Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
TWO BULLS

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 12.03.2004 14:42    Post subject: TWO BULLS Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok ljudi. Evo vam link od moje stranice koju sam sklepal prije dve godine i sad mi se neda ju redizajnirati ( i nisam ju duuuggggoooo update-al), pa me sad interesira kaj vi mislite o tome. Inace stranica je cisti HTML.

P.S. Friski sam clan foruma. Tek da se zna Smile

www.inet.hr/~dkober
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.03.2004 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa eto, dva bika. Smile
Eto imate fora stvari gore ali mi dizajn nije bas nesto pretjerano super, prije svega ovo sve sto je u Jpegu se gadno slomilo. JPEG kompresija se vidi full jako i to me malo smeta onak. I ove linijice bijele su mi nekako 2 much.

Frikovi, slozili Zagreb mod za Half Life!! Smile

Pod GTA sekcijom imas "Byker", it should be Biker.
Prije nego sto se bilo tko drugi razbahati sa svojim poznavanjem engleskom i to kaze na nacin: "NE PISE SE BYKER NEGO BIKER"..

haha.. ovaj "Camouflage" skin za GTA3 je skin Rvackog Vojaka? Smile

Sve u svemu, redizajnirajte to malo, prosle su dvije godine - napravite neke nove modove pa da vidis. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 12.03.2004 18:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa cuj... ja dodjem do WELCOME stranice, al od tamo vise ni jedan link ne radi Sad
a bas sam se veselio zagreb mapi za CS...

sto se tice dizajna. pa nije nista revolucionarno, ali je solidno i lijepo izgleda.
jedino imam primjedbu oko backgrounda.. malo mi smeta to s plavim crtama i crnom pozadinom...
Back to top
View user's profile Send private message
orange71



Joined: 04 Dec 2003
Posts: 85
Location: OSK

PostPosted: 12.03.2004 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo, dobrodošao na emajtridot

site je malkoc cudan to sa loadiranjem dio po dio to me jebe jer
je sporo... i daj završi taj cs_zagreb igra mi seeeeeee
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 13.03.2004 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da sajt ne valja, svjestan sam toga, ali imam u pripremi redizajn. Ono sa load-om slika dela donekle dobro kad drugi put ucitas stranicu.

Hvala na ispravci pogreske; nisam uopce primjetil da je krivo napisano (Byker=Biker), ucil sam inace njemacki, a engleski sam se sam naucil.

Mapu nemozete download-at zato jer nemam mjesta na severu da ju stavim. Teska je nekih 9Mb a na serveru imam 10 Mb, ali bude, uskoro....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 15.03.2004 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo slikice od buduce Flash verzije. Uskoro bude i na netu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group