Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ROZO vs. NARANCASTO
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2004 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

KYLIE!!!1

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 15.09.2004 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
KYLIE!!!1

iva, behave :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 15.09.2004 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma majku im švapsku. i političarima pohlepnu j....
Ekipa koja je uspjela od naših političara dobiti firmu koja je godišnje imala suficit 50%
iznosa za kojeg su ju prodali, sad nam prodaje fore o obitelji deutsche telekom. Možda, ako je u toj obitelji Ht hranitelj obitelji. Mi i rumunji plaćamo gubitke dt-a na švapskom tržištu, i zato imamo skuplje impulse nego oni. A jel zaposlenima u Ht-u plaća viša nego onima u njemačkoj?
Mrzim tu gamad. I Račana i Sanadera i sve proklete kuje koje tjeraju narod na prosjački štap radi svog interesa i nesposobnosti. FUUUUJJ. Šta ih košta spustit cjenu dsl-a na neku normalnu? To što moraju platit reklamnu kampanju i koncerte kako bi svi skupa proslavili što smo dio obitelji DT. I što će nam sisat pare, odsad bez skrivanja. MMRRRRRŠŠŠŠŠ.

Nadam se da ću se sad za pet min osjećat bolje. Ahh. Sory ljudi ak sam pretjero. Al nisam si mogao pomoći. Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2004 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
...I što će nam sisat pare, odsad bez skrivanja. MMRRRRRŠŠŠŠŠ.


Hah, vidim da se gledala Svlačionica s Pervanom :)))

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 15.09.2004 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
zapravo se zovu T-HT.... telekom hrvatski telekom????!!!!????

Bond, James Bond

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.09.2004 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
4tHshadOw wrote:
zapravo se zovu T-HT.... telekom hrvatski telekom????!!!!????

Bond, James Bond


dobra!! :))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 15.09.2004 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nope. ma gledo sam, ali ne vidim vezu. ako misliš na MRRŠŠŠ, to mi je zbog porjekla. tamo je to uzrečica.
Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2004 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
nope. ma gledo sam, ali ne vidim vezu. ako misliš na MRRŠŠŠ, to mi je zbog porjekla. tamo je to uzrečica.
Laughing


Da, mislim na MRRRŠŠ. Very Happy

Mora da je zabavno where you come from. Shocked

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 15.09.2004 23:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bome je. zna doć korisno. MRRŠŠŠ.... ovako napisano, ne dočarava svu silinu i snagu izgovorene riječi. Vještina pravilnog izgovaranja MRšš, posebno se pokazala korisnom u tuđoj zemlji (čitaj: faksu) pri prolazu ulicom punom pasa. Od kojih svi vole lajat i režat.
E pa ne laju kad ja prolazim. Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 16.09.2004 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vec vidim da ce mi telekom hrvacki telekom karat mail adresu opet

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 16.09.2004 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
gle
likovi imaju vec sajt Smile)) (mislim, nemaju, al ocito domena postoji)

> http://www.t-mobile.hr/


metnuli su gore neš
Back to top
View user's profile Send private message
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 16.09.2004 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

T-Mobile ima nesto gore, al je ovaj drugi brand T-Com koliko gledam po DNSu domena zauzeta - imam osjecaj da ce se netko iz Cakovca naglo obogatiti Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.09.2004 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a
www.t-hrvatskitelekom.hr ili www.t-ht.hr :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.09.2004 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
blackduke wrote:
gle
likovi imaju vec sajt Smile)) (mislim, nemaju, al ocito domena postoji)
> http://www.t-mobile.hr/

metnuli su gore neš

bezveze mi ovo kako se resizea browser da pase uz content od stranice.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
velcro



Joined: 15 Sep 2004
Posts: 116

PostPosted: 16.09.2004 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sumnjam - mislim da ce prvo probati na glavne brandove ici tj. T-mobile i T-com, takve su stvari dosta bitne... a uz to, ta kabelska kompanija sto ima T-com jos nema niceg gore - al je registracija bila pun pogodak Wink

BTW ako ima ovdje koga ko pise za koji IT casopisic to bi bila dobra potencijalna prica - koliko vrijede domene u HR? Ova bi mogla biti nova rekorderka Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 16.09.2004 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a znate li šta znaće te 2 boje?

da će poskupit telefon. Evil or Very Mad


(kladim se u 100 kn !)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 16.09.2004 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
-polygon wrote:
blackduke wrote:
gle
likovi imaju vec sajt Smile)) (mislim, nemaju, al ocito domena postoji)
> http://www.t-mobile.hr/

metnuli su gore neš

bezveze mi ovo kako se resizea browser da pase uz content od stranice.


da, resizea al ostavi fullscreen upaljen.. da je neka stara verzija ie brijem da bi osto permanent tak fullscreen mali Smile
Back to top
View user's profile Send private message
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 28.09.2004 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim da ste i vi primjetili da tportal.hr jos uvijek nije aktivan a reklamira se u novinama kao nova stranica od T-HT-a

Ono sto sam ja primjetio full je cudno... naime domena tportal.hr je registrirana i pripada KABELSKO DISTRIBUTIVNI SUSTAV d.d. Čakovec ???. Ono što je sad još čudnije oni su i vlasnici domene t-com.hr koja je također brand od T-HT.a kao npr t-mobile.hr. A kad ideš viditi tko je vlasnik t-mobile domene dobiješ UDRUGA ZA PROMICANJE MOBILNIH TELEKOMUNIKACIJA T-MOBILE

Sad ili se netko iz Čakovca malo odlučio igrati s THTom pa od nekud dobije podatak kako će glasiti domena pa je registrira prije njih, ili THT preko njih registrira... sve u svemu čudno..
Back to top
View user's profile Send private message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 28.09.2004 22:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko ja znam to je htnet,frend mi je kupio mobitel u htnet paketu i dobio je takav rozo-narančasti privjesak za mob, ono da oko vrata stavi, tako da je to sigurno to Very Happy

sad da li je t-mobile il nešto neam pojma Very Happy

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 28.09.2004 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm od kuda da krenem...
Meni to sve ide na jaja kao i vama... ali... ne dam se je****
Svi ti brendovi i sva ta sranja.... Sere mi se od tog zapadnjačkog preseravanja koje se počelo ovdje furat... Menađeri, projekti, iventi, tim bilding... Ono, jebote sve zvući ko da si završio Yale, Harvard i MIT u paketu, a ono kita... Znate li kako se po novom veli sekretarica??? Office manager... ej... helooouuu...
A ta kampanja me ne dira 2%
Najvise ih povrijedis ak ih odjebes (ikskjuz maj frenč)...
Uopce me nije briga. A da cu si uzet ADSL, ocu kitu.... Ko da su nam prodali ne znam sta...
Ja šljakam za švabe i znam kakvi su moroni... ali ono, mrkva hlace i brcici i pokoja fuca... ali skuzili su da fuca vise nije IN. No, skrenuh....

Ignore opcija je najbolje oruzje protiv tih sranja...
Jedino mi zao ljudi koji ce na cestu... ali jebiga ovo se sve pretvorilo u dog eat dog world... Svako na svoju guzu misli, pa cu i ja na svoju Smile
Meni jedino bitno da mi dojče telekom dofura Kenny Dope Gonzalesa pa da si ja malo bacim čagicu s malom... Još ak bude đabalesku cuga... Ak su frajeri bit će... Kad je bal nek je bal Smile
To je sve što ja oću od THTa....
Fuck em all (ikskjuz egejn)
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 29.09.2004 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo mene nakon 3 mjeseca sa vrlo jednostavnom raćunicom:

toga su znači dana zakupili, koliko sam mogao izračunati, nekakvih 400 događanja u hrvatskoj. što kazališnih predstava, kino projekcija, koncerata...(i znam da nisam obraćunao sve). uzmemo li da je prosječna cijena za kartu 20 kuna a da je prosjek posjetitelja na svim događanjima cca. 400 posjetitelja(i znam da raćunam premalo), oni su samo na karte spizdili 3.200.000,00 kn. pa uračunajmo tu cijelu kampanju i logistiku koja je potrebna bila izgurati sve to...pa hajde, nek bude i 50.000.000,00 Smile...
onda uzmite brojku od milijun kučanstava koja plačaju mjesećno minimalno 100 kn za telefonsku ili internet pretplatu (nisam brojao mobitele) i recite mi hočete li i vi na neko besplatno događanje?

ja predlažem opijanje i razbijanje pred ulazima na manifestacije koje smo svi zajedno odavno platili. naravno, i bojkot istih.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.09.2004 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
...naravno, i bojkot istih

To bi volio vidjeti
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 29.09.2004 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kenny dope gonzalez
Dancing Whistle Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 29.09.2004 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema Kylie!!1 Grupni prelazak na Vodaphone Vip!

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 30.09.2004 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HTnet.hr wrote:
Zbog rebrandinga i redizajna ispričavamo vam se što nemate pristup portalu.
Od noćas, posjetite nas ponovo. Ovdje će vas čekati novi, bolji i informativniji T-Portal.

Pazi title stranice: Untitled Document Laughing
http://www.htnet.hr/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group