Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vizualni identitet projekta Fashion Week Zagreb - natječaj

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 04.04.2008 13:14    Post subject: vizualni identitet projekta Fashion Week Zagreb - natječaj Add user to your forum ignore list Reply with quote

Našla sam ovaj natječaj na mojposao.hr:

Otvoren je natječaj za kompletni vizualni identitet projekta Fashion Week Zagreb, za sav print materijal te web design.

Fashion Week Zagreb je tijedan mode koji se održava od 05.05. do 11.05. 2008. u Balonu Boćarskog doma po 10 jubilarni put. Ovaj put pokazuje sezonu jesen zima 2008/2009. FWZ je jedini Fashion Week u Hrvatskoj te ugošćuje brojne strane dizajnere, naglašava multikulturalnost, internacionalnost, mladost, ideju, orginalnost, postavljanje, a ne kopiranje modenih trendova, jedinstvenost i budućnost hrv. mode.

Onaj koji pobijedi biti će zadužen za dizajn svih promo materijala projekta, ukoliko zna raditi web dizajn tim bolje, ali nije nužno.
Naravno, pobijednik će biti honoriran za svoj rad. Druge radove nećemo koristiti. Ukoliko je još netko u najužoj konkurenciji možda njegovu ideju koristimo za slijedeću sezonu pod istim uvijetima.

Za sve informacije obratite se na info@fashionweekzagreb.com i info@suzymodels.com.

Logotip projekta imate na www.fashionweekzagreb.com te mora biti ukomponiran u sve ideje i materijale, logo Fashion Week-a Zagreb je prilagodljiv svim bojama i varijantama boja dok je dio logotipa koji se odnosi na Well-generalnog sponzora fiksan i ostaje crven.

PS. Ukoliko smo zadovoljni poslom, suradnja postaje trajna, dva puta godišnje te se proširuje na sve druge projekte i evente koje organiziramo.

Lijep pozdrav, Fashion Week Zagreb team.

Eto čisto da se zna, pa navalite! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
plavi



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 10

PostPosted: 04.04.2008 20:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa normalno da ćete honorirati,
pretpostavljam, po cjeniku hrvatskog dizajnerskog društva, kad već niste napisali koliko i na koji način?
natječaj podrazumijeva da postoji jasan zahtjev i jasna nagrada... zahtjev je jasan, napišite mi molim vas kolika je i na koji način se isplaćuje nagrada za pretpostavljeni obim posla.
hvala unaprijed

_________________
A čime bi se egoisti sluižili da ne postoji opće dobro?
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.04.2008 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plavi wrote:
pa normalno da ćete honorirati,
pretpostavljam, po cjeniku hrvatskog dizajnerskog društva, kad već niste napisali koliko i na koji način?
natječaj podrazumijeva da postoji jasan zahtjev i jasna nagrada... zahtjev je jasan, napišite mi molim vas kolika je i na koji način se isplaćuje nagrada za pretpostavljeni obim posla.
hvala unaprijed


mislim da pitas krivu osobu stari, ona je samo prenijela vijest, tj kopipejstala natjecaj sa mojposao.hr.
http://tinyurl.com/6f5qwc

citati malo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
plavi



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 10

PostPosted: 04.04.2008 22:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

primio na znanje, Smile zasluženo

_________________
A čime bi se egoisti sluižili da ne postoji opće dobro?
Back to top
View user's profile Send private message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 05.04.2008 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

javite se Sarah Josipovic putem maila i ona ce vam dati sve informacije.

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 06.04.2008 07:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plavi wrote:
po cjeniku hrvatskog dizajnerskog društva, kad već niste napisali koliko i na koji način?

možda je nagrada u naturi Twisted Evil dečkima manekenka po izboru a curicama možda kakav modni mačak (za prijatelja naravno)...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 06.04.2008 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bad JOJO Bad!
Razz Razz

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 06.04.2008 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...možda... Laughing Laughing Laughing

_________________
i tak...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group