Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
crni ekran u Premiere-u

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
loop



Joined: 09 Jun 2004
Posts: 45

PostPosted: 01.03.2007 09:49    Post subject: crni ekran u Premiere-u Add user to your forum ignore list Reply with quote

molim pomoć:

Radim s Premiereom i importam video isječak i ubacim ga na vremensku os i kada eksportiram, video mi se prikazuje kao crni ekran, dok je audio ok. Takodjer na preview prozoru mi je crni ekran.
Sto bi moglo biti kao problem?
Back to top
View user's profile Send private message
b.stena



Joined: 09 Aug 2006
Posts: 84

PostPosted: 01.03.2007 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Možda loš codec. U kojem ti je codecu taj "video isječak"? Pretpostavljam da ti je rezolucija OK čim ga Premire prihvaća, ali vjerojatno nije kompatibilan avi ili quicktime.
Back to top
View user's profile Send private message
loop



Joined: 09 Jun 2004
Posts: 45

PostPosted: 01.03.2007 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ima neka procedura ili redoslijed instaliranja codeca kad se koristi Premiere? Kod nekih programa je jako bitan redoslijed instalcije, pa mozda i ovdje?

a koji codec fali, ili je los, kao sto kazes?
Back to top
View user's profile Send private message
b.stena



Joined: 09 Aug 2006
Posts: 84

PostPosted: 01.03.2007 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne. Premiere je napravljen za profesionalno video editiranje što znači da je prvenstveno namijenjen za rad sa videom DV formata avi ili quicktime i to PAL ili NTSC rezolucije. Zato ti redosljed instalacije KLite ili nekog drugog paketa codeca nije bitan jer Premiere radi i bez da instaliraš bilo kakve codece.
Skoro 100% sam siguran da taj video koji si importirao nije u odgovarajućem codecu za Premire. Probaj sa nekim drugim programom za video editiranje.
Savjet: skini si sa interneta Mainconcept Mainactor i ubaci u njega taj video clip koji ti Premiere ne prepoznaje te ga onda eksportiraj u DVAvi, 25fps, 720x576 pa ga onda ubaci u Premiere. Probaj tako pa javi da li je uspjelo
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group