Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pasija
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 05.04.2004 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad smo kod krvi ima je too much i u"Spašavajući vojnika Rajana","Bravehartu" pa čak i u "združenoj...", no nisam gledao film tako da nisam siguran uspoređujem li dobro.
Prije toliko nisu, no sada su i mene počele smetati scene u kojima ima maltretitranja, mućenja itd.(Gledao sam nedavno onaj ludi francuski film gdje onaj frajer siluje onu žensku valjda 15 min., joj muke.)
Pasiju ću gledati sigurno zbog one umjetničke strane jer Gibson to dobro radi, zbog vjerske isto(iako i nisam baš od onih koji idu nedjeljom u crkvu).,jer će sigurno i bez uvijanja pokazati pravo stanje stvari.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 05.04.2004 21:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Laughing
OKE OKE.. We'll bring the paper cups! Smile


ma zasto zagadjivat prirodu, pa carr ce ih oprat zna on to!!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.04.2004 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
Philatz wrote:
Laughing
OKE OKE.. We'll bring the paper cups! Smile

ma zasto zagadjivat prirodu, pa carr ce ih oprat zna on to!!! Smile


Oke Carr.. time to get messy. Smile

Nego, Silvijo.. ma krvi ima u svemu, samo sto svi pod vjeru smatraju kao sve bijelo, sve super, sve raj ovo ono jer je vrlo malo "vjernika" zapravo procitalo Bibliju, i sad se zale kao; "pa kako to moze biti tako?". A nemaju pojma itself o cemu zapravo film prica.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.04.2004 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E sad me krenulo.. Uglavnom ljudi vjeruju u nesto o cemu previse ne znaju. PO mirnim crkvenim propovijedima oni misle da je sve uvijek bilo tako, smireno, lijepo.. i uglavnom, drze se teorije "odi svaku nedjelju u crkvu i ides u Raj".. i sad im jedan film pokvari taj njihov "Spokoj i vjeru" i odjednom KABOOOOM! nesto se desi.. kao ptice (pidgeonheadz) kad ih netko tjera dignu krila i nastane kaos jer im je jedan jedini film unistio predivnu viziju o svijetu.
Ignorance is a Bliss netko je jednom rekao. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 05.04.2004 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Silvijo wrote:
(Gledao sam nedavno onaj ludi francuski film gdje onaj frajer siluje onu žensku valjda 15 min., joj muke.)


'Nepovratno'?To je navodno dobar film, jel' je?

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 05.04.2004 21:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

Oke Carr.. time to get messy. Smile


daj nebudi papucar filac, nemoj dopustati da ti zena zapovijeda Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.04.2004 21:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
Philatz wrote:

Oke Carr.. time to get messy. Smile

daj nebudi papucar filac, nemoj dopustati da ti zena zapovijeda Smile

Smile ne zapovijeda meni nego tebi. Smile
Face the facts. Sad se iskaljujes na meni jer je "teret" na tebi!
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.04.2004 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a keye odmah uljeće sa osuđivanjem "nas" jaooo..1!!

4th, ovaj odlična sa suđem Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.04.2004 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
a keye odmah uljeće sa osuđivanjem "nas" jaooo..1!!
Smile


koje osudjivanje, moj stari i moj muz uvijek peru sudje. mene zapadne mozda jednom mjesecno Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.04.2004 22:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jao i ja kad dođem doma nakon pola godine, zatekne me prađe suđa, znaš koji je to posao, moram otvoriti mašinu, ugurati svo to suđe,,i stisnuti auto i onu zelenu tipku Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.04.2004 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi nemamo masinu a stari je ima ali tvrdi da je bolje odmah oprat na ruke nego cekati da se nakupi za masinu Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.04.2004 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slažem se za tanjure s kojima jedeš margarin sa đemom, al kad okreneš predjelo, juhu, glavno jelo, desert, par boca vina, cocte .. i vidiš samo krevet,, hehe... neznam baš za neko pranje suđa Smile am I wrong? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.04.2004 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nemam pojma, ja kad se nazderem onda samo zalegnem na kompjuter.
da je po meni stol bi ostao krcat tanjurima do ujutro.

ali kako se kaze: Bog ih napravi a onda ih spoji. trebas si nac' zenu koja ce to sredit nakon sto ti skuhas dobar rucak i sve slozis na stol. Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.04.2004 00:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, predajem se Smile
al kakve to ima veze sa Pasijom? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.04.2004 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako kakve veze? Shocked
vidis da smo laganica dosli do Boga, daj mi vremena da dodjem do Isusa! Exclamation

ok daj da preskocimo malo jer idem spat'.. dakle Bog, sin bozji, Isus, Pasija i.... eto! Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.04.2004 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'noć
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.04.2004 08:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahhaa.. koja rasprava coece.. Smile
Uglavnom, iz mojeg iskustva onako, moje najiskreniji savjet je da sudje perete odmah. Isti tren, znam da mnogi jos ne peru sudje nego sve ceka ili majku ili baku ili onog robota iz "The Jetsonsa" ili whatever.. Smile Sudje je prioritet. Ne zelim ni ulaziti u pricu sa neopranim sudjem. Smile
Negooo.. da.. Pasija. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 06.04.2004 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da..pasija..
film sam gledala s mamom na dvdu koji je ilegalnim putevima nabavio naš susjed Laughing
što se tiče krvi, u filmu je ima realno mnogo.. očekivala sam neke rijeke krvi (kojih nije bilo).. mislim da je bilo baš onoliko krvi koliko bi bilo da sad nekog izbičujemo i prikujemo Twisted Evil
red carpet su kreteni..oni su se uhvatili toga kako je sotona žensko...KOG BRIGA???
a što se tiče samog religijskog aspekta, mislim da je dobro što je napravljen film i pogotovo što je došao kod nas u preduskrsno vrijeme, jer ljudi idu na sve te križne putove i ne znam šta, bez da uopće razmišljaju kako je to bilo i sl. znate ono, ne vjerujete dok ne vidite... A JA VJERUJEM MELU GIBSONU!!! RESPECT

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 06.04.2004 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
red carpet su kreteni..oni su se uhvatili toga kako je sotona žensko...KOG BRIGA???


jebiga kad je istina, zapravo obrnuto Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 16.04.2004 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je je...
bilo je masu rasprava o filmu tipa krv/nekrv/autentičnost bla bla....
al meni je film odličan.
naravno...ima nekih malih zamjerki al one i nisu baš vrijedne spomena..
Muzika je za neke scene tako pogođena da te skroz rastrga.
Odlični su mi kontrasti tipa:kad Isus ide sutem svi ga pljuju..bla bla..a onda odjednom isti kadar kako on prolazi i svi viću hozana sinu davidovu i bacaju palme.. Exclamation
Još je močna onaj kadar sa poda kad Isus piše prstom po podu da baci kamen ko je bez grijeha a onda u slow motionu ovi počmu bacat kamenje...zakon..
e...i oni kraj je skroz jak...neko svitlo šeme, pa se on diže i pide van groba a sviraju neki bjesni bubnjevi i onda završi film
(ta mi je špreha odlična).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.04.2004 19:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gledajući iz perspektive jednog ateističkog teenage designera mogu reći:

a) nisam postao vjernik nakon Pasije

b) film fakat ima neke "jače" scene.. (bičevanje npr.)

c) osim tih jačih scena film je dosadan i lagano zahrčeš tijekom njega

d) više ti je žao Đizuza

e) ogladniš (barem ja lol) Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.04.2004 19:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Empyros 27 wrote:
jgrijeha a onda u slow motionu ovi počmu bacat kamenje...zakon..
e...i oni kraj je skroz jak...


A tek kada svećenici bacaju Judi pare... Samo sam još čekao da Juda počne lebdjeti i udari jedan kružni! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 16.04.2004 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni film dobar, eto Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 16.04.2004 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo i ja pogledao film.. film je remek djelo.

Dugo nisam gledao tako dobru režiju.

Zapravo jaaako dugo. Film koji te u stanju držati puna 2 sata neprekidno da buljiš bez riječi.

I onda ona scena mraka prije uskrsnuća od par sekundi... tišina u kinu .. nitko ni riječi.

Film je pun pogodak. Gibson me oduševio kao redatelj. Ima tu hrpe detalja koji su famozno izvedeni....

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 17.04.2004 00:20    Post subject: Zabrinjavajuće Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam se zakleo monitorom svojim da neću više NIKAD gedati išta u ćem se
spominje MEL GIBSON. A galvni krivac tome su "SINGS"-i. Koja bljuvotina koji
idotizam, koje sranje. MRZIM religijske fanatike bilo koje vrste. ***************OVDJE JE PISALO NESTO TURBOGLUPO - sori, necu vise*****************Oh već vidim lomaću od flemanja zbog ovog što sma napsiao. Ali boli me, imam
čvrste stavove što se tiće toga i stojim iza njih. So FALME ON indecent proposal
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group