Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
najbolji profesionalni alat za obradu digitalnog videa
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala za komentar....

fali mi oko 20000 kn... al mozda isfuram neku shemu iz austrije za 40% manju lovu pa cu vidjeti....ak cu to moc onda ce bit z1:-) , ak ne...fx.....

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se sa b.stenom da su ti dobri radovi samo pripazi da se ne izgubis u silnim efektima kao sto se nekad zna dogoditi. meni se dogadjalo kad sam pocinjao raditi da nabacam pun k.... efekata i tranzicija pa umjesto dobrog priloga ispadne skroz jadno. nazalost to tek sad kuzim kad gledam svoje stare priloge onda mi je to bilo super
Back to top
View user's profile Send private message
b.stena



Joined: 09 Aug 2006
Posts: 84

PostPosted: 12.12.2006 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš sam poslao profesora Okultisa i malog Rodija u banku. Samo da ne završe kod Rodića usput i sve zapiju

Last edited by b.stena on 12.12.2006 22:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

shema iz austrije uvijek dobra shema Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma efekte stavljam ovisno o naruciocu, kvaliteti slike i sl...iskreno i meni ih je pun k...

nemres vjerovat, al nekima je bitno samo da to sve bljest, skace i trza se, kvalčiteta slike i zvuka im ni malo nisu bitni....

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nazalost znam o cem pricas, a na moju jos vecu zalost nemam puno iskustava sa X sportovima koliko sa noname politicarima koji od nekog svog smrdljivog lokalog kongresa hoce stvoriti nekakav turbo zanimljiv film a nebi mu pomoglo ni bombas samoubojica da postane zanimljivije
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne samo u x-sportovima....na zalost....

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 22:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jesi te sportove radio jer ti je netko narucio ili si to iz gusta
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neke iz gusta, neke za vjezbu, neke jer su ih narucili....

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pregledavam polako tvoje priloga i bas na kraju naletim na najbollji. moram te pohvalliti da si ovaj RedBullMarketPlaceRace2005 odlicno napravio. prije svega ti je dobar odabir glazbe i onda lijepo ukomponirano na nju. evo imas od mene -5da se ne umislis Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
b.stena



Joined: 09 Aug 2006
Posts: 84

PostPosted: 12.12.2006 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo baš ja radim upload jednog svog ranog uratka. Ovo je primjer kako video može izgledati dobro i bez tranzicija koje sam namjerno izbjegavao. Čim upload-am video poslat ću link
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa to te pitam, brate Cheers!

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vec se vadi na fore kao to mi je raniji rad Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko taj tvoj prilog traje??
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pressure je drugi vieo koji sam napravio u zivotu...al jos uvijek mi je najdrazi....

glazba se pustala tamo cijelo vrijeme na eventu...te 2 stvari non- stop...bilo bi glupo da sam stavio nesto drugo....

da vidis sirovinu, pozlilo bi ti Smile

Last edited by high on 12.12.2006 23:06; edited 2 times in total

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta se zalis na sirovinu pa ti si je snimao?
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boner wrote:
sta se zalis na sirovinu pa ti si je snimao?


da, al sa hc 19, iz ruke i to mjesec dana nakon sto sam kupio kameru Smile

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesi ti sve sam naucio ili ti je netko pokazao osnove pa si odatle krenuo
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

apsolutno sve sam sam naucio( jos ucim). nema mi tko pokazati pa moram sam....

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kako si onda krenuo u to?
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gledao sam bajkerske filmice pa mi se htjelo raditi nesto takvo iz gusta. nabavio sam premier 6.5 i poceo nabadat...slozio sam neki video iz zajebancije pa mi se svidjelo. onda sam otisao na Market place race i Nakon Pressure-a je to postalo honorarni posao.... nisam imao pojma da cu se time baviti..Embarassed

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa dobro ti ide. jel mozes od toga zivjeti? ako previse pitam samo reci nije bed
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma imam drugi posao. dalo bi se zivjeti od videa, al neda mi se bas bilo sto raditi pa....
da moram bi, al ovako mi nije sila, radim ono sto mi se hoce. pol tog napravim for free...

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.12.2006 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nazalost svi ocekuju da ako ih znas samo i iz vidjenja da ces to napraviti iz nekog cistog gusta i dobre volje, a kad spomenes lovu ko da si ih upucao u koljeno Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.12.2006 23:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas to... najjaci su mi Twisted Evil oni kaj bi video za 2 dana a plate za 2 i pol mjeseca

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group