Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Krepo USB Stick

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 12.03.2006 22:00    Post subject: Krepo USB Stick Add user to your forum ignore list Reply with quote

Majku mu, krepo mi Sad

Model je onaj što ga vidi dijeli pretplatnicima, kupio ga pred kojih 5-6 mjeseci...utaknem ga u usb, lampica zasvijetli i ugasi se, i dobijem poruku da je usb device malfunctioned ili tako nekako...

Jel ima lijeka tome? jel se mogu ikako podaci izvuć s njega?

muchas gracias
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 12.03.2006 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bye bye love,
bye bye happiness,
hello lonelyness,
I think my stick have died

mislim da mu nempa spasa Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 12.03.2006 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmm... a cuj, ja ga gurnio na Akademiji u jedan komp i odeeee... pregorija, smrdilo iz njega samo tako... i jos dvama kolegama...
nije to vjecna stvar, podatke uvik moras imat na tvrdom disku...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 13.03.2006 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je isto tak krepo stick, upalila se lampica i ugasila. mozda je crko totalka ili se samo zbloko. ja sam svoga dao frendu u ve-mil i oni fanatici za hardware su mi ne samo vratili podatke nego i sredili stick koji jos radi. pitaj boga kaj mu je. najbolje nazovi neki hardware store i nek se spoje sa servisom i tam pitaj kaj bi moglo biti. drugacije ti nemrem pomoci. Very Happy

peace

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 13.03.2006 08:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni nije krepa, al je na njemu trenuto file od oko 3 giga (tako piše) i par fajla od oko 300mb...

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.03.2006 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keyword: kvaliteta.

ja sam svoj prastari stik od 32 mb oprao u veš mašini (pretpranje + pranje + centrifuga, 40 stupnjeva, fax helizim za šareno rublje + kokolino omekšivač).
još radi...
Back to top
View user's profile Send private message
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 13.03.2006 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
keyword: kvaliteta.

ja sam svoj prastari stik od 32 mb oprao u veš mašini (pretpranje + pranje + centrifuga, 40 stupnjeva, fax helizim za šareno rublje + kokolino omekšivač).
još radi...


Soft ´n´ Clean USB Laughing

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 13.03.2006 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
keyword: kvaliteta.

ja sam svoj prastari stik od 32 mb oprao u veš mašini (pretpranje + pranje + centrifuga, 40 stupnjeva, fax helizim za šareno rublje + kokolino omekšivač).
još radi...


zakaj na 40? ja svog redovito prokuham da zaštitim fajlove od virusa...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.03.2006 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:
zakaj na 40? ja svog redovito prokuham da zaštitim fajlove od virusa...

heh... koristim meka, pa me virusi ne diraju. a i 32 mb je premalo za pošten virus.
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 13.03.2006 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL Laughing

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 13.03.2006 17:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

men je jedan stari od 32 tak redovito rikavo, ko mačka je... Smile i onda bi ga dao frendu da mi ga sredi, on kaze da ga je ustekavo kod sestre na stari komp sa win 98 instaliro sa drajverima i za njega i formatiro nekim softverom sa cd-a koji sam dobio uz njega...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 14.03.2006 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ništa...stari 256 mb ode u ladicu, sad se nosi novi, 512 mb Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group