Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ms2004

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 19.03.2004 20:06    Post subject: ms2004 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Makarska sevens turnir 2004.

radija template sajta

sta mislite

K*L*I*K

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.03.2004 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. header = zasto je ovaj plavi gradient? cemu sluzi. prejaki je. mogo je i ovaj text samo na sliji bilo bi vise kul. prejak je zato smeta.
2. mozilla bug = na rollover menija i to si cijela tablica promijeni back boju iz plave u crnu, mislim da to nisi tio on purpose.
3. ima prakticki 3 menija sto mene uvijek izgubi, cak i na nekim super kul sajtovima, ne svidja mi se to nikak
4. 'glavni' izbornik desno, kucice + ovo su mi prevelike. shvacam da je taman da popuni prostor, al mozda si mogo neku slicnu foru u flashu isfurat bilo bi vise kul, a sajt nebi bio preteski, cini mi se
5. crveni text na ovu plavu pozadinu, taj color combinacija mi ne pase, pogotovo zato sto crvenu ne koristis na nitijednom elementu na web stranici
6. footer koji se vuce prek cijele stranice mi kvari koncepciju zato sto je na ovom desnom dijelu bez sadrzaja pa mi visi to malo
7. 'template designed' mi malo cudno zvuci. template? zasto ne 'design by' samo
8. bilo bi kul kad bi koristio isti font na kucicama desno kao i za glavni logac 'makarska sevens' koji je sasvim kul

eto, samo off the top of my head, my 2 cents
poz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 19.03.2004 21:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve u svemu, čini mi se dobro izvedeno. Jedino u onom headeru plava boja mi je prenagli prijelaz sa onih igrača i zelene pozadine.

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 19.03.2004 22:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve skupa djeluje pomalo anemično i bljedunjavo:

01 > Header: je definitivno prevelik, a s obzirom na veličinu loše iskorišten. Jako loše si izveo ove gradiente sa slike na background (ne samo u headeru već na svim elementima na siteu gdje to koristiš). Ne pašu. Sredi to jasnom i konkretno definiranom slikom, ovako ti se gube bitni detalji.

02 > Navigacija: definitivno previše izbornika. Niti jedan nije suvislo strukturiran i grupiran, osim možda "Makarska". Trebao si strukturirati jedan glavni meni u kojem bi imao, recimo, stavke "Makarska" (pa možda na dropdown dobiješ podrazine...), "informacije", "kontakt"... U ovakvoj konfuziji sa izbornicima teško je reći što se odnosi na što i gdje kliknuti da bih dobio željenu informaciju. Gornji meni desno je prevelik. Na MouseOver u Mozilli na nekim segmentima tablice boju ti mijenja i background.
Banner "accomodation"....zašto "signu up" !? Sve što sam tamo našao jesu informacije o ponuđenom smještaju, no ne i formu za eventualnu rezervaciju istog.

03 > Odabir boja : Plava ubija čitav content, trebao si je koristiti samo u segmentima, pa onda ne bi bilo problema da na nekim elementima iskoristiš i crvenu. Prostor za content je trebao biti bijel, tada ti ostaje više prostora za manipuliranje paletom, a i content je lakše istaknuti. Kao da je analogija pri odabiru boja bila Makarska, more, plavo....a gdje je rugby !? Riječ je o dinamičnom sportu, a ova svijetlo plava ga nikako ne stavlja u takav kontekst. Ukratko, ubio si priču, ubio si content..........sve skupa ima potencijala, site nije velik, moglo je bolje, puno bolje.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group