Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
premier problemi

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 10.03.2007 15:31    Post subject: premier problemi Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vec masu vrimena pokusavam sredit da mi premier nekako proradi na kompu al nista.. nedavno sam kupia dvojezgreni procesor (intel pentium D 2,8 dual core), maticnu koja je dosta loša, gigabajt rama i kontroler za fire wire... instalirao sedmicu i smrzne se nakon 5 minuta rada, onda sam pokusao sa 6.5 ali kad ubacim klip u timeline ne prikazuje pokret na monitoru nego ostane na prvom frejmu... btw totalni sam početnik u premieru.. kad idem raditi capture s kamere nakon 1 sekunde skinutog videa capture prestane... jel problem do konfiguracije ili.. unaprijed zahvaljujem
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 10.03.2007 16:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa pitanje jel sedmica uopce moze raditi sa dual core procesorima uostalom sta ce ti takva "pila" od kompa a koristis tako zastarjeli program kao sto je premiere 7 ili 6.5?
Instaliraj premiere 1.5 ili 2 pa ce ti najvjerovatnije raditi
Back to top
View user's profile Send private message
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 11.03.2007 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najvjerojatnije je verzija Premiera koju imaš bugovita...imao sam sličan slučaj i ja, baš sa sedmicom...
probaj nabaviti iz nekog drugog izvora..
Premiere najurednije radi na dvojezgrenim procesorima, zašto ne bi radio? Confused
Back to top
View user's profile Send private message
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 12.03.2007 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma probao sam ja vise verzija, skinija sam 3-4 razlicite i tako i za 6.5... evo trenutno sam instalirao premier 2 pro i uredno radi.. ali imam opet problem jer se zamrzne nakon pola sata rada pa moram restart i jos ne uspijem ni snimit sta sam radia, sa captureom je sve okej u duji i sa monitorom takodjer.. ali jedino to sto se zamrzne, a zamrza se i kad sam isa otvorit klip koji sam skinuo s kamere (300njak mb) u media playeru.. jel mozda trebam neke codece imat, koje i gdje ih mogu nabavit?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 12.03.2007 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo sto mi je palo na pamet je da ti je hard pun ali ako nije to mozda imas problem ako ti nije bio dobar uninstal svih ti premiera koje si bio prije instalirao. Probaj obrisati sve sa kompa od premiera (i iz registria) i nanovo instalirati.
Back to top
View user's profile Send private message
horny_but_sensitive



Joined: 12 Jan 2007
Posts: 65

PostPosted: 12.03.2007 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pregrijavanje procesora si definitivno izbacio kao mogući problem?

_________________
jebeno dobar
Back to top
View user's profile Send private message
elven



Joined: 02 Jul 2005
Posts: 13
Location: Vtc

PostPosted: 12.03.2007 16:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boner wrote:
Instaliraj premiere 1.5 ili 2 pa ce ti najvjerovatnije raditi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Codemaster



Joined: 10 Jul 2006
Posts: 189
Location: Metkovic

PostPosted: 12.03.2007 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma meni na laptopu (HP NX7300 512MB RAM, 128 grafika, Core2Duo 1.66GHz, 80GB HDD itd.) radi bez ikakvih problema i capture i rendering. ne vidim razloga zašto tebi nebi radio osim ako ti program nije bugovit, tj prijašnje kopije nisu u potpunosti deinstalirane ili ti je hdd pun. kao što su ti već rekli
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 14.03.2007 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo instalirao sam i 1.5 i prvih po ure radija bez ikakvih problema i mislim zakon napokon radi i paf.. nakon po ure se smrzlo sve i morao restart...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DinoCS4



Joined: 11 Mar 2009
Posts: 15

PostPosted: 18.03.2009 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FlocK wrote:
evo instalirao sam i 1.5 i prvih po ure radija bez ikakvih problema i mislim zakon napokon radi i paf.. nakon po ure se smrzlo sve i morao restart...


ubaci jos rama...izbaci tu gigu, ubaci min,. 2gb kita dual chanel 800 MHz i vjerujem da ce biti sve ok... procesor ti je extra....
Back to top
View user's profile Send private message
maxb



Joined: 09 Apr 2009
Posts: 1

PostPosted: 09.04.2009 02:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FlocK wrote:
evo instalirao sam i 1.5 i prvih po ure radija bez ikakvih problema i mislim zakon napokon radi i paf.. nakon po ure se smrzlo sve i morao restart...

Postavi si regionalne postavke u Windowsima na EN (dakle, stavi EN umjesto HR ili koji vec imas za default, budi siguran da ti je na EN prije nego pokrenes Premiere i ne saltaj na HR). Ne znam dal je takva situacija s tom verzijom, ali neke verzije Premierea su krivo spremale datoteke (umjesto da zapisuju/citaju decimalnu tocku, uzimale su u obzir regionalne postavke, a kad se zarez zapise tamo gdje mora ici tocka, sve ode kvragu) i znale su se rusiti tijekom rada upravo zbog toga.
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 10.04.2009 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wild guess:
1. odspoji kontroler od firewirea, digni komp i upali premiere... radi nekaj u njemu min pol sata. ako se ne sruši, znaš u čemu je bio problem Wink
2. instaliraj Premiere CS3 ili CS4
3. provjeri napajanje ili hlađenje
FlocK wrote:
maticnu koja je dosta loša

4. iako je najvjerojatnije problem u matičnoj
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spacestrudel



Joined: 22 Aug 2007
Posts: 13
Location: Čakovec

PostPosted: 10.04.2009 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovi postovi su stariji od dvije godine, vjerovatno je problem odavno riješen
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group