Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Šta se događa?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ANAJAT



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 30
Location: Zagreb

PostPosted: 29.09.2007 17:10    Post subject: Šta se događa? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima i mi3.dotu.

Jučer sam stavila rad koji je preko noći nestao, nema ga niti u mojoj galeriji niti igdje, sada sam pokušala isti staviti još 3 puta i ne uspijeva mi. Može li mi netko objasniti što se događa?

Pročitala sam da imate pravo maknuti radove koji propagiraju idiotske ideje! Da li slučajno i taj moj spada u tu kategoriju ili je došlo do neke pogreške na serveru (koja još traje!!!)?
Ne znam, nadam se da će mi netko odgovoriti.
Back to top
View user's profile Send private message
tomislaw



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 243
Location: Zagreb

PostPosted: 29.09.2007 17:26    Post subject: Re: ?ta se doga?a? Add user to your forum ignore list Reply with quote

ANAJAT wrote:
Pozdrav svima i mi3.dotu.

Ju?er sam stavila rad koji je preko no?i nestao, nema ga niti u mojoj galeriji niti igdje, sada sam poku?ala isti staviti jo? 3 puta i ne uspijeva mi. Mo?e li mi netko objasniti ?to se doga?a?

Pro?itala sam da imate pravo maknuti radove koji propagiraju idiotske ideje! Da li slu?ajno i taj moj spada u tu kategoriju ili je do?lo do neke pogre?ke na serveru (koja jo? traje!!!)?
Ne znam, nadam se da ?e mi netko odgovoriti.


Sumnjam da je do toga. Prije ?e bit da je sajt do?ivio neki kurs?lus. Nestali su i neki postovi sa foruma.
________
free wordpress themes

Last edited by tomislaw on 07.02.2011 10:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
ANAJAT



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 30
Location: Zagreb

PostPosted: 29.09.2007 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je to, u redu, nhf...
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.10.2007 07:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

?? Prvi glas... možda je nešto rađeno na serveru, ali da nam nije najavljeno...
provjerim pa se javim čim saznam nešto više...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.10.2007 08:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobio potvrdu, server je mijenjan.

Trenutno se mi3 vrti na nekom drugom serveru, a ne na svojem originalnom na kojem je bio
do sada. Kroz par dana bi se trebao vratiti na svoj originalni. Navodno je bilo velkih drama,
ali, biti ce mu bolje nakon sto se sve rijesi.

Dakle, server je bio u kuršlusu.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ANAJAT



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 30
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2007 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Dobio potvrdu, server je mijenjan.

Trenutno se mi3 vrti na nekom drugom serveru, a ne na svojem originalnom na kojem je bio
do sada. Kroz par dana bi se trebao vratiti na svoj originalni. Navodno je bilo velkih drama,
ali, biti ce mu bolje nakon sto se sve rijesi.

Dakle, server je bio u kuršlusu.


Hvala Razz ! Već treći dan ne mogu staviti ništa na site pa sam se već zabrinula što se događa. Confused
Pozdrav Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.10.2007 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ANAJAT wrote:
Hvala Razz ! Već treći dan ne mogu staviti ništa na site pa sam se već zabrinula što se događa. Confused
Pozdrav Very Happy

Kako to mislis? Ne radi ti dodavanje radova u galeriju ili nesto drugo?
Ako moze sto detaljniji opis, pomoglo bi u otklanjanju eventualnih problema...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 02.10.2007 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto ja cu se izjadat` :

hocu dodati novu vijest.
1. klik na User menu>dodaj vijest
2. otvori se : http://www.mi3dot.org/news/submit/ sve 5
3. upisem naslov vijesti i tekst vijesti
4. pristisnem "Posalji" i umjesto da vijest prihvati samo je izbrise
5. tj. pojavi se http://www.mi3dot.org/news/submit/ a u http://www.mi3dot.org/news/visitors/ nema te moje nove vijesti

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.10.2007 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heh... novi server, nove postavke, prastari kôd = trouble.

Radi se na uklanjanju problema, hvala na pomoci do sada.

EDIT: dok se ne rijesi, vjerojatno nece raditi nikavi submitovi, odnosno, slanje sadrzaja, sto
vrlo vjerojatno ukljuce i komentiranje. (nisam provjeravao sve, po sjecanju pricam).

Sorka jos jednom, radi se na tome...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 02.10.2007 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

for the record i s komentiranjem radova je bilo problemčića...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.10.2007 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
for the record i s komentiranjem radova je bilo problemčića...

yup, sjetio sam da bi i to moglo biti problem, pa sam naknadno editirao svoj post:
zytzagoo wrote:
EDIT: dok se ne rijesi, vjerojatno nece raditi nikavi submitovi, odnosno, slanje sadrzaja, sto vrlo vjerojatno ukljuce i komentiranje. (nisam provjeravao sve, po sjecanju pricam).

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ANAJAT



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 30
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2007 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
ANAJAT wrote:
Hvala Razz ! Već treći dan ne mogu staviti ništa na site pa sam se već zabrinula što se događa. Confused
Pozdrav Very Happy

Kako to mislis? Ne radi ti dodavanje radova u galeriju ili nesto drugo?
Ako moze sto detaljniji opis, pomoglo bi u otklanjanju eventualnih problema...


Bokić Laughing ! Pa mislim tako što već 4 dana pokušavam staviti jednu fotomanipulaciju u svoju galeriju i to nikako ne uspijevam... Embarassed ! Znači, problem je u serveru koji, hmmmmm... ne šljaka, još!?
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 03.10.2007 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nazalost, jos uvijek stanga Sad

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 03.10.2007 03:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ANAJAT wrote:


Bokić Laughing ! Pa mislim tako što već 4 dana pokušavam staviti jednu fotomanipulaciju u svoju galeriju i to nikako ne uspijevam... Embarassed ! Znači, problem je u serveru koji, hmmmmm... ne šljaka, još!?


ajme vidi je bahate Very Happy kam ti se zuri,, jel neki opaki rad Smile
di si ti???? daj se javi!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 03.10.2007 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joooj nema me nekoliko mjeseci i pokusah se vratiti a ono tup tup, vec sam si mislil mozda kaznjen jer nisi aktivan, al nije to, nejde nist ni brisanje radova. Sve vas lijepo pozdravljav i sve vas volim Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 03.10.2007 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keder dobro nam se vratio. da nisi opet slučajno pobjegao, naši će admini zasigurno promptno rješiti ove poteškoće Wink
do tada bi mogao navratit do ekipe na deviant...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 03.10.2007 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma znas da sam probal na deviantu, ali nikako da se sazivim tamo, izgleda da sam mitrievac dusom i tijelom Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 03.10.2007 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keder wrote:
ma znas da sam probal na deviantu, ali nikako da se sazivim tamo, izgleda da sam mitrievac dusom i tijelom Smile

znam na što misliš ali nek ti dA posluži samo kao backup solution Wink

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 04.10.2007 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto dok ne proradi MI3 evo moj novi rad na deviantu

http://charnat.deviantart.com/art/Captain-Dinamo-66470571
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
alekg



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 3
Location: Ohrid

PostPosted: 05.10.2007 08:45    Post subject: Jel server u pitanju....jojjjj Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vec nekoliko dana nemogu staviti nijedan rad, a nemogu promeniti ni moj profil. Neki opaki difolt mo pokazuje da sam curica. :oops: Ali OK, vraticu si ja star profil. Ajde obavite vec jedno taj server. :wink:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2007 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok drustvo,

sredjene forme na mi3ju. To bi trebalo ukljucivati uploader vijesti, radova, profil i sl.

Sorry for ze delay
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 07.10.2007 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
Bok drustvo,

sredjene forme na mi3ju. To bi trebalo ukljucivati uploader vijesti, radova, profil i sl.

Sorry for ze delay


Jeeeee!!!!!! Dancing

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 12.10.2007 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sam da kazem. Nemerem uploadati radove. U profilu pise da sam curica. Problem jos uvijek postoji. Vidim da i drugima u profilu pise da su curice, a znam da nisu, hi hi. Pozdrav! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 12.10.2007 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanimljivo, uvijek mi3 pred vikend pošizi Evil or Very Mad

Sto je sajt snaslo? Varijola vera, reuma ..ke?

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 23.10.2007 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nažalost još uvijek ne mogu uploadati radove. Crying or Very sad Traje danima i danima....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group