Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
DOTTOM.blog

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2006 23:24    Post subject: DOTTOM.blog Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, nabrijao sam se na dizajniranje tih blogova u zadnje vrijeme, pa sam odlucio i svoj usavrsit!
sto mislite Very Happy LINK
koje doba vam je najdraze Cool

ps. ako mi netko moze pomoc...imam jedan problem kod ujednacavanja izgleda u firefoxu i IEu

maknuo sam si onaj odvratni izgled LIST STYLEa...al u IEu nemrem maknut razmak koji on dela Confused
da, problem vjerojatno lezi u cssu...al ja vise ne znam kaj ucinit

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.03.2006 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zgodno ti je ovo sa godišnjim dobima ...
a blog je veselog izgleda .... lajkam

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
iime



Joined: 07 Mar 2006
Posts: 24
Location: Zagreb

PostPosted: 23.03.2006 00:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iako nisam ljubitelj blogova, dizajn ti je odličan. Smile

_________________
http://www.cro-eye.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fuchka



Joined: 28 Jan 2006
Posts: 5

PostPosted: 23.03.2006 04:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je design ti je bas super ... tko bi reko ... ima nade za tebe malac.

(rel).
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 23.03.2006 07:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Code:
li { margin: 0; padding: 0; }

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.03.2006 08:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

very kewl Cool
možda jedinop da je boja ispod headinga ista boji pozadine - samo me to malčice bode u oči - samo možda
edit: u biti sad kad sam spustila i vidjela i footer nekako mi više paše

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 23.03.2006 11:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kul!
smeta mi ono version2.1 u headeru, mozda da ga negdje drugdje maknes, ako vec mora bit
ovo di ti je datum "danas je..." bi trebao stavit mrvicu suptilniji drop-shadow, ovaj je malo ruzan...

super mi je ovo ispod kalendara

ne svidjaju mi se datumi postova i lijevi border od komentara

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 23.03.2006 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@maratz:
hmm...
pretpostavljam da se ovdje radi o pomoci u vezi mog problema!
ubacio sam u skriptu al i dalje se taj indent u IEu pojavljuje Confused

che.UP wrote:
kul!
smeta mi ono version2.1 u headeru, mozda da ga negdje drugdje maknes, ako vec mora bit

mislio sam ga pomaknut al me izivcirao pa ga sad vise nema Very Happy

Quote:
ovo di ti je datum "danas je..." bi trebao stavit mrvicu suptilniji drop-shadow, ovaj je malo ruzan...

popravljeno...iako, ak ti je ono bilo ruzno, bit ce ti i ovo Laughing

Quote:
ne svidjaju mi se datumi postova i lijevi border od komentara

eh da...to...
sto se datuma tice, htio sam napravit u nekom nepravilnom stilu (kao i one naslove lijevo)
nije mi se dalo...
al obzirom da je netko primjetio to, promjenit cu ipak uskoro Wink

a sto se onog bordera tice, to je nekaj kaj se meni svida i uklapa se u moju viziju...
...svatko ima svojih slabih tocaka Cool

@SVI: hvala! Embarassed

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
bacic



Joined: 14 Apr 2005
Posts: 56

PostPosted: 24.03.2006 10:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stari svaka cast . eto ruke Smile
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 24.03.2006 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepo je Very Happy svidja mi se Wink
btw sorry sto ti uzurpiram post, ali kad se vec prica o blog dizajnu, ovo je moj najnoviji free template Smile http://obscure.blog.hr/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 24.03.2006 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thnx
nel`chee wrote:
btw sorry sto ti uzurpiram post, ali ...

uzas...grozno...kak se samo usudujes
Laughing
no ajde...dok god ti to ne postane praksa Razz ...al zasto jednostavno ne otvoris topic...
btw. meni se ne svida ona olovka na kraju samo...inace je A1 Wink

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 24.03.2006 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@nel`chee:
odličan dizajn. baš fino. još maknut onaj ogromni jack daniels banner. u biti ga možeš i prerezat na pola, jer će svi skužit o čemu se radi.
Smile

@dottom:
Onaj logotip sa svojom pozadinom se ne uklapa. Mogao si stavit tu pozadinu i na sadržaj npr. Dakle zaglavlje da bude donekle usklađeno sa sadržajem.

Naslovi u sidebaru su nečitki, probaj možda ostavit razmaka između teksta i donjeg ruba.
Nema mi smisla da je datum stiliziran upadljivom zelenom pozadinom, a glavni naslov nevidljiv skoro. Probaj stavit naslov posta iznad datuma, i njemu umjesto datumu stavit pozadinu i neki serifni font, da malo uskladiš sadržaj sa sidebarom.

i još bih možda razmaknuo footer od dna stranice, jer je header, tj. zaglavlje odvojeno.... možda, jel.

ovaj "pečat" sa današnjim datumom je loše izveden. baš je ružan. Laughing

Inače neloše, al treba još doradit.

sretno

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 24.03.2006 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm
ovaj pecat mi se tak svida Embarassed a jebiga kad ne znam bolje napravit

no sad...sto se tice onih naslova lijevo, namjerno sam ga spojio dnom Smile ne mora bit jasno sve
a datum mora stajat iznad naslova!
a i ne zelim da naslovi posta budu jasno vidljivi...jer nije bit u njima...vrijeme pisanja je ipak vaznije!

fala ti na komentarima...al vecinu tih stvari sam si namjerno stavio...stvar ukusa...
pecat cu jos probat popravit, odnosno frenda cu trazit pomoc Laughing

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 24.03.2006 17:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@nel
jako lijepo zgleda taj tvoj blog ... e

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 25.03.2006 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dotTOM: sowwy, ma nisam otvarala topic jer mi nije sad krucijalno dobit neki feedback, nego kad se vec prica o blogovima...
a olofkica je meni bila zgodan detalj Wink ono, nitko ne ocekuje nesto upecatljivo u footeru Very Happy
Adrian wrote:
@nel`chee:
odličan dizajn. baš fino. još maknut onaj ogromni jack daniels banner. u biti ga možeš i prerezat na pola, jer će svi skužit o čemu se radi.
Smile

ma nisi skuzio, ta je slika dodana samo da provjerim hoce li se slomit u IE-u Wink
inace nemam vremena pisati blog, ali volim raditi dizajne za iste Smile
inace, thanks Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
DraganB



Joined: 04 Jan 2006
Posts: 13
Location: In the shadow

PostPosted: 25.03.2006 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e super je sajt, stvarno... najbolji fazon je menjanje paleta boja po godi. dobima (to sam i ja planirao uraditi za svoj sajt jednom) i jako je dobar gornji deo, bas je zakon!!! svaka cast Smile

_________________
www.DraganB.com - nova verzija stigla!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 29.03.2006 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas ti je dobar sajt Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 29.03.2006 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thank you

samo, da je barem SITE
al ajde...zadovoljit cu se i ovim trenutno Very Happy

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 29.03.2006 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kul! Svidja mi se mijenjanje dizajna prema godisnjim dobima i cjelokupna atmosfera.
@ nel: takodjer super dizajn Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group