Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Sajt grupe M.D. Hey

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lavina



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 23
Location: bg-nk

PostPosted: 11.06.2006 01:19    Post subject: Sajt grupe M.D. Hey Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://lavina.users.cg.yu/mdhey/

Poz . nijesam odavno svracao na forume Sad evo uradio sam sajt grupe. M.D. Hey! Nista pretenciozno. komentari i kritike dobrodosli. (inace u grupi sviram bubanj) poz Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 11.06.2006 03:09    Post subject: Reply with quote

uuuf, ubile su me u pojam one muhe, skoro sam opalija dlanom u monitor Very Happy
Ja iman samo par primjedbica, ništa veliko, sajt mi je totalno ok, i bolje da nema šminke, ovako je puno pregledniji.
Dakle, 1.- onaj natpis s lijeve strane oko kojeg su muhe- stvarno je jako nečitljiv, moga si odabrat neki font s grunge tematikom (a ima i 3d grunge fontova, ako baš želiš da je 3d) a da je opet čitljiv.
2. Slova u svom sadržaju na desnoj strani sajta mi se čine mrvicu prevelika, nekih 2-4 pt manja i bila bi ok, ovako od oka, ovisno o tome radi li se o naslovu ili nekom sadržaju.
3. Klikabilni dijelovi teksta, dakle imena u band info sekciji i linkovi u download sekciji mi totalno odskaču od ove crveno-crne sheme boja..možda bi ona svijetla nijansa plave boje koja je ispod tih plavo obojenih riječi i dobro stala na nekoj drugoj podlozi, ali ona bež podloga na stranici stvara neki.. cmykovsko isprani dojam, izblijeđeni.
4. Tek sad sam primijetija, spava mi se malo pa slabo kužim stvari Smile , zašto su nazivi sekcija na engleskom ako je sav sadržaj na srpskom?
5.Možda da još pokušaš stavit scroll na sekciju gallery i smanjiš thumbnailove, jer ovako ne vidim mjesta za još slika koje bi mogle doć s vremenom..

eh, i 2 buga:
za stvar "hajde pokušaj" ne radi download, kaže da "id not valid", i drugo- umjesto linka za video otvara se link na tu stvar "hajde pokušaj" Smile


eto, toliko od mene, ali ka šta san već reka- to su samo sitnice, site je skroz ok, pristojan, statičan s malo života ( i to poprilično realističnog >.< Smile ), i to je to..
Back to top
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 11.06.2006 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ja iman samo par primjedbica, ništa veliko


Wink Wink

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Lavina



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 23
Location: bg-nk

PostPosted: 11.06.2006 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentaru.
1.> primijetio sam da je necitljiv. Nijesmo htjeli da nam to bude logo nego vise da se uklopi sa pricom lijevo i da ima bar mali kontrast u odnosu na istu.
2. potpuno si u pravu. razlog je sto sam izgubio strpljenje dok sam radio sajt a taj prostor je najlakse bilo popuniti prostim slovima. to je dio sajta koji ce najverovatnije polako da se mijenja.
3. i tu si u pravu. mada posto su nam ti linkovi "vazni" htjeli smo to da naznacimo a da opet posjeca na linkove kako se standardno prikazuju u html-u a muka mi je bilo linije da vucem. Sad
4. pa na engleskom su jer sekcije imajju nazive koji su se ustalili u nasem jeziku (download, links, home, contact) pa i band info i gallery. a i nadam se da ce uskoro da se radi engleska ver tako da ce biti ispravljeno.
5. potpuno si u pravu.
6. e za bagove.. kao sto vidis na bezveznom smo hostingu pa moramo da linkujemo.. bice to ispravljeno..

Hvala puno jes jednom na komentarima
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Lord



Joined: 29 May 2006
Posts: 7
Location: Strasbourg

PostPosted: 11.06.2006 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A sto u Flash-u ???
Ovo je sve moglo da se uradi u xhtml/css mnooooogo lepse.
A ako ga vec koristis onda ga bar exploatisi lepo.
-Na galeriji ti se fotke otvaraju u novom prozoru. Rolling Eyes Rolling Eyes
-Na strani liknovi ti ne radi ni jedan link ?? Rolling Eyes
-Na strani contakt nemas contact form-u.
-Na strani download te mp3 mozes lepo da spakujes u flash pa da se elegantno pustaju preko dugmeta "play"
-DOCTYPE si zaboravio da stavis
Sve u svemu po meni jako lose
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 11.06.2006 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lord wrote:
A sto u Flash-u ???
Ovo je sve moglo da se uradi u xhtml/css mnooooogo lepse.
A ako ga vec koristis onda ga bar exploatisi lepo.

slažem se.
ovaj prostor za sadržaj je - ružan. fontovi (tj. ne font sam za sebe nego tipografija) također.
ako je već flash, bar dodaj nekakve tranzicije, ovo je pomalo razočaravajuće.

linkovi koji to zapravo nisu? ne razumijem čemu to.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jeger



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 25

PostPosted: 14.06.2006 22:20    Post subject: reply Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zaboravi flash..pogotovo meni..tu uopce nije potreban flash..
to se moze rijesiti sa slikama..

Mora ti biti jasno - site nedostupan svim trazilicama !

_________________
Mobile news | Mobile reviews | Free ringtones
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group