Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tražimo web designera

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
uhioh



Joined: 29 Aug 2007
Posts: 11

PostPosted: 29.08.2007 10:19    Post subject: tražimo web designera Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svim okorjelim designerima na mi3dot-u!

Eto moj tim ili ti uhIoh treba jednog web designera koji ima čuku za boje odnosno općenito dizajniranje web stranica. Naravno postoje različiti sponzori koji će sponzorirat ovaj projekat (dogovoreno je) jedino što je... prvo ga treba bacit u alpha verziju. Pošto mi ne dobivamo pare a i trebamo jednu njušku koja će moć dizajnirat / redizajnirat i dalje sam sustav nudimo partnerstvo... Kako i šta.. više poslije. Glupo nam je investirat u dizajn (jer sva trojica smo tudumi kada je riječ o ps-u ili fw-u... Smile ) tako da prvo nudimo partnerstvo pa ak nebude išlo.. well ... Uglavnom da nastavim...

Tražimo samo par stvar:
- dizajnera koji zna šta radi ili ti rastura ps, fw ili šta god već...
- poznavanje 3D alata bi bila perverzija a ne perfekcija...
- volja za izradom nečega u što kraćem roku... (ali ipak polagano pošto ovo nije stvar od koje se zarađuje za sada)
- profesionalnost, sigurnost, timski player

Kratak opis projekta
- chat portal izrađen putem php-a, javascripta, flasha + xxl dodataka
- napravljen na nekim za sada baznim (koliko baznim... hmm) temeljima umjetne inteligencije. primjer je: prikazivanje korisnika koji maksimalno odgovaraju korisniku koji je logiran. itd... ima toga masu...
- cijeli sustav dizajniran je da skače, da nestaje i pojavljuje se i da niti jedan dio sajta (osim nekih klasičnih ) ne mora biti na jednom mjestu zauvjek.. znaci drag n drop.
- ima toga još ko rusa

Uglavnom, projekat je zanimljiv, za sada ne postoji išta slično i vrijeme izrade nije neko posebno veliko a pare mogu biti i više nego li zadovoljavajuće

Ako je netko zainteresiran molim ga da pusti privatnu poruku sa sl. detaljima:

IME: pero perić
EMAIL ADRESA: moj(at)email(dot)com
ISKUSTVA: ---
GRAFIČKI ALATI : ---
REFERENCE: vrlo bitna stvar...

i šta god da vam padne na pamet...

Eto toliko od mene... pozdrav svima!
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 29.08.2007 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj copy/paste-aj cijelu projektnu dokumentaciju da ljudi vide malo bolje o cemu je rijec Laughing

salim se....

pa nemoras ici u detalje i feature portala, dovoljno je da se trazi dizajner sa toliko i toliko iskustva i da je placanje takvo i takvo. sve ostalo na mail.

good luck sa pronalaskom dobrog dizajnera.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
uhioh



Joined: 29 Aug 2007
Posts: 11

PostPosted: 29.08.2007 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
daj copy/paste-aj cijelu projektnu dokumentaciju da ljudi vide malo bolje o cemu je rijec Laughing

salim se....

pa nemoras ici u detalje i feature portala, dovoljno je da se trazi dizajner sa toliko i toliko iskustva i da je placanje takvo i takvo. sve ostalo na mail.

good luck sa pronalaskom dobrog dizajnera.


Haha... Da ... rijesim muke nekog ko se razmišlja šta bi na pravio za čas Smile rofl!

Ma dotaknuo sam površinu nisam ni ušao unutra...Smile Juš uvjek gorim u ozonu Smile

hvala... php developera sam tražio 4 mjeseca... nadam se da neće biti toliko i za dizajnera. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 29.08.2007 10:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odma da ti kazem, php developera nema, barem ne normalnih Very Happy

odprilike imam izmedju 5 i 15 interviewa mjesecno (za vrijeme sezone) sa php programerima i jos uvijek nisam nasao nekog tko bi htio raditi za fiksnu placu + bonusi uz prijavu za stalno.

bas su cudni Very Happy

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
uhioh



Joined: 29 Aug 2007
Posts: 11

PostPosted: 29.08.2007 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
odma da ti kazem, php developera nema, barem ne normalnih Very Happy

odprilike imam izmedju 5 i 15 interviewa mjesecno (za vrijeme sezone) sa php programerima i jos uvijek nisam nasao nekog tko bi htio raditi za fiksnu placu + bonusi uz prijavu za stalno.

bas su cudni Very Happy


haha... ma za php developere znam... opce poznata situacija...
Ja radim za par firmi freelancing tipa...
Kod mene je razlog taj jer doma je najlijepše ( no boss ), a i nebi zaradio koliko mogu.. Mislim ako postoji koja firma koja bi mi platila prijevoz, marendu i minimalno 8 milja kuna + stan ako sam u drugom gradu... Samo neka se javi... Brzo ja raskrstim sve dosadašnje stvari koje radim... Inace sam na gubitku... i to povećem

Meni ako pukne da sada odem van na kafu sa curom ili frendovima... Ja zelim da mogu otići...

No... ako smijem znat koja ste firma.. mozda sam vas negdje i vidio... Smile a i imam par developera za koje znam da se ne javljaju na oglase na netu... ok znanje imaju... jedino što ne rade u klasama... nisu oop developeri.

Ovo se pretvara u teški ot... :S
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group