog rada u radionici.
Back to top
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 18.01.2006 00:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@robart
ono sa bakom ti je pomalo bezobrazno no dobro kasnije u teksu saznamo da se ti voliš šaliti..

radionica ima koliko ja vidim, čak se i neki gadgeti djele za nagrade
zadnja vremenski ograničena je završila prije dva i pol mjeseca, a ima i nekih koje su u tijeku .. npr smly--> koliko vidim nisi postao rad

kakve bi ti natječaje ? poput vodoskoka ili edukona ?

tebe ne motiviraju vijesti ? ni mene , ja ih čitam iz zanimanja ne za motivaciju

pritezanje admina, samovoljno user dodavanje radionica , klanovi , Zvuči fantastično ! - imam ideju , ajde ti do petka nađi dva sponzora za natječaje, eto shvati to kao početak svog sudjelovanja na uobličavanju sajta, pa ćeš imati i natječaje.

ukoliko nisi primjetio Ignore je isprogramiran.

zašto tj. kako je dizajner/član foruma postao asset kojeg treba zadžati, a mi3crew keeperi koji bi trebali zadržati njih ? di je nestala sloboda ?

ti ljudi koji puno pišu a malo crtaju, možda brijači vole pisat kod - gee they might be developers Smile ups vidi pa i drugi se mogu šaliti

Ja i Noiz ćemo biti ozbiljni jer ovo i dalje nije tvoj topic , već thread na prijedlozima i kritikama, možda da otvoriš jedan šaljivi na ffa.

civ wrote:
Zanimljivo da se na ideju o izložbi, koliko znam sa strane mi3-a nije reagiralo.Ni pozitivno ni negativno, što svatko razumije kako želi. Zašto je to tako, samo autori portala znaju. Šteta što cijeli portal nema definirane ciljeve u faq-u. Tako bi znali što očekivati, a što je van interesa i mogućnosti.
Mogućnost da mi3 postane nešto više sigurno postoji.


bilo bi stvarno šteta da ovaj post ikamo nestane, ovo je jedan od školskih prikaza ukazivanja na opsjenarstvo i mutnje radnje u pozadini portala ( u njegovom kontekstu portal mi zvuči kao mjesto za prinos žrtve i putovanja u Narniju..)
svit đizus

btw fantastična mi je zadnja rečenica sa nagovještajem tračka svjetlosti na kraju tunela..


ne znam koji je k, ali ovo je očito ono što se zove siječanjska depresija, a očito i para opasno fali u novčanicima, jer svima je komercijalizacija na pameti (koliko god možemo 640x480 komercijalizirati ), meni iskreno dan kad mi3 dobije "add to basket" ikonu neće biti sretan dan.. ali dobro sajt kao i svaki community ima svoj život i razvija se sam uz pomoć crewa..

da odgovorim naslovu topica , da zadovoljan sam mi3jem, mislim da je super kad netko tko može (all mighty admin powers ring barrer )naleti na dobar rad i pukne ga u izdvojene,
a ekipi koju svako malo nešto smeta, ne znam , valjda imate previše vremena slobodnog..

što se izložbe tiče, da bio sam za do prije par sati dok nisam shvatio da bi tamo ljudi prodavali isprinte svojih radova ?! - no mislim da je mi3ing dobra ideja.
cant go wrong with pivo & chevap
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.01.2006 01:31    Post subject: Re: JESMO LI ZADOVOLJNI MI3jem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
Vec duze vrijeme zanimalo me kako funkcionira izbor u "Izdvojeni radovi", a vidio sam cesto kako se to i drugi na neki nacin pitaju?

Kad sam prvi put stavio svoj rad "Covjek zemlje" bio sam odusevljen kako je brzo uletio u izdvojeno. Bilo je to 21.08.2004. Drugi rad koji je usao u izdvojeno bio je "4x4" 16.11.2005. Dakle, proslo je vise od godinu dana, a onda, na moje iznenadenje, odmah sljedeci rad "zaborav" 19.11.2005 i "gogga" 22.11.2005. Dakle, zaredala se tri rada jedan za drugim koji su uletili u izdvojeno. Meni osobno to izgleda vrlo stihijski, neznam kako vama?

Na moje iznenadenje danas, primjetio sam kako je rad 4x4 sada izbacen iz izdvojenog, dakle, bio je dva mjeseca i odleprsao van. Zasto? Vise nije dovoljno dobar da bi se izdvojio?

Trenutna situacija s izdvojenim radovima djeluje mi penzionerski ili u najmanju ruku kao da su nasi admini na skijanju ili nekom dugom, dugom godisnjem. Prolaze odlicni radovi koji se ne izdvajaju. Sto se dogada? Najme, to je jedina stvar u cemu oni kao sudjeluju na ovom siteu (vijesti su zanemariva stvar), sve ostalo, sto i cini ovaj site zivim je na posjetiteljima.

Nedavno je netko predlozio da se napravi izlozba izdvojenih radova? Odlicna ideja koja ce vjerojatno ostati samo ideja. Razumijemo, treba prostor, puno troskova, blaa, blaaa, blaaa. No, dogada li se nesto na MI3 za sto ne treba puno novaca? Odgovor je NE.

Nema radionica, nema nagradnih natjecaja, nema nikakve kreativnosti s njihove strane.

Cini li se i nekom drugom da stvari tako stoje ili sam ja prosvikao obzirom koliko vremena provodim ovdje :)?



nemam zivaca citat ostatak, pa cu zasad ostati na prvom postu.

dakle, odgovor na tovj topic je "who cares?"
da ti skratim: nitko od crewa ne zivi od mi3-ja, posto je, jedla, sve tu besplatno, mi svi placamo racune, kruh i parizer od svoji dejli jobova (debilana mi uopce sto moram ovo pisati). onaj koji ne moze shvatiti da nemamo vremena nakon 10-12-14 sati rada pregledati sve radove, pomno ih sortirati u izdvojene,dati zanimljive komentare, smisljati nove sadrzaje, organizirati izlozbe, pisati tutorijale, izdavati knjige radove, servirati svim posjetitaljima rucak i veceru - slobodno neka nadje neko drugo mjesto. mi3-jem se bavimo koliko nam nase slobodno vrijeme i ostatak energije dopusta. smart ideje i nama padaju na pamet, ko sto topla voda curi iz lijeve pipe, ali za realizaciju istih se necemo odreci onih 4-5 sati sna.


dakle shvati, dokle god radimo 7/24, dokle god se ovdje sve radi na dobrovoljnoj bazi, dokle god je sav mi3 sadrzaj vama besplatan, mislim da je neumjesno da se uopce nabacujete takvim stvarima.
kome ne pase, prosurfat ce i potrazit nesto drugo.


edit: tko ima ideje, vremena, volje ozbiljno razraditi nagradnu igru, izlozbu, i sl. neka nas kontaktira, razmotrit cemo prijedlog, ali neka bude i spreman sve onda realizirati i organizirati. pokazite koliko je vama stalo da se sve to dogodi,.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 18.01.2006 02:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Treba ukinuti ocene. Ovde ima previse stupidnih radova,debilnih,besmislenih fotografija koje imaju ocenu 10. Poltron do poltrona,ulaguju se jedni drugima,e care,10...e super si, e genije...kakav shit...Mozda bi resenje bilo da jednom mesecno, glasamo za 3 rada iz svih oblasti. Znaci, glasas za tri slike,tri digital arta, tri fotomanipulacije.....I onda admini sednu,prebroje i izbace podatke- ta i ta fotografija je proglasena za najbolju.,ta i ta je druga,...administratori bi videli za koga smo glasali,oni bi znali istinu, ali ostali ne bi, pa se ovi poltroni ne bi vise cepili i ulagivali jedni drugima. Ocene su od 1 do 10 a u 90% slucajeva su radovi ili neocenjeni ili je ocena 10. Ovde niko nista nece nauciti,nece se usavrsiti jer svi samo aplaudiraju. cini mi se kada bi neki autori slikali govno da bi i to govno bilo ocenjeno desetkom jer je rad tog autora. E govno je govno,ali care,ovo tvoje govno je stvarno super!
Sajt je super,samo treba ukinuti ovakvo ocenjivanje jer su ocene postale besmislene. A ja sad javno glasam,za mene,bez premca je fotomanipulacija, PRE I POSLE, autor Modovun. Pogledajte sta je prava fotomanipulacija pre nego sto nekim budalastinama date ocenu 10. Pozdrav administratorima!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 18.01.2006 03:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E sad se setih, ne mogu da ne kazem, mnogo mi se dopadaju radovi od autora knock,posebno je emotivno jaka fotomanipulacija Sva bol svijeta je nocas u Bosni. Modovun je za tehniku a knock me dira u dusu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 08:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odgovor 4thshadow, sto se mene tice, je kruna ovog topica i odgovor na pitanje koje sam postavio...a odgovor glasi "who cares?"

buduci da svi mi koji ovdje visimo imamo jako puno slobodnog vremena i kruh nam kao Mojsiju pada s neba, ne bi se vise trebali uzrujavati glupostima kao sto je pitanje jesmo li zadovoljni mi3-jem. Naravno da jesmo...jedan link dnevno i jedan izdvojeni rad tjedno je ono sto nas veseli i drugo nam ne treba.

vjerujem da je jako tesko pogledati desetak novih radova dnevno, a izdvojeno je vrlo pomno sortirano. A tek dati zanimljive komentare, o da, jedan komentar u nekoliko dana ti je stvarno tesko palo. Glede novih sadrzaja, izlozbi i tutorijala te shvacam...a tek knjige, rucak i vecera...u dobra si, barem se dobro zabavljas kao i ja

Zanima me da li si ti dosla na ideju da se radovi kritiziraju i ocjenjuju jer kad vidim kako ti reagiras na kritiku ovog sajta, postavlja se stvarno smisao kritike i ocjene radova.

no, nema veze jer "who cares?" Mi smo sretni sto nam ne naplacujete sto smo ovdje, a mi cemo smatrati vrlo neumjesnim zatraziti bilo kakav odgovor na bilo sto sto nas zanima u vezi ovog sajta.

A za kraj evo i pohvale. Ovo je najbolji site u Hrvata, a i sire, mnogo sire. Ovdje sam upoznao mnogo iznimno zanimljivih umjetnika raznih grana, i vidio iznimno puno dobrih radova koji vjerojatno sve nas kreativce nadahnjuju i motiviraju nas da i dalje stvaramo.

Izvinjavam se ako sam ikog uvrijedio i ako je netko zbog mojih gluposti pretrpio dusevne boli, i neka mi se slobodno javi s ziro racunom da uplatim neki skromni iznos koji sam zaradio tu na mi3-u :))))

pozdrav svima i bilo mi je drago malo popricati i zezati se s vama.
Back to top
View user's profile Send private message
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 18.01.2006 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To "who cares?" je zalosno jer nekoga bi tribalo bit briga, pogotovo je zalosno sta je to doslo od moderatora...
Ja razumin da admini i moderatori su zaposleni i nemaju vremena za sve pregledat, osmislit nove natjecaje...itd. ali ako su oni prezaposleni mozda bi bilo rijesenje da nadju jos moderatora ili polu-moderatora (za odredjeno podrucje npr. foto) koji imaju vise vremena - pa da oni osmisle novi natjecaj, naprave intervju... pretpostavljam da ima ljudi koji bi se uhvatili toga pa da se napravi natjecaj za nove moderatore mozda?
btw - ne javljam se ja za moderatora jer sam i ja u onoj kategoriji ljudi kojima fali vremena ali siguran sam da ima "starijih" clanova koji imaju vremena i dovoljno su dugo tu da admini i moderatori imaju povjerenja u njih za postavih it na ta mjesta...

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 18.01.2006 09:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi3 kao i hrpa drugih communitya pati od bolesti 21stoljeca poznatom pod "politička korektnost" i zato kao i takav nikad ne može biti kvalitetan community. Svaki community koji fercera je elitistički koncipiran, a moderatori su fašisti.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 10:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"who cares?"

sada je 10 sati i 30 minuta :)

zadnji rad u galeriju stavljen je prije 15 sati
zadnji komentar na rad u galeriji pisan je prije 10 sati
na forumu zadnje pisano je prije 16 minuta, a zadnji topic na dnu liste prije 7 sati

5 registriranih i 150 gostiju
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.01.2006 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@robart: molim te da odes s mi3-ja, jer mi je pun kurac ljudi koji imaju ovako debilan i negativan stav kao tvoj. Ako jos nisi shvatio ti nas ne placas da ovo radimo prema tome osim umjerene kritike i prijedloga nemas pravo glasa, nemas pravo, ali imas bezobrazluk da nas pozivas na red (????!!!! ma hu d fak si ti????).

@svi: mislim da vecina nije shavtila zasto je nastao i zasto primarno postoji mi3, pa cu opet ponoviti: mi3 je tu prvanstvano kao mjesto na kojem se dobrovoljno moze razmijeniti znanje i iskustvo iz podrucja dizajna, programiranja, fotografije i sl., potraziti odgogor na neka pitanja iz tih podrucja, nesto druge nauciti i nauciti od drugih.

Mi3 nismo radili da bi ikoga zabavljali (mada se i to provlaci mi3.jem, sto je ok). Onaj koji tu zeli prvenstveno zabavu i kako ubiti svoje slobodno vrijeme koje ne zna kreativno iskoristiti, molim da je potrazi drugdje.

Galerije su samo jedan od popratnih sadrzaja. Da smo zeljeli da to bude primarni sadrzaj postali bi galeristi i to naplacivali.

I shvatite jos nesto: mi ne smatramo da ste vi nama ista druzni, osim neke doze pristojnosti u ponasanju, posto je ovo nas (i vas) dnevni boravak.
MI VAMA NISMO NISTA DUZNI.


I jos nesto: mnogi kvalitetni ljudi su otisli iznervirani kolicinom gluposti, svadja i preseravanja koje su se vec duze vrijeme pocele pisati po mi3-ju. Kada je bilo 10x manje sadrzaja i 10x manje ljudi kvalitetno smo se "druzili" ovdje i nitko se nije zalio. Izgleda da s kolicinom ljudi dolaze i sranja.

Zao mi je sto ce mnogo pozitivnih i dragih ljudi s mi3-ja procitati sve ove budalastine.



btw robart, tako je jadno sto si sve to pokrenuo jer smo ti maknuli rad iz odabranih.[/b]

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.01.2006 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pas wrote:
To "who cares?" je zalosno jer nekoga bi tribalo bit briga, pogotovo je zalosno sta je to doslo od moderatora....

moj "who cares?" je naravno upucen svim ljudima kao sto je robart. naravno da nam je stalo do kvalitetnih ljudi i mi3-ja. ali ako ljudi nemaju razumijevanja prema nama, ne vidim zasto bismo mi imali prema njima. svima je lako doc ovdje i srat. neka oni pokusaju napraviti mjesto koje njima pase i gdje ce se osjecati sretnima i gotovo.

draze mi je da tu bude 20 kreativnih i konstruktivnih ljudi, nego 3000 ljudi sa stavom kao sto je robartov. posto ne zivimo od mi3-ja broj posjetitelja nam nikada nije bio o glavu. ali kvaliteta ljudi jest, jer se prije svega mi zelimo osjecati dobro kada tu dodjemo.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gogga



Joined: 19 Aug 2005
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

misilim...ovo je sad fakat postalo bezobrazno......

prateci postove, Robarta je zanimalo zasto je njegov rad maknut iz izdvojenog....a koliko vidim, sve sto je admin uspio odgovoriti po tom pitanju je da je jadno da je zbog toga pokrenuo ovaj topic....

sve mi se cini da je puno jadnije da se na ovaj nacin razgovara sa bilo kime, a najmanje sa nekime tko je postavio pitanje za koje mislim da se odgovor mogao jednostavno i napisati.

pozdrav teti iza 4th shadow-a

g
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 18.01.2006 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajde 4th lockaj to... ko kuži, super, ko ne, nikad ni neće.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

obzirom da si me tako pristojno zamolila koristeci vrlo kulturni rijecnik, sa zadovoljstvom cu otici s ovog sitea. Tvoje rijeci govore samo o tebi, o meni bas nimalo jer ako sam se koristio malo ironijom i humorom, nisam nikog izravno vrijedao.

Ako je moj stav debilan i negativan, kakav je onda tvoj...

toplo se nadam kako ovaj topic nece biti izbrisan kako bi ljudi koji me ovdje dobro znaju i koje nisam vrijedao mogli vidjeti razlog mog odlaska jer nema smisla da sve sto si napisala kopiram i saljem svakom naosob, ili mozda cak i ima smisla :)
Back to top
View user's profile Send private message
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 18.01.2006 11:34    Post subject: Re: JESMO LI ZADOVOLJNI MI3jem Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:

nemam zivaca citat ostatak, pa cu zasad ostati na prvom postu.

dakle, odgovor na tovj topic je "who cares?"
da ti skratim: nitko od crewa ne zivi od mi3-ja, posto je, jedla, sve tu besplatno, mi svi placamo racune, kruh i parizer od svoji dejli jobova .......

potpisujem
Fortress wrote:

...E govno je govno,ali care,ovo tvoje govno je stvarno super!...

i ovo potpisujem
retro_one wrote:

Svaki community koji fercera je elitistički koncipiran, a moderatori su fašisti.

tak je. Na kraju dana ovaj sajt radi na principu "MY HOUSE" kao i svaki sličan komjuniti sajt i visi na tankoj niti koja se zove strpljenje/dobra volja male grupe ljudi koja stoji iza svega i ak im se sutra digne na krivo i sve ugase jedino kaj useri mogu reć je "šteta, bilo je kul il bilo je sranje il whatever" zato kaj im je sve dano na srebrnom tanjuru, al u čovjekovoj prirodi je da se datost nikad dovoljno ne cijeni i zato me ne čudi ovaj topic no isto tak mi živo puca qrac dal je nečiji rad bio izdvojen i sad više nije il bi trebo bit izdvojen a nije uopće i dal je jedan/dvoje/sedmero od stotine kvazi fotografa koji su si ovdje stvorili mali interni habitat zadovoljni tretmanom il nisu. Da mogu sam odlučit od onih 3000 i kusur fotki u galeriji ostalo bi ih možda 50ak jer su mi sve druge žešče sranje al volja vecine je da se to ima pa šutim i filtriram vas kolko mogu, but that’s just me.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 18.01.2006 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gogga wrote:


prateci postove, Robarta je zanimalo zasto je njegov rad maknut iz izdvojenog....



ajde sad nemojmo biti licemjerni, da je njega zanimalo zasto mu je rad maknut, poslao bi meaage moderatoru ili bi jednostavno pitao "zasto mi je rad maknut" that's all.
a ovo preseravanje o nekreativnosti, kao hoce vidjeti kako drugi razmisljaju, pa se kao zeza, to su jeftine provokacije i nista vise od toga.

a 4th ti je odgovorila kako je mogla jer kad se dodje na takav nivo da se moraju objasnjavati basic stvari ljudima za koje se ipak smatra da imaju dovoljan QI da takve stvari kuze apriori, tesko je zadrzati pristojnost.

ja sam robartov post procitala cim ga je napisao i htjela ga pitat ali bez ikakve provokacije (bila u frci pa nisam stigla napisat):
covjece jel ti radis?
ako radis koliko radis?
ako radis puno imas li i obitelj djecu?
ako imas sve to, reci mi kako uspijevas biti tako "kreativan" i pun ideja?
i kad si vec tako "pun ideja" sto nesto ne pokrenes jer ja iskreno (a i vecina mitrijevaca) nemamo vremena Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 18.01.2006 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
mi3 kao i hrpa drugih communitya pati od bolesti 21stoljeca poznatom pod "politička korektnost" i zato kao i takav nikad ne može biti kvalitetan community. Svaki community koji fercera je elitistički koncipiran, a moderatori su fašisti.


ja mislim da si ti malo pomijesao demokraciju sa nepostivanjem pravila, ali to je uobicajeno na balkanu, svi misle da sad u demokraciji svaka budala moze raditi sta hoce.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 18.01.2006 12:00    Post subject: EEEEEEEEEEJ, nemoš tako! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Djeco!



4th bi isprašila i anglinu dok je u kostimu Lare Croft. What a woman!

@svi koji mislite da je 4th pretjerano i krivo reagirala,
. (aka. spustite se na zemlju). Ja osobno u 3 dana drugu noć nisam spavao. Radim 20 sati dnevno. 4 sata pijem kavu. 25.i sat pojedem nešto. Oni koji to nisu doživjeli, teško će se moći staviti u situaciju da shvate zašto je licemjerno ne shvaćati da mi3 ekipa (admini) nisu sanaderov javni servis koji bi se trebao sa svima seksati. Bez uvrede ikome, no oni koji bi radili kozmičke remikse portala neka probaju napraviti tako nešto sami, da shvate koliko vremena za to treba, a onda neka razmisle da li bi se to isplatilo. Činjenica je da je mi3 dugo vremena savršeno funkcionirao. Činjenica je da ja ne bih danas bio tu gdje jesam, da nije bilo mi3-ja, ekipe koja me iz dana u dan nadahnjivala i davala savjete, (a posebno philatz sa svojim strašnomlatovskim postovima Smile. Meni je ovo drugi dom, online. Koliko god se ovdje skupilo ljudi koji to ne razumiju i ne uklapaju se, to je tako. Ja nisam jedini. Ima mnogo starosjedioca koji se ne javljaju već dugo vremena, zbog nadobudnih i arogantnih pojedinaca koji znaju sve, znaju sve i znaju sve. Neki moraju komentirati postove na način da na pitanje "Koliko je sati?" odgovore sa "Moj sat je najbolji. Možda ne izgleda najbolje i ne radi, ali najbolji je...".

@svi koji očekujete da vam se netko uvlači u guzicu:

Konstruktivno rečeno, prijedloge dobronamjerno i skromno sročene spremite u inbox nekog od admina, ponudite pomoć, i onda tek spomenite na forumu, ima li tko ideju kako bi se to moglo najbolje napraviti. Drugačije nema smisla, koliko god netko prema vama bio ljubazan ili ne.


Krajnja poruka,
neki očito nisu bili lurkeri dovoljno dugo da bi se naučili razumjeti i predvidjeti reakcije iliti spektar mogućih odgovora na svoje pitanje. Ugledajte se na MC-ja. Čovjek izdržao mjesece i mjesece bez da se javlja, nakon što mu je objašnjeno da je tako najbolje. Laughing
(a imam osjećaj da će se i meni tako nešto desiti) Very Happy


Krajnja poruka (2.put),
ne očekujte brda i doline. Ovaj forum bi trebao biti sam po sebi dovoljno. ocjene u galeriji ovakve kakve jesu su obilježje demokracije ( ipak postoji! Very Happy ), i ne bi ih trebalo mjenjati po mom mišljenju. Te dvije stvari su dovoljne za one koji razumiju. Za one druge, neka naprave bolji portal i svi ćemo biti zadovoljni. Možda ga i sam posjetim.

P.S. a sad, oni koji su malo zbedirani, neka si stave na desktop wallpaper iz moje galerije, (ne tražim ocjene, hvala), Ako ih John Cleese ne oraspoloži, Manuel from Barcelona će biti iza njega u verziji koja stiže za 2 minute, reći će "Che?" (KE), i osmijeh zagarantiran.

P.P.S. Oni koji nisu skužili o čemu ja to serem, neka probaju pronaći Fawlty towers seriju. Isplati se, opušta.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 18.01.2006 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Vec duze vrijeme zanimalo me kako funkcionira izbor u "Izdvojeni radovi", a vidio sam cesto kako se to i drugi na neki nacin pitaju?


Ovo ti je moglo bit ljubaznije i pristojnije odgovoreno, ali da nastavim u tvom revijalnom tonu...

Funkcioniranje "Izdvojenih radova":
1. ovo je vec bilo nekoliko puta odgovoreno u raznim topicima
2. funkcioniraju tako da ako se nekom adminu svidi rad, on klikne na "SET FEATURED" button i rad postane izdvojen
2.5. izdvajanje nije objektivno već je jako subjektivno u odnosu na dotične admine
3. radovi se izdvajaju u vremenskom intervalu koji se poklapa sa slobodnim vremenom admina
4. nekad, zavisno od slobodnog vremena opet, pregledaju se svi izdvojeni radovi i naprave korekcije. Tako je i tvoj 4x4 maknut iz "Izdvojenih radova". Nismo trazili dopustenje da ti ga stavimo u featured, ne moramo trazit dopustenje da ti ga maknemo iz izdvojenog. Moguce da se netko "zeznuo" kad je kliknuo na izdvojeno, mozda nije. Nije bitno. Zadnje stanje je takvo da ti rad više nije u izdvojenom.
5. Would you like some french cheeze with that whine, sir?

Quote:
Meni osobno to izgleda vrlo stihijski, neznam kako vama?


Who cares? Smile

Svidja ti se ovdje? Super.
Ne svidja ti se ovdje? Super, dovidjenja.
Svidja ti se ali bi htio nesto novo? Super, čekaj.
A koliko? Koliko treba.
A neda mi se?! Tvoj problem.

Koj dio ti ovdje nije jasan? Meni se čini skroz jednostavno.

Mi3 funkcionira i radi po nasim pravilima. Veliki uvjet je i imanje vremena. Vecinom se, na našu žalost, vremena nema.

To što neznaš što imaš i što si dobio nije naša krivica, već tvoja. A bonuse ti neću nabrajat jer ako ih nisi sposoban sam uočit - tvoja stvar. I dont care.

Quote:
Nedavno je netko predlozio da se napravi izlozba izdvojenih radova?


Samo daj. Pokraj svakog rada imaš ime autora koji ga je napravio, javi mu se na private msg i pitaj dozvolu. Reci nam gdje će se ta izložba održat i u koje vrijeme. Thx.

----------------

Ukratko, pročitaj što su ti trc i noiz napisali.

Da pojasnimo jednom zauvijek.

Mi3 funkcionira strogo na našoj dobrovoljnoj bazi. Ne naplaćujemo ga niti zarađujemo pare od njega. Trebalo nam je mjesto gdje ćemo moć izmijenjivat znanje s drugim ljudima istih interesa. Mi smo to mjesto onda napravili. Koj si kurac ti napravio po tom pitanju? Logirao si se na naš sajt? Svaka ti čast.

Za razliku od npr. Suliena, luksya, dr.01 i drugih koji su podijelili svoje znanje s nama i kojima sam beskrajno zahvalan zbog toga. Imaju znanje, podijelili su s nama.

Pošto ne naplaćujemo mi3, pošto mi plaćamo sve troškove programiranja, dizajna, debugiranja, održavanja, bekapiranja, hostanja, bandwitha i našeg vremena, ne dopuštamo da nam itko govori i naređuje (ti ćeš nas pritisnut??? Very Happy buy a brain.) kako i što mi MORAMO radit. I takvi pokušaji NAREĐIVANJA i MORANJA mi strašno dižu živce.

Možeš dat prijedloge. Ne smiješ mi uletat ovakvim balavim i razmaženim postom.

Oprosti ako te smeta to što me boli qrac da li ćeš ostat ili nećeš, ali to je istina.
Nisi došao ovdje zbog mene, došao si ovdje zbog sebe. Ti znaš koji su bili tvoji motivi.

Nisam ja sjebao rating sistem - vi ste ga sjebali.
Nisam vam ja davao debilne komentare na radove - vi ih dajete.

Ali od nas tražite da vas i preodgojimo i da složimo programsku logiku koja će ispravit vaše moždane nedostatke? Smile

Imamo hrpu stvari ovdje za napravit koje su pending zbog nedostatka vremena. Koje ćemo napravit čim se vrijeme oslobodi. Do tada možeš otić i nikad se više ne vratit ili koristit ono što imaš i bit sretan zbog toga.

Mi smo ovdje gazde, šefovi, direktori, whatever i radit ćemo na mi3-u onim tempom kakvim nam slobodno vrijeme dozvoljava te na način na koji mi mislimo da treba - vama je ovo dano na korištenje.
Uživajte i iskoristite to što imate... ili nemojte. Vaš izbor.

Kthxbye.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 18.01.2006 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
retro_one wrote:
mi3 kao i hrpa drugih communitya pati od bolesti 21stoljeca poznatom pod "politička korektnost" i zato kao i takav nikad ne može biti kvalitetan community. Svaki community koji fercera je elitistički koncipiran, a moderatori su fašisti.


ja mislim da si ti malo pomijesao demokraciju sa nepostivanjem pravila, ali to je uobicajeno na balkanu, svi misle da sad u demokraciji svaka budala moze raditi sta hoce.


Ne nisam, sam koncept foruma daje puno vecu slobodu ljudima da rade sranja, jer 1. anonimni su, 2. nema direktne reakcije (kick in a groin, punch in a face) na sranja. A posto demokracija kao takva u praksi faila cak i kad postoje i provode se zakoni sumnjam da je moguca na internetu.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group