Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
FTP server, accounta, upload/download ...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nixolino



Joined: 31 Jan 2005
Posts: 46

PostPosted: 24.01.2007 17:59    Post subject: FTP server, accounta, upload/download ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok,
Da li me netko može uputiti gdje naći pojašnjenja ili pomoći u sljedećem:

Problem:
složiti najefikasnije rješenje za razmijenu file-ova (upload/download) sa klijentima, stvar je u tome da bi svaki klijent trebao imati svoj folder (znači svoj login i pass) tako da nemre prčkati po folderima drugih klijenata.

Sada to imamo rješeno preko FTP accounta, ali tu je problem baš u toj zaštiti - svi mogu pregledavat/skidat svaki folder.

Znači trebalo bi:
a) složiti da ljudi mogu uploadati/downloadati file-ove preko našeg weba (s tim da svaki klijent ima svoj folder tj. login i pass) ili
b) složiti da ljudi mogu uploadati file-ove preko našeg weba ili FTP klijenta (s tim da svaki klijent ima svoj folder tj. login i pass) a kada rebaju nešto skinuti samo im se mailom pošalje link na file pa automatski krene download ili
c) složiti da ljudi mogu uploadati/downloadati file-ove preko nekog FTP klijenta (s tim da svaki klijent ima svoj folder tj. login i pass)

Molio bi ekipu sa iskustvom za prijdloge ili rješenja. trenutno nam iskon daje uslugu hostanja stranica a također i FTP account

_________________
Ča-ča-čaroban, mlad, romantičan, nedovoljno iskusan;
Traži privlačnu, modernu djevojku, noću vatrenu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 24.01.2007 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi se prvo maknuo sa iskona, na zalost u zadnje vrijeme imaju velikih problema, danas su to napokon i javno priznali

podrska im je vrlo losa sto se tice hostinga

to sto ti treba svaki normalni hosting ima u svom control panelu, imas ftp manager i mozes kreirati foldere sa usernamom i passwordom tako da ti klijent ne moze vidjeti nista drugo na serveru nego ono sto se nalazi u folderu kojem ima pristup

za detaljnije objasnjenje vjerujem da ce ti netko drugi odgovoriti
Back to top
View user's profile Send private message
Nixolino



Joined: 31 Jan 2005
Posts: 46

PostPosted: 24.01.2007 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je istina strašno loša usluga - nisam imao sa kim usporediti ali mi se činilo po svemu da su loši i to netoliko spori koliko jednostavno ne nude masu toga.

_________________
Ča-ča-čaroban, mlad, romantičan, nedovoljno iskusan;
Traži privlačnu, modernu djevojku, noću vatrenu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group