Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
HDV to DV

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 26.05.2007 18:51    Post subject: HDV to DV Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemam iskustva s hdv-om.

zanima me kakva je slika kada se od hdv-a napravi dv format. ima li razlike izmedju dv-a koji je napravljen od hdv-a i snimke snimljene u dv formatu.

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kinski



Joined: 10 Apr 2006
Posts: 32
Location: zg

PostPosted: 07.06.2007 03:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa sigurno da je pravilno downconvertirani hdv u dv bolji od cistog dv-a...to ti je kao kad snimis na 35-ici pa prebacis u recimo, beta format...opet je bolje nego da snimis na beti! doduse kod 35-ice igraju i neke druge stvari (bolja optika, bolji depth of field etc.)
opet, kad svoji minidv sa panasonic stotke prebacim u neki skromni mpeg izgleda bolje nego vecina stvari....
javim se kroz koji tjedan kad isprobam slicnu stvar: prebacivanje iz dvc pro HD-a u DV!
wish me luck Surprised
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 13.06.2007 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tnx, buraz... jedino od tebe se moze nesto saznati.... cuo sam da su konverteri losi i da lose ispada, pa me to mucilo. nisam jos probao pa nemam s tim iskustva...

tnx, bas me zanima kak ce ti to ispasti... frka me tak odradit neki job ba da ispadne lose...

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 07.08.2007 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

high wrote:
tnx, buraz... jedino od tebe se moze nesto saznati.... cuo sam da su konverteri losi i da lose ispada, pa me to mucilo. nisam jos probao pa nemam s tim iskustva...

tnx, bas me zanima kak ce ti to ispasti... frka me tak odradit neki job ba da ispadne lose...


Onda probaj na suho Smile

ja sam jučer uz hc7, kad sam vidio koju kvalitetu materijala dobijem bio sam presretan! i noćno snimanje je odlično, isprobo sam u kupaonici bez IMALO svijetla i strašno dobro funkcionira! uzo sam i široku leću, napravio sam preview ako te zanima... http://www.youtube.com/watch?v=h5lEYE-k_Z8

koju kameru imaš?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group