Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
shpaolin.org

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pulse



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 84

PostPosted: 05.01.2006 12:06    Post subject: shpaolin.org Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo doslo je vrijeme da i ja izlozim vama svoj rad Smile

Naime...zavrsavam dio sajta o graffitima:
http://www.shpaolin.org/graffitiart.htm
pa me zanima sto mislite

a mozete odmah pogledat: http://www.shpaolin.org/ pa pogledajte linkove koji rade Smile

tnx.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 05.01.2006 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

guestbook mi je precrven za gledanje
inače volim crne webove tako da mi se uglavnom sviđa
ima dobrih headera

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
pulse



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 84

PostPosted: 07.01.2006 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne zelim bit naporan Embarassed al kaj nitko, osim jojo nema nikakav komentar...ili se nema sta za komntirat? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 07.01.2006 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iskreno, meni baš nije sjeo ovaj o grafitima
Zašto?
Pretaman,
navigacija nije baš najbolje stilizirana, malo ju odvojit od headera
text ti ide ispod linkova sa fotkama
onaj klinac na skejtu mi malo scary

btw, rastura ti se u IE

ovaj je već malo bolji, header neloš

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 09.01.2006 21:33    Post subject: Re: shpaolin.org Add user to your forum ignore list Reply with quote

pulse wrote:
http://www.shpaolin.org/graffitiart.htm

Nekako prejednostavno - samo navigacija, slika i tekst... Al nazalost nije jedan od onih jednostavnih ali jako dobrih siteova.

Guestbook precrven! graffitiart.htm i homepage nisu bas previse slicni, kao dva razlicita sitea...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
pulse



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 84

PostPosted: 12.01.2006 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:


btw, rastura ti se u IE


hvala tek sad primjetio

dag wrote:

Al nazalost nije jedan od onih jednostavnih ali jako dobrih siteova.

znam...
dag wrote:
graffitiart.htm i homepage nisu bas previse slicni, kao dva razlicita sitea...

Niti jedna strana nije ista Wink osim ovih osnovnih...home/prijatelji/kontakt/

Napravio sam neke promjene...navigacija i header su ostali isti...za navigacju nisam mogao nac bolje rijesenje...a sa headerom sam zadovoljan...

kak vam sad izgleda?
http://www.shpaolin.org/graffitiart.htm
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 19.01.2006 11:40    Post subject: Reply with quote

Nikome ne smeta ona slika ispod teksta ili? Ili je to sad firško dodano.. sve u svemu jako loš potez, dio teksta je nečitljiv.
I gdje je nestalo č i ć? Za ovaj dio "pa tako kruzajuci Zagrebackim ulicama" sam mislija da si nepismen i da si mislija reć nešto u stilu "dok kružiš Zgb ulicama", i tek poslije sam skužija da je to "cruise" u pitanju.

I ona pitanja u headeru u stilu Robarta su mi malo (puno) besmislena Rolling Eyes ... ono "click 2 enlarge!Clickwhat?Pictures!Hmm...OK". I onda sam iša tu kliknut jer si mi to ti reka i ništa se nije dogodilo O_o ...I ne vidim nikakvih slika osim tog headera pa još više nema smisla...
Back to top
pulse



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 84

PostPosted: 19.01.2006 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
Nikome ne smeta ona slika ispod teksta ili? Ili je to sad firško dodano.. sve u svemu jako loš potez, dio teksta je nečitljiv.

yep frisko je dodana, popravit cu
::noiz:: wrote:
I gdje je nestalo č i ć? Za ovaj dio "pa tako kruzajuci Zagrebackim ulicama" sam mislija da si nepismen i da si mislija reć nešto u stilu "dok kružiš Zgb ulicama", i tek poslije sam skužija da je to "cruise" u pitanju.

Ne pisem ja textove, a i da ih pisem č i ć nebi bolje prosli Razz

::noiz:: wrote:
I ona pitanja u headeru u stilu Robarta su mi malo (puno) besmislena Rolling Eyes ... ono "click 2 enlarge!Clickwhat?Pictures!Hmm...OK". I onda sam iša tu kliknut jer si mi to ti reka i ništa se nije dogodilo O_o ...I ne vidim nikakvih slika osim tog headera pa još više nema smisla...


lol...meni su ta pitanja nekak slatka Razz vidio bi slike kad bi odabrao neku godinu/ a kad sam radio header nisam niti znao da cu imat text...
Sve u svemu hvala
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.01.2006 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shpaolin rocks!!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 19.01.2006 20:23    Post subject: Reply with quote

"lol...meni su ta pitanja nekak slatka"

a stari ja ne znam kako ti misliš da će osoba koja ne zna ni da klikavanjem na thumbnail otvara originalnu sliku uopće nać taj sajt..onda neće znat ni upalit browser,a kamoli visit po shpaolinskom writerskom sajtu Confused
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group