Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tutorijal - Osnove optimizacije
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 31.03.2006 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
...ne daj se toliko uvući u SEO da na kraju postaneš čovjek koji radi sadržaje na webu samo radi robota, jer su sadržaji ipak primarno za ljude.

ja bih još samo dodao da bi se inače web pretvorio u jedno veliko <snip>

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BS
Guest





PostPosted: 01.04.2006 09:51    Post subject: Reply with quote

Quote:
Prije smo ti bili dobri, a sada kada imaš svoj site, sad ti ne valjamo, ha, naše oči više nisu vrijedni tvojih tutoriala


ne trebate baš pretjerivat, nisam ja ne znam što, sve te informacije su lako dostupne na raznim stranicama, samo nisu na hrvatskom, samo što sam ih ja isprobao u praksi velik broj puta i znam kako se stvari kreću

niti sam otišao, niti sam se pokupio, nakon otvaranja SEO podforuma i prije ove rasprave već sam imao pripremljeno pola tutorijala koji je još daleko daleko opširniji koji sam planirao tu stavit, ali ne za neku samo promociju već bi bili uključeni linkovi prema najkvalitetnijim stvari na webu za savjete o tome kako što
Back to top
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 01.04.2006 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
BS, vjerujemo da znaš podosta o optimizaciji, ali sjeti se čemu ona služi -- da bi tražilice bolje i pametnije indeksirale sadržaje na webu. Znači tražilice i search rezultati postoje radi Weba, a ne obrnuto. Ne smijemo mijenjati poantu weba radi indeksiranja.


damm..
Sad si me natjerao na razmišljanje Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
BS
Guest





PostPosted: 01.04.2006 12:54    Post subject: Reply with quote

Quote:
Sulien wrote:
BS, vjerujemo da znaš podosta o optimizaciji, ali sjeti se čemu ona služi -- da bi tražilice bolje i pametnije indeksirale sadržaje na webu. Znači tražilice i search rezultati postoje radi Weba, a ne obrnuto. Ne smijemo mijenjati poantu weba radi indeksiranja.


Da, ali to je nažalost potpuno netočno, posao tražilica je bolje i pametnije indeksiraju sadržaje na webu, optimizacije nema veze sa time, nisam ja taj koji se treba brinut za indeksiranje weba, rangiranje i kvalietetnije rezultate, prijavu spama itd. Svrha optimizacije je ciljani promet sa tražilica koji rezultira direktnim kontaktom ili prodajom.
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 06.04.2006 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve je natrag na prvom postu Smile whee!

Hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group