Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
3D spot

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
divljach



Joined: 26 Mar 2006
Posts: 23
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 28.03.2007 10:30    Post subject: 3D spot Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je pomalo offtopic, ali dal mi neko moze pomoc.

Naime, u firmi smo svi zapeli oko jednog spota od jednog benda koji se vrtio na, recimo, MTV-u davno davno, mozda prije 10 i vise godina.
Spot je bio cijeli 3D animiran.
Radnja je isla nesto tipa: sjemenka leti kroz svemir, padne na zemlju, eksplodira i iz nje pocne bujati cijeli zivot. Na kraju neka biljka ispljune sjeme dalje u svemir.

Nitko od nas se ne moze sjetiti koji je to bend i stvar. Ja sam zabrijao da je Pink Floyd (mislim da je u tom stilu mjuza) no nikako nisam mogao naci na netu taj spot. Mozda i nije Pink Floyd.
Uglavnom, ako se netko sjeca i zna o cemu govorim nek napise... bit cu mu jako zahvalan.

Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.03.2007 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

seeds of life:
http://www.youtube.com/watch?v=y_owWMKqO10

btw, mjuza na ovom spotu je... ha... onak... nije ni približno pink floyd.
Smile

no, čini mi se da je par godina nakon originala netko od većih bendova (metal, možda neka progresiva?) iskoristio djelove animacije u svom spotu...
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.03.2007 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, floydi su imali 3d spot za "take it back"
http://www.youtube.com/watch?v=W9r5EdnDZZM

cca 1993-94
Back to top
View user's profile Send private message
divljach



Joined: 26 Mar 2006
Posts: 23
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 28.03.2007 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
seeds of life:
http://www.youtube.com/watch?v=y_owWMKqO10

btw, mjuza na ovom spotu je... ha... onak... nije ni približno pink floyd.
Smile

no, čini mi se da je par godina nakon originala netko od većih bendova (metal, možda neka progresiva?) iskoristio djelove animacije u svom spotu...


ee to je to... fala puno..

a jel se mozda sjecas koji od tih bendova je to ubacio u svoj spot? jel mozda pantera? Jer tako je i nastao spor izmedju mene i kolege. On je reko Pantera, ja Pink Floyd.. hehe....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
teqnik



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 22
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 28.03.2007 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pantera: Planet Caravan
cover od Black Sabbatha.
Sjecam se da mi je spot bio super jer su bili valjda jedini metal bend kaj je za video koristio 3d tada, obicno je 3d bio za neke tekkno spotove rezerviran.
I sad kad ga pogledam ovo je totalno old school, ali jos uvijek jako dobro
http://www.youtube.com/watch?v=nVvoEYBFJpc
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.03.2007 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

teqnik wrote:
Pantera: Planet Caravan

massive respect za memoriju!
Back to top
View user's profile Send private message
divljach



Joined: 26 Mar 2006
Posts: 23
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 28.03.2007 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

teqnik wrote:
Pantera: Planet Caravan
cover od Black Sabbatha.
Sjecam se da mi je spot bio super jer su bili valjda jedini metal bend kaj je za video koristio 3d tada, obicno je 3d bio za neke tekkno spotove rezerviran.
I sad kad ga pogledam ovo je totalno old school, ali jos uvijek jako dobro
http://www.youtube.com/watch?v=nVvoEYBFJpc


bravo. to je to čeg se ja sjećam. hvala.

no moj kolega je zabrijao da je u tom spotu bila neka stvar (instrumental) s nekom nabrijanom dugačkom solažom. pogriješio je kaj se tiče stvari no bio je u pravu u vezi benda...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group