Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Eko Print

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 19.03.2004 21:07    Post subject: Eko Print Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eko Print - obrt za obnovu tonera...
finito...pa ono...komentari... Smile

http://www.ekoprint.hr
Back to top
View user's profile Send private message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 19.03.2004 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepo sređeno i uređeno. sviđa mi se.

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 19.03.2004 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fino i cisto, osim toga padam na ovako llijepe zelene..:))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 19.03.2004 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Site je uredan i zelena paleta je fino sjela. Nekoliko primjedbi: čemu frameovi ? Jedina stranica na kojoj ima nešto više contenta je "O nama" no i tamo ga nema toliko da se pokaže potreba za korištenjem framea. Ako je namjera bila da gornji segment (header+glavni izbornik) stalno budu statični i dostupni, onda ok, inače potpuno bespotrebno. Ostale stranice od vrha headera do footera ne prelaze visinu od 520 px.
Na dnu stranice "O nama" desno od kontakt podataka imaš "kućicu" logotip ekoprint. Je li njena svrha da samo popuni rupu ili je pak trebala biti link na, recimo, download logotipa u .eps ili sličnom formatu ?
Back to top
View user's profile Send private message
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 19.03.2004 23:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ideja nije losa, ali (meni je zao sto to moram reci) meni se ne svidja bas, ja bi stavio podlogu neku bjelu ili sporko bjelu, uglavnom SVJETLU, onda nebi ovaj frejm koristio i heder je too simpl, ono kocka i to je to. NEmojte me krivo shvatit molim vas ali ja bi ovo malo drugacije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 20.03.2004 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Nekoliko primjedbi: čemu frameovi ?

...radio sam to u frejmovima jer mi se činilo nekako jednostavnije...a i zbog cjenika...
Quote:
Na dnu stranice "O nama" desno od kontakt podataka imaš "kućicu" logotip ekoprint.
Je li njena svrha da samo popuni rupu ili je pak trebala biti link na, recimo, download logotipa u .eps ili sličnom formatu ?

...pa ono "o nama?", a bilo još mjesta pa sam stavio logo... Smile

kak vam se čini logo, pošto sam to isto radio, a nemam baš previše iskustva u logotipima?
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 20.03.2004 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bravo V. Razz
jedina zamjerka: frame-ovi Sad

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 21.03.2004 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, a sto ce tom sajtu forum?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.03.2004 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
e, a sto ce tom sajtu forum?


...pa valjda da izmjenjuješ iskustva o tonerima, catridge-ima i ostaloj potrošnoj priner robi Smile ...
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 21.03.2004 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:

...pa valjda da izmjenjuješ iskustva o tonerima, catridge-ima i ostaloj potrošnoj priner robi Smile ...

to ce bit opako aktivno, treba obavezno dodat offtopic dio.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 21.03.2004 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt mi je in general ok...

Najvecu zamjerku imam na to da su ti slike totalno bez kontrasta, blijede sto bas i nije poruka koju zelite odaslat posjetiteljima. Sudeci po fotkama, nije da bi bas kupio od vas te tonere jer bi me bilo strah da cu dobit tonere na umoru i da ce mi sve isprintano izgledat baš tako - anemično.

Također, na stranicama nemam pojma što je link a što nije. Na naslovnici (o nama?), na kraju svake rubrike imas ">>>" i najnormalnije mi je za očekivat da je ovo samo uvodna stranica i da je svaka rubrika onda najava za opširniji dio toga što je najavljeno - ali to nije tako.

Cjenik ti je malo sa sivo-bijelim štraftama, malo je bez njih... neki kontinuitet bi trebalo uvest.

Ostalo mi je, kao što rekoh, višemanje ok.

Pozdrav,

emti
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 21.03.2004 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je već isfrejmano, oboji malo scrollbarove, jer defaultni uništavaju dizajn sajta.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group