Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Burza natječaja

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plastik_sale



Joined: 24 Oct 2004
Posts: 29

PostPosted: 16.11.2006 08:53    Post subject: Burza natječaja Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrpa natječaja, od logotipova do webova na:

http://www.sitepoint.com/marketplace/viewcategory?categoryid=15

pa vi vidite šta se i jel se isplati Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
d-o-e



Joined: 16 Nov 2006
Posts: 2

PostPosted: 25.11.2006 17:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa onak u redu je......
al dali znas kak bi bio isplacen netko iz HR, kolko sam skuzio vecina se isplacuje prek Paypal-a a to ne radi u hrv....
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 25.11.2006 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

d-o-e wrote:
al dali znas kak bi bio isplacen netko iz HR, kolko sam skuzio vecina se isplacuje prek Paypal-a a to ne radi u hrv....

western union, escrow, uplata na račun(devizni)...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 25.11.2006 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

d-o-e wrote:
pa onak u redu je......
al dali znas kak bi bio isplacen netko iz HR, kolko sam skuzio vecina se isplacuje prek Paypal-a a to ne radi u hrv....


radi paypal kod nas..
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 25.11.2006 17:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ali se nemože primiti lova s njim.
Samo slati.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 25.11.2006 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_display-approved-signup-countries-outside

a šta nije send money to: Croatia ? ili je to popis zemalja iz kojih možeš slat ?

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 25.11.2006 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shuba wrote:
ili je to popis zemalja iz kojih možeš slat ?

da
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 25.11.2006 17:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

true, true Smile

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
d-o-e



Joined: 16 Nov 2006
Posts: 2

PostPosted: 27.11.2006 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
d-o-e wrote:
al dali znas kak bi bio isplacen netko iz HR, kolko sam skuzio vecina se isplacuje prek Paypal-a a to ne radi u hrv....

western union, escrow, uplata na račun(devizni)...


super fala, znas mozda kak se prima prek western union-a, neki kratki tecaj...
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 27.11.2006 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

d-o-e wrote:
super fala, znas mozda kak se prima prek western union-a, neki kratki tecaj...


Ovaj što ti plaća treba tvoje podatke(adresu i sl.).
Nakon što napravi uplatu dobije nekakvu šifru koju proslijedi tebi.
Ti odeš recimo u hrvatsku poštu kažeš da trebaš primiti lovu prkeo wu i dobiješ neki formular koji ispuniš, gdje naravno treba unijeti i tu "šifru", svoje podatke, adresu..
Kada to ispuniš pošta provjeri jel ta transakcija napravljena i tebi isplati lovu Smile

Kod western union-a je poprilično velika provizija, ali uvijek se možeš dogovoriti s "klijentom" da podijelite troškove provizije wu-a.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2006 03:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imaš i moneybookers, ček na adresu i, najjednostavnije i najjeftinije - wire transfer, jednostavno ti uplate na tekući račun u banci.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 28.11.2006 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam siguran, ali mislim da za wire transfer iz inozemstva treba imati devizni račun, a ne tekući.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2006 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, otvoriš devizni tekući račun... usput, čujem da su u nekim bankama počeli inzistirati da se otvori devizni žiro za doznake iz inozemstva, vjerojatno se polako sprema pooštravanje kontrole...

usput, evo na temu još jedan

www.getafreelancer.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 08.12.2006 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ste se javljali na koji od ovih natječaja? Kakva su iskustva?
Kako se zaštititi od slanja fileova pa ne dobijanja isplate?

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 10.12.2006 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo još jedan, nema puno natječaja, ali kad god naletim barem je jedan aktivan.
http://forums.clantemplates.com/forumdisplay.php?f=17
BTW: konkurencija je slaba, a nagrade su novčane ili domena/hosting

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 12.12.2006 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Martina - tako da ne prihvaćaš veliku narudžbu za prvi posao, a postoje i bijele/crne liste - neki traže predujam ili isplatu prije dostave, no većinom to ne prolazi, ja to tražim samo ako mi je naručitelj privatna osoba.

postoje i agencije u inozemstvu koje ti to utjeruju, ali... uzevši u obzir trošak, vrijeme... drži se pouzdanih naručitelja, ništa drugo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 26.12.2006 01:35    Post subject: sitepoint logo Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je za one koji:

vole raditi zabadava
imaju viska vremena
... ostale paranormalne poslovne pojave Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 26.12.2006 01:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a i tečaj dolara je nizak Very Happy

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.12.2006 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
d-o-e wrote:
pa onak u redu je......
al dali znas kak bi bio isplacen netko iz HR, kolko sam skuzio vecina se isplacuje prek Paypal-a a to ne radi u hrv....


radi paypal kod nas..

radi, ali samo za 'send money', recieve money nije podrzan u hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 27.12.2006 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
tRC wrote:
d-o-e wrote:
pa onak u redu je......
al dali znas kak bi bio isplacen netko iz HR, kolko sam skuzio vecina se isplacuje prek Paypal-a a to ne radi u hrv....


radi paypal kod nas..

radi, ali samo za 'send money', recieve money nije podrzan u hr


novac kvari ljude.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group