Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Bistrinci Online!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
EX



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 11.11.2007 05:04    Post subject: Bistrinci Online! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Podravsko naselje Bistrinci smjestilo se na sjevernom perifernom dijelu Valpovštine izmedu Gata na zapadu, Belišća na jugu, Narda na istoku, a na sjeveru je korito rijeke Drave. Konačno, stranica prigradskog naselja Bistrinci je online!

Code:
http://www.bistrinci.exdizajn.com/


molio bi jedino da đasmin ne komentira... hvala

_________________
http://www.exdizajn.com
Back to top
View user's profile Send private message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 11.11.2007 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je header malo previsok...na mom laptopu zauzima pola a sa navigacijom i više od pola visine ekrana ...
kružići u header-u su mi nekak vipovski ...
u footeru mi nije jasno što bi trebala predstavljati grafika sa zvjezdicama Smile ... koda si si sam ocijenio site sa 2.5 ...hhehehe...

navigacija bi bila ljepša da nije razdvojena duplim crtama... i da je ...
desni stupac mi je cijeli koma... od ovih slika na vrhu ... do liste linkova ispod sa nekom nejasnom grafikom ?? ...

crta na <h2> mi nije baš sjela ... drugu boju staviti i da nema taj glow..

kod nisam baš gledao ... ali ovako na prvu mi se ti detalji nisu sviđali .. .

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
KAMI



Joined: 14 Oct 2006
Posts: 100

PostPosted: 11.11.2007 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovi shapeovi u hederu nemaju nikakvog smisla makni to i stavi neku svjetliju sliku.

Desni linkovi - kod hovera im stvarno ne treba ovo da pozadina promjeni boju neka se samo podvuku i sve pet.

Malo content odmakni od hedera

Ovi s zvjezdicama u footeru ni ja nekužim

Uglavnom par stvari upeglat i bit će ok Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
EX



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 11.11.2007 18:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

te zvjezdice su bile kao ukras.. kad bolje razmislim nisu baš fora....

uglavnom hvala na komentarima....

_________________
http://www.exdizajn.com
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group