Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ministarstvo europskih integracija - NATJEČAJ

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mocnimax



Joined: 12 Sep 2004
Posts: 24
Location: RI

PostPosted: 27.12.2004 13:16    Post subject: ministarstvo europskih integracija - NATJEČAJ Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čitao sam u novinama da ministarstvo europskih integracija otvara naječaj za logo za pregovore sa EU o članstvu. Zna li netko možda gdje se mogu postati radovi?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
i72852



Joined: 25 Feb 2004
Posts: 81

PostPosted: 27.12.2004 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo ima je web http://www.mei.hr/
ali ne radi bas kak treba, pa pitaj na mail..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 22.03.2005 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neznam jel ima ko ko se prijavio na ovaj [url="http://www.mei.hr/default.asp?ru=187&gl=200412310000001&sid=&jezik=1"]natjecaj[/url] odavde, ako ima, evo lejtest njuz o ovome. Dobih odgovor na pitanje, ko bi reko Smile

Burne wrote:
Poštovani, zanima me, budući da su pregovori za pristupanje pregovora EU odgođeni, hoće li se sada uopće objavljivati rezultati natječaja za izradu grafičkog rješenja i slogana (objavljenog 31. 12. 2004.), ili je to odgođeno do daljnjega (odnosno, otkazano, pa će se raspisati novi natječaj kad bude se znao datum pregovora)?


A njihov odgovor glasi (i to sam ceka samo 4 dana, zacudo)

Neko iz ministarstva wrote:
Poštovani, bez obzira na odgodu početka pregovora između Republike Hrvatske i Europske unije Povjerenstvo će uskoro odabrati slogan i znak procesa pregovora.[/i]


Eto, cisto da, ako je neko posla rad, da ima jos nade Very Happy

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.03.2005 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

natječaj za plakat
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 24.03.2005 18:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
natječaj za plakat


Quote:
Povjerenstvo će odabrati tri najbolja rada i nagraditi ih sljedećim nagradama:

1. nagrada 6000 €

2. nagrada 3500 €

3. nagrada 2000 €
pristojna cifra (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 24.03.2005 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"U ovome natjecanju mogu sudjelovati pozvani profesionalni dizajneri i studenti dizajna. Svi radovi moraju imati potpis autora ili grupe autora."

jel to gore znači da je natječaj pozivni,a ovo je samo obavijest ili ja krivo čitam?

evo sad sam vidio u dnu da je pozivni...sorry.

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 25.03.2005 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle mi normalni sa 2 ruke i noge možemo prošetat. ha?

P.S. sory što sam glup, al se nisam baš susretao sa pozivnim natječajima dosad (možda zato što se treba pozvat nekog a ja sam glup, pa me nitko ne poziva). Koja je njihova fora?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 25.03.2005 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Dakle mi normalni sa 2 ruke i noge možemo prošetat. ha?

P.S. sory što sam glup, al se nisam baš susretao sa pozivnim natječajima dosad (možda zato što se treba pozvat nekog a ja sam glup, pa me nitko ne poziva). Koja je njihova fora?



Fora je da ce tata ljubicic pozvat svoga sina da se prijavi na natjecaj. Smile)

Ma nema neke fore, natjecaj je zatvoren za sve koji ne dobiju obavijest od organizatora da su pozvani...fora kao sve su to provjereni "dizajneri" pa nece bit škarta Smile ...ma bez veze...to se obično radi kad imaš neki poso za odraditi za koji znaš da nema baš puno firmi koji ga mogu odradit kako treba, pa da izbjegneš kompliciranje pozoveš nekoliko za koje si siguran da su na nivou, pa koja je najpovoljnija...ili ako je štela isto dobra fora Smile)

tako bar ja čitam propozicije...anybody pozvan?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2005 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakaj bi dobili pozivnice... pise da je za sve dizajnere i studente dizajna...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 25.03.2005 12:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
zakaj bi dobili pozivnice... pise da je za sve dizajnere i studente dizajna...



 U ovome natjecanju mogu sudjelovati pozvani profesionalni dizajneri i studenti dizajna. Svi radovi moraju imati potpis autora ili grupe autora.

i

Pozivno paneuropsko natjecanje dizajnera u izradi vizualnog identiteta Europe 2020 Today for Tomorrow (Europa danas za sutra) organiziraju:


HDD - Hrvatsko dizajnersko društvo,


Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija RH,


na inicijativu Hrvatskoga dizajnerskog društva (inicijator Boris Ljubičić, predsjednik).



ovo piše u dnu...?

G.

Last edited by grzzi on 25.03.2005 13:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2005 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nisam rekao da nije pozivni, rekao sam da nece sad tih 800ljudi il kolko vec dobit pozivnice :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 25.03.2005 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
pa nisam rekao da nije pozivni, rekao sam da nece sad tih 800ljudi il kolko vec dobit pozivnice Smile


a to neznam, ja kad sam bio na pozivnom natječaju sam dobio službeni poziv...ima tamo neki mail i tel...i btw dizajneri mogu sudjelovati, what about slikari, grafičari itd...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 28.03.2005 02:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozivni natjecaj u drz. firmama se ne koristi zato jer "pozivas par firmi koje znas da su na nivou, bez skarta" vec da bi 6000, tj. 3500, tj. 2000 eura pripalo "sinu od lika". eto Sad

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 29.03.2005 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Phiber wrote:
pozivni natjecaj u drz. firmama se ne koristi zato jer "pozivas par firmi koje znas da su na nivou, bez skarta" vec da bi 6000, tj. 3500, tj. 2000 eura pripalo "sinu od lika". eto Sad


pa pozoveš par papaka? Smile) Ma ne mora značit (govorim iz svog iskustva), ali prečesto se događa...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 29.03.2005 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
ali prečesto se događa...


yup. precesto.
evo konkretan primjer, iz prve ruke:

dvije opcine prije godinu dana raspisale su natjecaj za X. javilo se oko 5 tvrtki.
oba natjecaja dobila je ista firma. u odboru prve opcine sjedi vlasnike te firme, a u drugoj njegov "nesto". (where $nesto=("rodjak","kum","p.m.")Wink

proslo je godinu dana, novac je isplacen, posao nije odradjen a natjecaj je ponovljen. en.

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Styro



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 12
Location: Rijeka

PostPosted: 29.03.2005 11:15    Post subject: mei i neimei Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cisto radi testa, poslao sam fini i uglađeni mail gđi.Katji Šare [kontakt osobi za natječaj] moleći za pozivnicu. Možda je bedasto i uzaludno, ali ništa ne košta. Tek toliko da vidimo jesu li spremni primiti "nepozvane" u natječaj...

_________________
Četveročlana katolička obitelj na rođendanskim zabavama stoji postrani.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 29.03.2005 13:32    Post subject: Re: mei i neimei Add user to your forum ignore list Reply with quote

Styro wrote:
Cisto radi testa, poslao sam fini i uglađeni mail gđi.Katji Šare [kontakt osobi za natječaj] moleći za pozivnicu. Možda je bedasto i uzaludno, ali ništa ne košta. Tek toliko da vidimo jesu li spremni primiti "nepozvane" u natječaj...


nakon upita sam obaviješten da će primiti moj rad (ako ga pošaljem), iako nisam shvatio koliko su propozicije obavezujuće i definirane...pretpostavljam da nakon što pošalješ ispunjen obrazac za prijavu odbor odlučuje hoće li rad biti u natjecanju...jel netko bio na toj izložbi ili ima postoji neki zapis o tim izložbama na webu?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Waben



Joined: 12 Nov 2005
Posts: 6

PostPosted: 22.11.2005 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Burne wrote:
Poštovani, zanima me, budući da su pregovori za pristupanje pregovora EU odgođeni, hoće li se sada uopće objavljivati rezultati natječaja za izradu grafičkog rješenja i slogana (objavljenog 31. 12. 2004.), ili je to odgođeno do daljnjega (odnosno, otkazano, pa će se raspisati novi natječaj kad bude se znao datum pregovora)?




prošla skoro godinica... jel bilo kakve objave rezultata, onako europski transparentno?
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 28.01.2006 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gledao telku, sjetio se...

Kak zgleda logo, jel postoji?
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 28.01.2006 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam dobio malu crvenu knjizicu spiralnog uveza sto se tice tih objavljenih radova - imas super stvati, al brate mili ima i stvarih koje nisu vrijedne pogleda.

peace
Back to top
View user's profile Send private message
gogsy7



Joined: 09 Feb 2005
Posts: 34

PostPosted: 28.01.2006 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Natječaj je poništen!!

"... a poništava se iz razloga što niti jedan od prispjelih prijedloga znaka i slogana ne udovoljava u cijelosti zahtjevima iz javnog natječaja odnosno kvalitativno ne udovoljava u cijelosti kriterijima koji su bili definirani opisom projektnog zadatka."

više na: http://www.mei.hr/default.asp?ru=187&sid=&akcija=&jezik=1
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group