Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
philips lcd

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.05.2007 22:31    Post subject: philips lcd Reply with quote

ovak, kupil sam si lcd 19 inca... i sad upalim ga i pise da CANNOT DISPLAY THIS VIDEO MOD..

i tamo pise ako se to pojavi da treba komp namjestit na 1280y1024 u 60Mhz i to narpavim nekako preko televizora jel preko starog monitor od 15 inca to ni nemam u opcijama i restartam kompjuter i dalje to piše, vec sam poludio, a na stari monitor sam jedva upalio natrag kompjuter, digne se do windowsa i sam pocne restartat ko kreten neki, zna tko kako da ovo rjesim... dode mi da nove windowse stavljam, tj preinstaliravam mozda me nekaj tam hebe...

a instaliram software od monitora i na kraju onaj 1 % mi se komp zaledi.. ma nek ide sve u ... sutra cu nabit komp i monitor u facu ovima iz king crossa..!!!
Back to top
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.05.2007 22:56    Post subject: Re: philips lcd Reply with quote

riješio! jebena slikica Very Happy
Back to top
Jay-S
Guest





PostPosted: 07.05.2007 05:47    Post subject: Re: philips lcd Reply with quote

Samo dok ga upalim, ne piše mi ono kao što se sve očitava na crnoj pozadini, nego tek kad dode do windowsa i kad se upisuje password onda skoči slika na monitor, do tada piše da treba na kompu biti rezolucija 1280x1024 i 60 MhZ, dali zna netko zašto se prilikom dizanja sistema ne očitavaju podaci na zaslonu...

Možda u Biosu treba nešto podesit? Dok sam ga palio stisnuo sam na njemu Auto tipku ali ništa... Mislio sam da ce ga sam pronac...
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group