Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Cijena dizajniranja logotipa

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
godzilla



Joined: 22 Oct 2007
Posts: 46

PostPosted: 25.10.2007 09:54    Post subject: Cijena dizajniranja logotipa Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko naplatiti izadu logotipa i da li je OBAVEZNO izraditi i knjigu standarda ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 25.10.2007 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izmedju 800 i 1600 € (zavisi za koga radis) i naravno da znas radit to za sto pitas, a knjiga standarda je neobavezna

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 25.10.2007 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Usput samo, sto je to knjiga standarda?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 25.10.2007 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=1003&sid=dbe7eec07acb4e2f3b2b55bde61922b1

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 25.10.2007 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@aristotu: osim ako radis za vIDEA, onda je sve po 2000 kn Very Happy

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 27.10.2007 21:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
@aristotu: osim ako radis za vIDEA, onda je sve po 2000 kn Very Happy

ne, osmišljavanje naziva poduzeća je 100kn ..

inače, izradu logotipa naplati koliko misliš da vrijedi

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tomislaw



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 243
Location: Zagreb

PostPosted: 27.10.2007 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
izmedju 800 i 1600 ? (zavisi za koga radis) i naravno da znas radit to za sto pitas, a knjiga standarda je neobavezna


Knjiga nije obavezna, no ukoliko je nema, to je polovi?an posao. Nepostojanje knjige jednako ?teti klijentu kao i dizajneru/studiju koji stoji iza rada. Stoga prakti?ki niti jedan ozbiljniji studio ne?e pristati na izradu i?ega bez da to upotpuni knjigom standarda.
________
Sierra

Last edited by tomislaw on 07.02.2011 10:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 30.10.2007 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
@aristotu: osim ako radis za vIDEA, onda je sve po 2000 kn Very Happy

vIDEA nam je super došla na forumu! uvik se možemo dobro nasmijati i spomenuti je u svakom postu Very Happy

"jer nitko nije kao vIDEA"

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 31.10.2007 09:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš me zanima koliko vas stvarno uspije naplatiti izradu loga 800-1600 eura, pogotovo ako radite za, primjerice, lokalnog automehaničara ili neku malu/srednju firmu.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
godzilla



Joined: 22 Oct 2007
Posts: 46

PostPosted: 31.10.2007 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
baš me zanima koliko vas stvarno uspije naplatiti izradu loga 800-1600 eura, pogotovo ako radite za, primjerice, lokalnog automehaničara ili neku malu/srednju firmu.

U tome i jest moj problem ,za izradu logotipa za privatni dom za starije i nemoćne , ljudi su mi platili mobitelom (0,91 kuna) !! do you feel lucky, punk?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 31.10.2007 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam najvise uspio naplatiti izradu logotipa 7900kn +pdv

bez knjige standarda, samo vektorski logo u 3 razlicita formata.

ali sa druge strane, radio sam i for free Very Happy

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group