Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kad bi na tržištu postojao časopis Computer arts?
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  

Kad bi na tržištu postojao časopis Computer arts?
kupio bih ga po razumnoj cijeni (oko 30-ak kn)
57%
 57%  [ 91 ]
kupio bih ga bez obzira na cijenu
10%
 10%  [ 17 ]
pretplatio bih se
27%
 27%  [ 43 ]
ne bih ga kupio
4%
 4%  [ 7 ]
Total Votes : 158

Author Message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 01.02.2006 08:41    Post subject: Kad bi na tržištu postojao časopis Computer arts? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle, kao što je navedeno i u njuzima, mi3 pomaže potencijalnom zastupniku za dotični časopis da utvrdi zainteresiranost za isti. Komentari su I guess isto dobrodošli.

Kad bi na tržištu postojao časopis Computer arts?

- Najprodavaniji svjetski kreativni časopis za populaciju koja se bavi digital art-om i profesionalnim dizajnom

-jezgru časopisa čine teme o kreativnom softweru i hardweru a autorit je na području 3D-a, manipulaciji slikom, grafičkom dizajnu, multimediji i kreiranju web-a

Kratak opis sadržaja:
- najnovije vijesti iz svijeta računalne grafike
- puno opsežnih tutoriala
- recenzije softwera i hardwera
- kreativni i tehnički savjeti
- razvoj i najsitniji detalji u profesionalnoj kreativnoj industriji
- savjeti o stvaranju digtialnih slika, fotografija,animacija i 3D modela
- kreativne galerije s mogućnošću objavljivanja radova čitatelja

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 01.02.2006 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svakako još sam i pogrešno glasovao (kupio bih bez obzira na cijenu). ne, nego bih se pretplatio. mislim da bi to bilo odlično Wink.I support it...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
M@T



Joined: 23 Oct 2004
Posts: 51

PostPosted: 01.02.2006 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.computerarts.co.uk/ pretplacujem se

_________________
www.crostudio.com
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 01.02.2006 10:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da al bilo bi lipo da je u hrvatskoj... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 01.02.2006 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osobno sam postao uzasno nezainteresiran za casopise. u svakom casopisu, pa tako i CA, nadjem mozda 2 do 4 interesantne stranice po broju. kao rezultat toga ne kupujem uopce vise niti jedan slican casopis (cak ni orijentirane glazbi) vec tu i tamo s neta posrcem PDF verziju.

Kada bi HR verzija bila orijentirana lokalno, kada bi domaci artisti pisali strucno o svojim poljima ekspertize, ali na popularan nacin, gotovo sigurno bih podrzavao odnosno bio zainteresiran to citati. Ovako mi je jednostavno sve informacije lakse dobaviti preko Interneta

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2006 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
osobno sam postao uzasno nezainteresiran za casopise. u svakom casopisu, pa tako i CA, nadjem mozda 2 do 4 interesantne stranice po broju. kao rezultat toga ne kupujem uopce vise niti jedan slican casopis (cak ni orijentirane glazbi) vec tu i tamo s neta posrcem PDF verziju.

Kada bi HR verzija bila orijentirana lokalno, kada bi domaci artisti pisali strucno o svojim poljima ekspertize, ali na popularan nacin, gotovo sigurno bih podrzavao odnosno bio zainteresiran to citati. Ovako mi je jednostavno sve informacije lakse dobaviti preko Interneta


Isto mislimo!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 01.02.2006 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iovako ga kupujem. Malo jace je skup, kad bi došao kod nas barem bi bio jeftinij. Imam ih i ja u pdf-u, ali nije mi gušt na kompjuteru ih gledati. Papir je papir...

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.02.2006 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nebudem kupijo.

tojest

Već podržavam recikliranje stakla i starog papira, stvarno ne vidim razloga da netko reciklira i članke na meni .. - Znači ukoliko su obrađene teme u tom broju iste ili recentnije kao i u glob. izdanju onda bih ga eventualno kupio.
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 01.02.2006 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako bude pristojna cijena kupujem, pretplata moguća

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 01.02.2006 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne bih bas reako da je 30ak kunica pristojna cijena za nesto sto je uvelike dostupno na internetu...

Pretpostavljam da bi u pretplati to bilo puno isplativije...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 01.02.2006 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedno je čitat pdf drugo pravi časopis. btw warez nije najbolje rješenje...brojevi su aplodani svaki deseti i 30 kuna je pristojna cijena. gledaj pc play npr. i ostale gluposti. ovo je stručni časopis i pravi ljudi će ga znati cijeniti... ja bih dao 30 kuna
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 01.02.2006 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma 30 kn je neki minimum za kvalitetniji časopis... a ni na internetu stvar nije zabadava...
a pretplate su ti obično cijena jednog broja * 11 mjeseci...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 01.02.2006 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel to kao lokalizirano izdanje *ala national geographic, samo prijevod na hrvatski, ili isto izdanje kao i englesko?

30 kn je i malo za taj časopis i ne virujem da će se prodavat ispod 39-40 kn?

u svakom slučaju vjerojatno bih kupio nekoliko brojeva godišnje barem ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 01.02.2006 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zakaj da gledam pc play kad me to uopce ne zanima Very Happy

Meni osobno nije bed platiti nesto vise ako mislim da je to kvalitetno, ali ja sam ja, a netko drugi mozda i ne razmislja tako i lova mu igra ulogu...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2006 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Par vas prica o lokaliziranoj verziji, al kolko sam ja shvatio, radi se samo o tome da se u hr (zg?) moze kupiti computer arts. that's it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 01.02.2006 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Par vas prica o lokaliziranoj verziji, al kolko sam ja shvatio, radi se samo o tome da se u hr (zg?) moze kupiti computer arts. that's it.


ne, ne, govori se o hrvatskoj verziji casopisa

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 01.02.2006 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Par vas prica o lokaliziranoj verziji, al kolko sam ja shvatio, radi se samo o tome da se u hr (zg?) moze kupiti computer arts. that's it.


pa sta se ne moze kupiti u zg? koliko se sjecam moglo je u algoritmu (oko 130kn), a ako se moze u rijeci cudno mi je da se u zg ne moze..ili sam ja nesto krivo skuzila:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 01.02.2006 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da strana verzija uvedena.engleski jezik. 130 kn. govorimo o hrvatskoj od 30 kn... right?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 01.02.2006 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupujem..

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dux_is



Joined: 01 Jun 2005
Posts: 43
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2006 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zivibilipavidjeli

pozitivno sto ce projekt, ako do njega dode
zaposliti jedan dio ljudi te bar malo pokrenuti
ekonomiju

kupovati ga vjerojatno necu

aj bok...

________________________
too old to rock and roll, too young to die Cool Cool
Back to top
View user's profile Send private message
sreca02



Joined: 22 Sep 2004
Posts: 34

PostPosted: 01.02.2006 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pretplatila bih se...definitivno podrzavam. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 01.02.2006 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

obzirom da sam već previše puta vidio kako izgledaju niskobudžetne franšize u hrvatskoj - mislim da bih kupio prvi i eventualno drugi broj. ok, možda i treći...

jednostavno ne vjerujem u tako specijalizirani magazin na ovako malom tržištu. to se ni u ludilu ne bude moglo financirat nakladom, a bojim se da ni dvadesetak strana oglasa ne bi pomoglo - završilo bi kompenzacijama. + potrebno je makar petero stalno zaposlenih kvalitetnih ljudi. koji koštaju...

bojim se da bi sve skupa završilo kao i t3, total film, ili još bolje - bauhaus: šlampavo, nepismeno, jednostavno - loše.
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 01.02.2006 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupio bih ga po nekoj razumnoj cijeni, naravno, ako pričamo o tome da to bude naše izdanje (ko playboy Cool ) i da se može kupit na bilo kojem kiosku u hrvatskoj, a ne sam u zg i sl...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 01.02.2006 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u potpunosti podržavam. Pretplatio bih se odmah kada bi se cjena kretala oko 30ak kuna.

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2006 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
blackduke wrote:
Par vas prica o lokaliziranoj verziji, al kolko sam ja shvatio, radi se samo o tome da se u hr (zg?) moze kupiti computer arts. that's it.


ne, ne, govori se o hrvatskoj verziji casopisa

vau vau kul
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group