Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
index.hr novi look
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 09.01.2008 20:44    Post subject: index.hr novi look Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.index.hr/

o very nice, very, lijepo je što su stavili naglasak na content a ne reklame

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 09.01.2008 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Je, i meni se isto sviđa jako, no još uvijek ima previše reklama na desnoj strani...
Tamo je preveliko šarenilo i trebat će mi malo da se naviknem na nju...
Jedino što stvarno trebaju još riješiti jest to da naslovi najvećih vjesti na lijevoj strani naprave kao link, a ne da je link samo na slici...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 09.01.2008 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naslovi i jesu link ali je bugovito, nekad jesu nekad nisu. Probaj par puta preći preko naslova pa će ti se pojavit.

Inače trebat će mi da se naviknem na novi izgled. Na stari sam se bio naviknuo. Jako mi se sviđa pozadina, dobro su to složili. Možda mi je malo preplosnati ovaj dio gdje su glavne vijesti.

Glupo je kaj su napravili da im se po defaultu vijesti ne prikazuju kronološki od najnovijih nego od najčitanijih što mi je malo nelogično ali dobro.

Sve u svemu sviđa mi se layout i izgled cijeli.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 09.01.2008 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to s naslovima je zbog sIFR-a.. no mislim da se to može rješit, nisam sure

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 09.01.2008 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm, ili se nisam navikao još, ali meni ovaj layout nikako ne leži.

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Maxim001



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 215
Location: Zagreb

PostPosted: 09.01.2008 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Xmag dropdown nevalja
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 10.01.2008 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo čudno zbog navike ali načelno puno bolje nego prije

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
groove



Joined: 19 Jun 2004
Posts: 39
Location: ZG

PostPosted: 10.01.2008 09:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nomes wrote:
Hm, ili se nisam navikao još, ali meni ovaj layout nikako ne leži.


Ja isto imam ovakav osjecaj....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 10.01.2008 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

omiljeni hrvatski kvazi novinarski portal nema neki "novi look" nego samo redizajnirani home

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 10.01.2008 10:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
omiljeni hrvatski kvazi novinarski portal nema neki "novi look" nego samo redizajnirani home


Zasto kvazi? Ne drzi mi vodu, previse vrijedi Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 10.01.2008 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nomes wrote:
Hm, ili se nisam navikao još, ali meni ovaj layout nikako ne leži.


Ispravka ovoga navoda, ne da mi samo ne leži, nego mi je layout totalno u kur**, ne pregledan, boje očajne, a glavna navigacija da ne govorim, premala u osnovu na content koji kao da su nastojali sakriti i u potpunosto ne istaknuti. Ne znam, ja kada otvorim index sada oči lete na sve strane, fakat ne znam gdje da gledam. Inače ovi za koje nisam siguran da li su IEframovi kod vijesti su tako old news u web designu. Sorry, ali meni je tako.

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 10.01.2008 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nomes wrote:
nomes wrote:
Hm, ili se nisam navikao još, ali meni ovaj layout nikako ne leži.


Ispravka ovoga navoda, ne da mi samo ne leži, nego mi je layout totalno u kur**, ne pregledan, boje očajne, a glavna navigacija da ne govorim, premala u osnovu na content koji kao da su nastojali sakriti i u potpunosto ne istaknuti. Ne znam, ja kada otvorim index sada oči lete na sve strane, fakat ne znam gdje da gledam. Inače ovi za koje nisam siguran da li su IEframovi kod vijesti su tako old news u web designu. Sorry, ali meni je tako.


i meni isto.. nadam se da će ovaj dizajn otjerat čitaoce

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.01.2008 16:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
nomes wrote:
nomes wrote:
Hm, ili se nisam navikao još, ali meni ovaj layout nikako ne leži.


Ispravka ovoga navoda, ne da mi samo ne leži, nego mi je layout totalno u kur**, ne pregledan, boje očajne, a glavna navigacija da ne govorim, premala u osnovu na content koji kao da su nastojali sakriti i u potpunosto ne istaknuti. Ne znam, ja kada otvorim index sada oči lete na sve strane, fakat ne znam gdje da gledam. Inače ovi za koje nisam siguran da li su IEframovi kod vijesti su tako old news u web designu. Sorry, ali meni je tako.


i meni isto.. nadam se da će ovaj dizajn otjerat čitaoce

na stranu dizajn, mene su davno otjerali novinari.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 10.01.2008 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
nema neki "novi look" nego samo redizajnirani home


Confused

nije palenta nego žganci...doh!


meni se novi look sviđa, bolji nego prijašnji u svakom slučaju, sad ne moram škiljit da bih pročitao news na naslovnici, također se povećao udio vijesti u odnosu na reklame i ostale banner điđi miđi [/b]

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fanatic



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 81
Location: vienna

PostPosted: 10.01.2008 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

site je katastrofa, mimo svih pravila dobrog zanata, to je web 0.2 BETA

ziva kita...
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 10.01.2008 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
nomes wrote:
nomes wrote:
Hm, ili se nisam navikao još, ali meni ovaj layout nikako ne leži.


Ispravka ovoga navoda, ne da mi samo ne leži, nego mi je layout totalno u kur**, ne pregledan, boje očajne, a glavna navigacija da ne govorim, premala u osnovu na content koji kao da su nastojali sakriti i u potpunosto ne istaknuti. Ne znam, ja kada otvorim index sada oči lete na sve strane, fakat ne znam gdje da gledam. Inače ovi za koje nisam siguran da li su IEframovi kod vijesti su tako old news u web designu. Sorry, ali meni je tako.


i meni isto.. nadam se da će ovaj dizajn otjerat čitaoce


Nevjerojatno... nadaš se da će novi dizajn otjerat čitaoce? Ja sam čitaoc, mene neće otjerat. Ja ću ostat, ma kakav god dizajn meni ponudili. Jasno?

Last edited by Zeus on 19.09.2008 12:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
andrejmlinarevic



Joined: 11 Jan 2008
Posts: 1
Location: Osijek

PostPosted: 11.01.2008 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neznam, ne sviđa mi se ova kričavost crvena. S tim da su navigacije dobre i kvalitetno je što su sadržaj istaknuli. Definitivno velik pomak od starog indexa, ali treba dorade još po mom mišljenju.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
matijababic



Joined: 11 Jan 2008
Posts: 2

PostPosted: 11.01.2008 17:46    Post subject: Zahvala Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zahvaljujem svima na pohvalama, ali jednako tako i na kritikama.

Posebno se zahvaljujemo Zeusu, čiji nas je komentar posebno obradovao.
Back to top
View user's profile Send private message
j_a_w_s



Joined: 26 Apr 2007
Posts: 13
Location: Rijeka

PostPosted: 11.01.2008 18:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
na stranu dizajn, mene su davno otjerali novinari.

Same here...
Back to top
View user's profile Send private message
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 11.01.2008 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se više sviđa ovaj novi izgled naslovnice index-a, mislim da je pregledniji i više novosti je prikazano na naslovnici, što je super. Ja ionako nikad ne idem previše u dubinu index-a pročitam naslove s početne stranice koji su mi zanimljivi.

Dobro odrađen posao.

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 11.01.2008 23:25    Post subject: Re: Zahvala Add user to your forum ignore list Reply with quote

matijababic wrote:
Zahvaljujem svima na pohvalama, ali jednako tako i na kritikama.

Posebno se zahvaljujemo Zeusu, čiji nas je komentar posebno obradovao.


Oho, bok Matija Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 12.01.2008 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iskreno, mene je novi dizajn otjerao... toliko mi je odbojan da sam ga odmah maknuo iz bookmarksa...

doduse, nekima se sviđa al meni je prije bio bolji...

gušti su gušti
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 12.01.2008 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde i da dam neke argumente...

1. site mi ne diše... ima iskoristen svaki pixel..zatrpan je...
2. šarenilo, previše je kričavih boja sa velikom površinom...
3. previše treba scrollat za donje vijesti... prije se odmah sve vidilo na naslovnici
4. podjela na tri stupca tako da mi ovaj u sredini izgleda kao neki stup nosač cijele naslovne stranice... (još mu je pozadina tamno siva a ovima s lijeve i desne - bijela)

evo to su moji dojmovi...

inace, za unutarnje stranice nemam prigovora.. al ovo mi ne lezi...

sori matija:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2008 00:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
ajde i da dam neke argumente...

1. site mi ne diše... ima iskoristen svaki pixel..zatrpan je...
2. šarenilo, previše je kričavih boja sa velikom površinom...
3. previše treba scrollat za donje vijesti... prije se odmah sve vidilo na naslovnici
4. podjela na tri stupca tako da mi ovaj u sredini izgleda kao neki stup nosač cijele naslovne stranice... (još mu je pozadina tamno siva a ovima s lijeve i desne - bijela)

evo to su moji dojmovi...

inace, za unutarnje stranice nemam prigovora.. al ovo mi ne lezi...

sori matija:)


same here, ne znam netko je spomenuo novinare, same here again Smile katafuckingstrofa

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
matijababic



Joined: 11 Jan 2008
Posts: 2

PostPosted: 17.01.2008 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pažljivo smo pratili sve kritike i sugestije, te korigirali priličan broj stvari na naslovnici. Korigirana naslovnica kreće kroz pola sata.

Na stranu sad sviđaju li Vam se naši novinari ili ne, cijenit ćemo komentare i sugestije na korigiranu naslovnicu.

Još jednom hvala na komentarima, bili su nam vrlo korisni.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group