Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MKC - Županja

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 11.03.2006 12:30    Post subject: MKC - Županja Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav ekipi... Sajt je već u pogonu i nešto posebno ne mogu sada mijenjati, ali volio bih čuti komentare / kritike / sugestije i sl. na web site Multikulturnog centra grada Županje.

Link: www.mkc-zupanja.com


Zafaljujem Wink

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 11.03.2006 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Generalno mi se sviđa. Boje su mi OK - volim takve kombinacije, jednostavno i pregledno. Ne sviđa mi se kod stranice - ovaj layout bi se lako dao iskodirat i bez tablica. Isto tako imaš problema sa hrvatskim dijakriticima (zašto iso-8859-1)?
E, i jel se meni čini ili gospodin iz headera čuči uz more? Baš mi to nekako ne ide uz multikulturni centar iz Županje, osim ak nije Panonsko more u igri Wink Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 11.03.2006 16:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za mene lijepo. Oku ugodno i korektno. Jedna stvar koja mi se ne dopada je da prelaskom s linka na link se cijela stranica refresh-a. Mada se tako nešto jako često pojavljuje i kod drugih- mene smeta.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.03.2006 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smeta mi šta na linkovima piše Pocetna .... ako font nema hr dijakritičke, nađeš sličan koji ima ...
loše su optimizirani gifići linkova, tj jpegići... probaj ih kao gifove save-at

Jel je to more u headeru?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 11.03.2006 18:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako font nema dijakritike, resize-aj V i / - stari trik Wink
shema boja je ugodna. za header se slazem sa ostalima.

kod je kupus. da moras koristiti tablice za pozicioniranje (ako ti tableless bas ne ide) realno ti je dovoljna jedna. no kod tebe je stvar ovakva:
broj tablica: 19
broj headinga: 0 (od 6 naslova na stranici)
broj praznih celija (td): oko 45
ne da mi se dalje Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 12.03.2006 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Agrh Smile

Slika u headeru, da... Nasao ju na netu, malo nesto doradio da stane u header i stavio. More jeste, covjek sa gitarom čuči... Imate vi nekakav drugi prijedlog? Planirao sam mozda obici neke sajtove (aka sxc.hu) pa pronaci nekoliko slika za heaader i staviti da se random otvaraju?

Ovo oko slova "č" u headeru nisam ni primjetio, jer nema slova Č u tom fontu, pa sam naknadno htio dodati (kako kaze nel' chee) stari trik sa slovom V, ali sam totalno zaboravio i do sada jos nisam promjenio ( Confused )

A ovo sa tablicama, znam Sad... Pokusavam naci vremena i da naucim konacno CSS, pa da ih izbacim i sl. A sada ne pisem kod (HTML) kada slazem sve to skupa, nego u dremaweaveru koristim onaj "adv layout mod" ili tako nesto pa to slazem nekako... Budem pokusao nekako to rijesiti...

Encoding? Meni dobro prikazuje, ali sam isto tako uvjeren da sam stavio ISO 2... mrmlj...


- - - - - -
EDIT:


Evo promjenih slovo "č" u meniju gore i encoding na "iso-2". Imate neke prijedloge sto sa headerom? I da, nisam shvatio da optimiziram malo bolje ovaj izbornik gore? Pa svaka sličica ima oko kilobajta, sto nije puno sta ne?

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 12.03.2006 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
I da, nisam shvatio da optimiziram malo bolje ovaj izbornik gore? Pa svaka sličica ima oko kilobajta, sto nije puno sta ne?

pixelasto ti je oko slova na linkovima, rekoh save-aj kao gifić, i puno će bolje izgledat ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 12.03.2006 16:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepo složeno. lajkam plus zamjerke iste . al generalno good Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 12.03.2006 16:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentarima, budem pokusao promijeniti i dotjerati mozda jos stvari koje ste naveli... Wink

BTW: Stvarno vec neko vrijeme pokusavam se prebaciti na taj CSS, ali nikako da uhvatim vremena, sada zavrsavam skolu, pa matura, upisi ce sada, neke obveze oko udruge, ovo ono... uf... A i za totalni pocetak, mozda ako se nekome da nabaciti (na PM recimo) nekoliko linkova... tnx...

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 12.03.2006 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
mozda ako se nekome da nabaciti (na PM recimo) nekoliko linkova... tnx...

klikaj tu

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pez



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 50
Location: okolica Zagreba

PostPosted: 13.03.2006 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepo, ugodno za oči...

_________________
|| http://www.lab404.net ||
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group