Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako dobiti sponzora za website????
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Spiritus
Guest





PostPosted: 29.08.2004 15:10    Post subject: Kako dobiti sponzora za website???? Reply with quote

Dali postoji koja hrvatska tvrtka koja plača ako im prikačite banner na site i koliko?
Back to top
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 29.08.2004 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo ti nije forum cat. za takva pitanja... Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 19:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko firmi možeš dovest..?
ja sam zainteresiran..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.08.2004 19:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako se radi o linku u firmi, jako malo, page rank mu je 0 Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 29.08.2004 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ako se radi o linku u firmi, jako malo, page rank mu je 0 Smile

di gledas taj page rank i sta je to?Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 19:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma čekaj malo.. jel on nudi da dovede firme koje bi se reklamirale na nekom portalu? to mene zanima.. ne da se ja reklamiram na nekom webu..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.08.2004 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imas samo na google-bar na exploreru (na ostalima na zalost nema).
to ti je indikator koliko je sajt/stranica polinkana po netu sa strane drugih stranica. prakticki sto je page rank veci, stranica je na jacoj poziciji i ima vecu vaznost.
primjer: mitri 5, index.hr 6 , iskon 7

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 29.08.2004 19:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
keye wrote:
ako se radi o linku u firmi, jako malo, page rank mu je 0 Smile

di gledas taj page rank i sta je to?Smile


read:
http://www.webworkshop.net/pagerank.html
Smile

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 29.08.2004 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
imas samo na google-bar na exploreru (na ostalima na zalost nema).


Netočno, ima i na drugima.

http://www.tapouillo.com/firefox_extension/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 29.08.2004 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
imas samo na google-bar na exploreru (na ostalima na zalost nema).
to ti je indikator koliko je sajt/stranica polinkana po netu sa strane drugih stranica. prakticki sto je page rank veci, stranica je na jacoj poziciji i ima vecu vaznost.
primjer: mitri 5, index.hr 6 , iskon 7


upravo sam nekidan citao kako je to zapravo glupost i propaganda, stvar je u tome da mozes varati na tome i zato je nepouzdano, SEO je jos uvijek najpouzdaniji, gleda se mjesto kada te izbaci za pojedini keyword, pagerank je prevara.

Pokusati cu naci link pa pokazem (netko respektabilan je to izlozio, da ne bi mislili, na sitepointu)

-finta je bila u tome da ti vise raste pagerank ako si linkan sa "dead" siteova, znaci da si jedini izlaz sa tog sitea i dobijes ekstra points, okolo se prodaje "+1" pagerank pozicija zbog olfo vece posjecenosti (traffic) ali ako ste primjetili sve je manja potraznja, to je scam

-pagerank 5-6 napravis u jednom danu ako browsas okolo po forumima i zicas linkove (tip je to bas demonstrirao) bez da ista platis, i onda prodas nekom tipu advertising space na pagerank 6 communityju (ono kao wow) - prevara
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 29.08.2004 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:
keye wrote:
imas samo na google-bar na exploreru (na ostalima na zalost nema).


Netočno, ima i na drugima.

http://www.tapouillo.com/firefox_extension/


kul, radi ( ali ako je istina što stripe kaže Smile )

yahoo ima cenera Smile ars 4(kad te zanimalo, zlatna sredina Wink) htnet 5 :O Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:
keye wrote:
imas samo na google-bar na exploreru (na ostalima na zalost nema).


Netočno, ima i na drugima.

http://www.tapouillo.com/firefox_extension/

kako se instalira, pokrece?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.08.2004 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:
keye wrote:
imas samo na google-bar na exploreru (na ostalima na zalost nema).


Netočno, ima i na drugima.

http://www.tapouillo.com/firefox_extension/


napokon Very Happy

Quote:
pagerank 5-6 napravis u jednom danu ako browsas okolo po forumima i zicas linkove (tip je to bas demonstrirao) bez da ista platis, i onda prodas nekom tipu advertising space na pagerank 6 communityju (ono kao wow) - prevara


to je djelomicno tocno. da bi dobio 5-6 mora te linkati netko tko je bar 5-6 a ne vjerujem da ces to po forumima dobiti jer nisu bas friendly sa googleom.
mitri je dobor napravljen zato ti page rank dobiva profil ako si cesto on line a onda sa profila linkas sajt koji zelis i odrzavas cetvorku kao sto ja radim Razz

ali cisto sumnjam da ostali tipovi foruma ista daju Smile

s druge strane page rank moras i odrzati, obicno kad je neki novi sajt (primjer blackduke i filac) dobije brdo prvih tjedan dana ali cim news sa jakog sajta padne s prve stranice i njihov rank padne (duke, filac, slucajno mi je pao na pamet vas slucaj iako je filac ostao na 5 cini mi se a za duku poslije nisam gledala).

znaci pagerank nije prevara, npr csszengarden ima 8 i ako me polinkaju moj se rank dize a moj ce rank biti puno vazniji i jaci od nekih spamera koji si dilaju dvojke ili trojke.
s druge strane i position ovisi bas o tovom page ranku. ako si dobro polinkan automatski te google bolje plasira.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.08.2004 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:


yahoo ima cenera Smile ars 4(kad te zanimalo, zlatna sredina Wink) htnet 5 :O Smile


ars ima 4 jer stalno brije po mitriju ko ja Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
unique wrote:


yahoo ima cenera Smile ars 4(kad te zanimalo, zlatna sredina Wink) htnet 5 :O Smile


ars ima 4 jer stalno brije po mitriju ko ja Laughing

istina..! Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 29.08.2004 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam mislio na forume kao siteove vec na usere, (webhostingtalk, sitepoint...) imaju brdo usera koji imaju resource siteove koji sluze upravo tome, boostas si pagerank, nisam ja strucnjak za to (cak ne kuzim ovo kaj si rekla sa bivanjem online), samo sam to bio procitao i skuzio sam generally o cemu se radi.

Uglavnom, SEO je jos uvijek (uz ADwords) najbolji nacin, posebno za komercijalne siteove (cisto za primjer pogledajte pagerank od gabluovog iconfisha) 0! A targetted visitora brdo, svi potencijalni kupci, slucajno sam provjerio pa se bas poklopilo da provam point kojeg je taj tip iznosio
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.08.2004 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma jebiga mi smo ovdje SEO ali nista od toga, slabo smo polinkani (nikad nemam vremena za to) i ne idemo dalje od cetvorke. vjerojatno mi fali malo spama al' eto biti ce i toga ubrzo Laughing
za klijente radimo i adwords ali ni oni ne idu dalje od cetvorke na zalost.

ej stavila sam ga na firefox i super je, bas sam sretna sad, ne moram vise ni otvarat IE Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kako se stavlja na lisicu?
imam 8.0.. 9.0 mi nije drag.. radi mi sranja..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.08.2004 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

otvori onaj link sa lisicom i install
poslije ga vidis u desnom kutu ispod (nije gore kao na IE)

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 29.08.2004 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni isto ne radi na 0.8 Crying or Very sad
probam sutra na 0.9...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 29.08.2004 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni (0.8) javi da je extenzija za 0.8 i vece brozere... nek se yebu :)
meni je pr4 a neam nis na sajtu vec godinama :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj mi sliku toga gdje ti se pojavi.. klikam install ka lud, a ništa.. instalira sam najnoviju verziju maloprije s njihovog neta, kliknem da instalira za 9, pa opet nita..
ajd stavi sliku
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 29.08.2004 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na 0.9 radi normalno, bash je simpa, drito imam mjesta za jos jedan (jedan mi je GMAIL notifier, predobra stvar)

za vas web developere:
http://www.chrispederick.com/work/firefox/webdeveloper/
upuceni kazu da ne mogu bez toga vise pa eto uzivajte kome treba

*EDIT* LOOOOOL, dajte pogledajte kakose tip zove -> Chris PEDERIK Very Happy

@ars:
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 29.08.2004 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
daj mi sliku toga gdje ti se pojavi.. klikam install ka lud, a ništa.. instalira sam najnoviju verziju maloprije s njihovog neta, kliknem da instalira za 9, pa opet nita..
ajd stavi sliku


ma nakon sto onaj progress bar od downloada dodje do kraja izbaci message ko u javascriptu onaj alert i napise to... ja sam odusto za sad, jednostavno mi se neda terat da radi :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 29.08.2004 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:

za vas web developere:
http://www.chrispederick.com/work/firefox/webdeveloper/
upuceni kazu da ne mogu bez toga vise pa eto uzivajte kome treba


super stvar! nemrem ni ja :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group