Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
most users online?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova
View previous topic :: View next topic  
Author Message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 06.03.2004 00:40    Post subject: most users online? Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ovako: prije par dana bio sam na mitriju bilo je dosta kasno i bio sam jedini registrirani user, a ukupan broj korisnika online bio je 83 !??Shocked
i sad vidim da
Quote:
Most users ever online was 52 on 26.12.2003 13:58
i ne znam jesam li ja bio TOLIKO pospan or... Very Happy
definitivno mi je cudan toliko velik broj i to pogotovo u 2-3 sata ujutro.
nije bas bug, ali nisam znao gdje bih stavio ovaj topic pa ako admini misle da je za FFA budite slobodni prebaciti ga Wink Very Happy

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.03.2004 03:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
a ukupan broj korisnika online bio je 83

yap, prvo, most users ever se gleda registriranih usera, drugo ovo 83 je probably bila vecina google.ovi spideri ili tako nesto slicno.
pozdrav.

ps. jebeno mi je meka tipkovnica. hm. kul
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 06.03.2004 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
yap, prvo, most users ever se gleda registriranih usera..


Onda ispada da je na mi3u bilo 52 registrirana clana..kad to?
Ja sam navise vidio 10-ak.. Rolling Eyes

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 06.03.2004 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja isto često puta na svom forumu vidim da ima oko 80 posjetitelja i svima je pod browser = unknows, OS = unknown zašto se to događa ?

P.S.
Ispričavam se što ovako upadam u temu

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 06.03.2004 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ko sto je djuka rekao, radi se o spiderima (google, altavista...) koji indeksiraju site. zbog brzine indeksiranja pustaju vise konkurentnih spidera da browsaju sadrzaj i zbog toga se ponekad pojave takve cudne brojke.

reganih usera zna bit podosta, ujutro uz kavicu je cesto napeto (8.30-10.00), i navecer oko 10.00-11.00 isto. nije pravilo al eto...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 06.03.2004 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zvone wrote:
Ja isto često puta na svom forumu vidim da ima oko 80 posjetitelja i svima je pod browser = unknows, OS = unknown zašto se to događa ?

P.S.
Ispričavam se što ovako upadam u temu


OFF: Vjerojatno ne koristis zadnju verziju webwizguide foruma
U zadnjoj verziji prepoznaje spydere..(goglebot..)

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 06.03.2004 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha! tnx for info Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group