Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mobilni marketing -Natječaj za maskotu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
niksa_babic



Joined: 05 May 2004
Posts: 18

PostPosted: 21.02.2007 14:26    Post subject: mobilni marketing -Natječaj za maskotu Add user to your forum ignore list Reply with quote

k-bo!

Tvrtka MOBITEL d.o.o. ( www.mobitel.hr) organizira natječaj za najbolju maskotu.

Ako ste kreativni i skloni likovnom izražavanju pošaljite nam jedan ili više vaših prijedloga lika koji bi se dalje iskorištavao u području mobilnog marketinga http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_Marketing

Maskota može biti bilo što (od igle do lokomotive Smile ). Novac (aka NAGRADA) još nije definiran no imam informaciju da će se kretati oko 1000kn (150€) ako netko misli da mu rad vrijedi više ili tako nešto, neka to napiše prilikom slanja rada -ne krademo. Očigledno je da ciljamo na studente i kreativnu ekipu koja, eto, ovako popunjava svoj buđet.

U početku neće biti potreban vektorski format (ali kasnije, ako je rad prihvaćen...). Boje također nisu ograničenje iako bi bilo dobro da se ograničite na gif paletu.

Radove šaljite najbolje u
.jpg, .png, .pdf, .gif, .tiff, .biloKojemDrugomAliDaGaMožemoNormalnoOtvorit formatu

Svoje prijedloge zajedno sa svojim podacima šaljite na:

natjecaj@mobitel.hr

ako ima pitanja -pucajte

_________________
cric, cvrc b
Back to top
View user's profile Send private message
girl



Joined: 07 Jan 2007
Posts: 44

PostPosted: 22.02.2007 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a do kad treba poslati rad?
Back to top
View user's profile Send private message
niksa_babic



Joined: 05 May 2004
Posts: 18

PostPosted: 22.02.2007 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema nekog preciznog roka, ali možemo reć da je na kraju 3. mjeseca stvar gotova (jer do tada mora cijeli projekt, kojeg je ovo dio biti gotov)

_________________
cric, cvrc b
Back to top
View user's profile Send private message
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 22.02.2007 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da je OT, al jel moguce da je ovo istina (citiram sa vaseg sajta):
Quote:
Hrvatsko korisnici mobilnih telefona pošalju, u prosjeku, 73 SMS poruke mjesečno, dok u zapadnoj Europi broj poslanih poruka mjesečno iznosi 25.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 23.02.2007 04:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moebius wrote:
Znam da je OT, al jel moguce da je ovo istina (citiram sa vaseg sajta):
Quote:
Hrvatsko korisnici mobilnih telefona pošalju, u prosjeku, 73 SMS poruke mjesečno, dok u zapadnoj Europi broj poslanih poruka mjesečno iznosi 25.

ne potvrdujem ove brojke, samo pogledaj - kolko tvoji starci poruka mjesecno posalju recimo..ili bilo koje starije osobe koje jedva vide znakove na ekranu bez naocala.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksa_babic



Joined: 05 May 2004
Posts: 18

PostPosted: 23.02.2007 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno ne znam, da stvar bude gora podaci su starijeg datuma (mislim da je 2003 ili 2004), a nekako sumnjam da se broj, koji god bio -smanjio...

ja bi tako veliki broj pripisao statistici i njenoj čudljivosti no činjenica je da je neki dan rečeno na TV-u da u Hrvatskoj ima oko 2 milijuna aktivnih SIM kartica (to su kao podaci od operatera).

možda zapadnjaci više telefoniraju? Smile

_________________
cric, cvrc b
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group