Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Preporuka za Web Hostanje u hrvatskoj
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nixolino



Joined: 31 Jan 2005
Posts: 46

PostPosted: 25.01.2007 13:24    Post subject: Preporuka za Web Hostanje u hrvatskoj Add user to your forum ignore list Reply with quote

može koja? Ono da ste bili skroz zadovoljni uslugom i svim ostalim...

_________________
Ča-ča-čaroban, mlad, romantičan, nedovoljno iskusan;
Traži privlačnu, modernu djevojku, noću vatrenu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 25.01.2007 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plus.hr
Back to top
View user's profile Send private message
mfloyd



Joined: 25 Jan 2006
Posts: 57
Location: Zagreb <-> Orahovica

PostPosted: 25.01.2007 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moja preporuka je Site5, a ako inzistiraš na hrvatskoj onda Shopcentar
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 25.01.2007 14:07    Post subject: ova Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOGOIMS definitivno, najpovoljniji i ja nikad nisam imao problema sa njima, kod njih hostam već 5-6 stranica, IZVRSNO!!

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 25.01.2007 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ove fore "samo xxx kn mjesecno" su malo blesave
lako se izracuna da to nakraju nije uopce jeftino, omjer cijene i ponudjenog usporediti sa drugim pruzateljima usluga hostinga pa onda izvuci zakljucke

(naj)jeftiniji hosting na kraju vas moze vrlo skupo kostati
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 25.01.2007 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.inside.hr Very Happy
prebacili su hostinge u rvacku. tako da je ping preprz, 20-23 ms Very Happy

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 25.01.2007 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
www.inside.hr Very Happy
prebacili su hostinge u rvacku. tako da je ping preprz, 20-23 ms Very Happy


njih ne bi mogao ni ping od 1ms spasiti kad im usluga steka na 100 strana

_________________
www.printshop.hr - besplatne posjetnice
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 25.01.2007 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol, a neznan, jos niti jedan problem sa njima, samo mogu hvalit, ebiga. neznan tvoju situaciju Smile

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
darko



Joined: 03 Oct 2006
Posts: 20

PostPosted: 25.01.2007 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
www.inside.hr Very Happy
prebacili su hostinge u rvacku. tako da je ping preprz, 20-23 ms Very Happy

Možda im ping je prebrz ali im je support daleko prespor (2-3 dana za ticket). I STALNO forsiraju te tickete, a kad ga otvoriš NIKAD ne riješe problem do kraja nego obavezno moraš otvarat još jedan...
Prestrašno... Mad
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 25.01.2007 16:43    Post subject: to Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja vam kažem LOGOIMS nema sumnje!

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 25.01.2007 22:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam zadovoljan kod plus.hr-a

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Codemaster



Joined: 10 Jul 2006
Posts: 189
Location: Metkovic

PostPosted: 30.01.2007 23:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
www.inside.hr Very Happy
prebacili su hostinge u rvacku. tako da je ping preprz, 20-23 ms Very Happy


što se tiče windows hostinga tu su no1 (podržavaju najnovije tehnologije kao što su asp.net 2.0, mssql 2005, ajax itd.) a za php nisu nešto extra

_________________
Let's play!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 30.01.2007 23:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote


+
hr

Very Happy

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 31.01.2007 09:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pondi
dugo godina kod njih i generalno jako zadovoljan.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 31.01.2007 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Codemaster wrote:
keko wrote:
www.inside.hr

podržavaju najnovije tehnologije kao što su asp.net 2.0, mssql 2005, ajax itd.

A to je razlog što mi Ajax nije radio!! Very Happy Trebao sam se prebacit na Inside ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 31.01.2007 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Codemaster wrote:
keko wrote:
www.inside.hr

podržavaju najnovije tehnologije kao što su asp.net 2.0, mssql 2005, ajax itd.

A to je razlog što mi Ajax nije radio!! Very Happy Trebao sam se prebacit na Inside ...


... no punching below the belt Smile

plus.hr definitivno ... odlicna podrska je ono sto ih krasi do sada i stavlja na br. 1 kod mene (makar kod linux servera), za win tehnologije Vogon.

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 31.01.2007 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Codemaster wrote:
keko wrote:
www.inside.hr

podržavaju najnovije tehnologije kao što su asp.net 2.0, mssql 2005, ajax itd.

A to je razlog što mi Ajax nije radio!! Very Happy Trebao sam se prebacit na Inside ...

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
iris



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 64

PostPosted: 31.01.2007 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.adpgroup.hr

jako dobri, fer,
susretljivi, hoće pomoć - ako si početnik puno znači.
ne skupo.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 31.01.2007 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svi navode svog hostera (kao i obično)... Ali gdje su argumenti? Ljude najviše zanima brzina podrške (ne koliko je netko "friendly"), idu li u korak s vremenom (tj. znaju li da postoji nešto što se zove PHP 5.1 ili čak 5.2), rade li daily backup skupa s bazom, što s SSH pristupom, omjer disk/bandwidth/cijena

@Darko: svi "forsiraju" tickete jer je to jedini način da se pravilno napravi podrška (i to ne samo u hosting poslovanju)

p.s. Trebate navodit i koji od tih hostera podržavaju Ajax, zato što je to danas dosta važan kriterij! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 31.01.2007 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Croadria.hr

+ profesionalan pristup, brzi i sigurni serveri (nikad srusen), izvrsna tehnicka (0-24) i prodajna podrska, brzina rjesavanja problema...

- cijena usluga (nije preskupo, ali je skuplje od nekih gore navedenih), nefleksibilnost...

Ja sam generalno jako zadovoljan i ne namjeravam ih promijeniti za nis...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 31.01.2007 16:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Svi navode svog hostera (kao i obično)... Ali gdje su argumenti? Ljude najviše zanima brzina podrške (ne koliko je netko "friendly"), idu li u korak s vremenom (tj. znaju li da postoji nešto što se zove PHP 5.1 ili čak 5.2), rade li daily backup skupa s bazom, što s SSH pristupom, omjer disk/bandwidth/cijena


+hr - sve ovo sto si napisao i puno vise od toga
Back to top
View user's profile Send private message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 31.01.2007 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

posluh.hr

brza i kvalitetna podrška

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Codemaster



Joined: 10 Jul 2006
Posts: 189
Location: Metkovic

PostPosted: 31.01.2007 19:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r wrote:
Croadria.hr

+ profesionalan pristup, brzi i sigurni serveri (nikad srusen), izvrsna tehnicka (0-24) i prodajna podrska, brzina rjesavanja problema...

- cijena usluga (nije preskupo, ali je skuplje od nekih gore navedenih), nefleksibilnost...

Ja sam generalno jako zadovoljan i ne namjeravam ih promijeniti za nis...


morat ćemo da ih srušimo bre Twisted Evil !

_________________
Let's play!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 31.01.2007 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Codemaster wrote:
keko wrote:
www.inside.hr

podržavaju najnovije tehnologije kao što su asp.net 2.0, mssql 2005, ajax itd.

A to je razlog što mi Ajax nije radio!! Very Happy Trebao sam se prebacit na Inside ...


Nažalost inside ne bih stvarno nikom preporučio, ako imaš jednu, dvi stranice, koje gotovo nitko nikad ne posjećuje, možda. Cijene su im ok, i to je jedino što šljaka.

G.
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 31.01.2007 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Codemaster wrote:


morat ćemo da ih srušimo bre Twisted Evil !


To je bilo u smislu funkcioniranja servera Razz

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group