Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Google "redesign"
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 30.03.2004 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
Painkillerz wrote:
Taj Google im je gadan.

vase misljenje. ne slazem se.
Painkillerz wrote:
Funkcionalan, al' gadan. Pogotovo kad na zimu puknu onaj snow na slova... Ujfu. Unutar dozvoljenih granica bandwidtha, moglo bi to i bit ljepsˇe.

malo se ponavljam, ali zasto bi trebalo bit ljepse? ljepota NIJE odlika dobrog dizajna.


Fino piše da je to our 4 cents. I da se ne bunimo jer se nitko, uostalom, ne buni. Ja mislim da je Britney Spears umjetnica, i ti tu nemaš što reći.

Uostalom, s tobom ne razgovaramo Silenced Smile

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.03.2004 19:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

duke sad cu ti nesto ozbiljno rec' i ovdje zatvaram moj dio raprave.
zao mi je sto nisi skuzio sta sam ti htjela reci (i ne samo ja nego i tvoji prijatelji).
zao mi je sto nisi skuzio da si mi postao simpatican cak i sa tvojim napuhanim egom i da sam te prihvatila kao takvog i da prihvacam to sto smo totalno razliciti.
ono sto ti mislis o mom sajtu za mene moze biti samo indikator da je sve ok Smile (dan kad ti se bude svidjelo nesto sto ja napravim za mene ce biti znak da sam nesto zeznula)
znaci to nije problem. (ja ipak izbjegavam komentirati bilo koji tvoj "bezosjecajni" rad)

zao mi je sto si iz nicega napravio slona dok sam te ja samo htjela navesti na neku normalnu konverzaciju i razmjenu gledista.

i na kraju, zao mi je sto, uvijek kad naglo krenem sa predrasudama o nekome, taj, prije ili kasnije dokaze da je ono prvo sto sam pomislila o njemu, u principu, tocno.

a to znaci da ja od sada izbjegavam svaku konverzaciju s tobom.

good night

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 30.03.2004 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="Painkillerz"] Ja mislim da je Britney Spears umjetnica, i ti tu nemaš što reći.[quote]

wait a sec!, što tim želite reći ? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 30.03.2004 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'Oćemo reć' da imamo pravo na mišljenje, činilo se ono (edit) bilo kome točnim; i da dizajn nije toliko određen da netko može reći "dizajn je to i to, ovo ima veze s dizajnom, a ono nema".

Last edited by Painkillerz on 30.03.2004 20:01; edited 1 time in total

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 30.03.2004 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
'Oćemo reć' da imamo pravo na mišljenje, činilo se ono Dungi ili bilo kome, for that matter, točnim; i da dizajn nije toliko određen da netko može reći "dizajn je to i to, ovo ima veze s dizajnom, a ono nema".


jesu i vas horme pocele lupat? gdje je dunga rekao da nemate pravo na svoje misljenje, osim sto je naglasio da je to vase misljenje (dakle potvrdio vase pravo) i rekao da se s tim ne slaze????

dat cu vas sve skupa cijepiti!

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 30.03.2004 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A jebavas i ovaj topic, ništa se dobro ne može ovdje izrodit' Smile

Đavolja su to posla. indecent proposal

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.03.2004 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'ajmo djecu na cijepljenje!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 30.03.2004 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma mislim da nije samo stvar u godinama.....em nisu svi tih godina takvi, em su neki puno stariji takvi....treba kikat horme - zlo! :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 30.03.2004 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeee!! dajte broma na mi3 !!

kaj sad, svi imamo neka prava .. to sto ih ljudi zloupotrebljavaju.. wtf
live and let live <-- iju koja ljaga Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 30.03.2004 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bit ću kratak koliko je Google jednostavan i funkcionalan: Google je baš onakav kakav treba biti! Onda se netko sjeti dirat u osinje gnijezdo i pita Joshuu Bogazajaja Davisa da on pljucne svoju viziju i ovaj natrkelja hiper ultra mega personaliziranu viziju istoga u kojoj izbacuje od vremena u Taškentu do brzine rasta dlaka ispod userovog pazuha....čemu.... !?
Back to top
View user's profile Send private message
maes



Joined: 22 Nov 2003
Posts: 22
Location: Sarajevo

PostPosted: 30.03.2004 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Google - Pretražuje 4,285,199,774 web stranica
Google - Pretražuje 880,000,000 slika
Google - Pretražuje 845,000,000 poruka
Nice & Simple
Rolling Eyes

_________________
Done 50% failed.
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 31.03.2004 08:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:

ne cijene ga oni manje nego ga drukčije percipiraju,
a moja ga majka definitivno cijeni više od pola tvojih i mojih "mladih i obrazovanih" prijatelja .. njezina najbolja frendica isto, njen brat također.. (dizajn interijera , akademski slikar..)


sorry, htjedoh reci web dizajn, ne mislim o dizajnu u cjelosti tako. ali ljudi koji se nesto manje koriste netom nego tvoja mama sigurno ni ne znaju koliko je truda ulozeno u web dizajn.

edit:ja se necu vise mijesat u ovu raspravu jerbo IZRAZITO malo znam o svemu skupa rrrrrrrah

ko hoce pricat o geometriji tijela u prostoru?

Last edited by spilja on 31.03.2004 08:57; edited 1 time in total

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.03.2004 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, pa to sa trudom je ono - sveobuhvatno. Pod tim mislim kao da se i kuhar u restaurantu namuci da mi napravi hranu, arhitekt se isto tako namuci da slozi zgradu a bogme se i pilot namuci da spusti avion natrag na zemlju (to mi je uvijek bilo zanimljivo, sigurno im je lako uzletit - ali je negdje bad sletit) e sad, svima nama je to nekakva rutina, ono, dnevna baza necega, sve to cirkulira, ljudi rade a drugi ne znaju koliki trud oni zapravo ulazu. Da ne pricam sto pilotu sve prolazi kroz mozak kad ima oko 300 ljudi na pameti! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 31.03.2004 08:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Da, pa to sa trudom je ono - sveobuhvatno. Pod tim mislim kao da se i kuhar u restaurantu namuci da mi napravi hranu, arhitekt se isto tako namuci da slozi zgradu a bogme se i pilot namuci da spusti avion natrag na zemlju (to mi je uvijek bilo zanimljivo, sigurno im je lako uzletit - ali je negdje bad sletit) e sad, svima nama je to nekakva rutina, ono, dnevna baza necega, sve to cirkulira, ljudi rade a drugi ne znaju koliki trud oni zapravo ulazu. Da ne pricam sto pilotu sve prolazi kroz mozak kad ima oko 300 ljudi na pameti! Smile


da, al hocu reci da iako ljudi sve te poslove vise manje shvacaju zdravo za gotovo, kad se uhvate razmisljati o tome znaju da ni u ludilu ne bi tak nes radili i da je to velika odgovornost/tesko/zahtjevno etc. a o web dizajnu se ne misli ne znam sto, mnogo ljudi misli da moze to i solo... ugl. i end my discussion here, kao sto rekoh, o ovoj temi nemam blage. Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 31.03.2004 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
ko hoce pricat o geometriji tijela u prostoru?


moze, cijeg tijela? Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.03.2004 09:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:

da, al hocu reci da iako ljudi sve te poslove vise manje shvacaju zdravo za gotovo, kad se uhvate razmisljati o tome znaju da ni u ludilu ne bi tak nes radili i da je to velika odgovornost/tesko/zahtjevno etc. a o web dizajnu se ne misli ne znam sto, mnogo ljudi misli da moze to i solo... ugl. i end my discussion here, kao sto rekoh, o ovoj temi nemam blage. Very Happy

Da, to imas pravo, ljudi misle da je taj posao ono - fiju-briju.. Ja recimo nikad ne bi mogao voziti avion!! coece! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 31.03.2004 09:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne bavim se web dizajnom (mozda par sitnih pokusaja), ali posto imam pravo na misljenje, evo ga:
Za mene je dobar web dizajn onaj koji mi ne sakriva neke opcije, da ih moram trazit po stranici, tj. dizajn koji istice funkcionalnost stranice, a vizualno nije odbojan. Niikad, ali nikad nisam ostao na stranici duze da bih se divio njenom dizajnu. Za mene je dobar web dizajn onaj koji i ne primjecujem, tj. onaj koji me ne opterecuje. Ako se zazelim divljenja, otici cu na neki web top 100 ili sl. Eto to je moje misljenje. Misljenje jednog prosjecnog utilitaristicnog surfera.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 31.03.2004 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
spilja wrote:
ko hoce pricat o geometriji tijela u prostoru?


moze, cijeg tijela? Smile


dada, znala sam Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 31.03.2004 09:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
da, al hocu reci da iako ljudi sve te poslove vise manje shvacaju zdravo za gotovo, kad se uhvate razmisljati o tome znaju da ni u ludilu ne bi tak nes radili i da je to velika odgovornost/tesko/zahtjevno etc. a o web dizajnu se ne misli ne znam sto, mnogo ljudi misli da moze to i solo


sve ovisi tko to misli.
moji starci ne misle da je to lako i da oni to mogu.
moja tetka kuharica isto tako ne misli da ona to moze. ali ja mislim da bi mogla biti bolja kuharica od nje Smile

i jos brdo toga... Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 31.03.2004 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Ne bavim se web dizajnom (mozda par sitnih pokusaja), ali posto imam pravo na misljenje, evo ga:
Za mene je dobar web dizajn onaj koji mi ne sakriva neke opcije, da ih moram trazit po stranici, tj. dizajn koji istice funkcionalnost stranice, a vizualno nije odbojan. Niikad, ali nikad nisam ostao na stranici duze da bih se divio njenom dizajnu. Za mene je dobar web dizajn onaj koji i ne primjecujem, tj. onaj koji me ne opterecuje. Ako se zazelim divljenja, otici cu na neki web top 100 ili sl. Eto to je moje misljenje. Misljenje jednog prosjecnog utilitaristicnog surfera.


vidis sasac, ja obicno postam na tri foruma moje radove i gledam komentare. jedan od ta tri je sa ljudima koji se ne bave dizajnom i taj me najvise zanima.
u stvari, ono sto me najvise zanima je percepcija normalnog surfera (tj. podjela se onda baca na: iskusnog/prosjecnog/neiskusnog surfera): ako se se svi dobro snalaze i dizajn im je ugodan znaci da sam uspjela u onome sto radim (i apsolutno me ne zanima biti top). Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 31.03.2004 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo hvala stipsi sto me je uputio na ovu raspravu,...

osobno mislim da malo previse napadate duke-a i da ne kuzite sto se bas govori,...
sve se svodi na to da je rekao da bi GUGL mogao biti puno LJEPSI da se naprave neke male korekcije,...

nemojmo zaboraviti likove koji rade sajtove od 5kb a izgledaju kao da imaju pola mege, isto bi se moglo primjeniti na GUGLU koristeci samo css stylove,...

meni je GUGL nuzno (ruzno) zlo i uvijek prvo pogledam dali ima nesto na
www.mamma.com , pa onda ako bas moram idem na neku drugu trazilicu.

ajmo svi napraviti svoju verziju gogla a da bude manja od 100 kb...


SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 31.03.2004 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

recite mi dali ste sigurni da googl placa megabajtazu bandwidtha ili ima ugovor sa ISP-om i svoje servere??

ako je tako ,... kakve onda ima veze dali im splash ima 10 kb ili 40,...

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 31.03.2004 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
sve se svodi na to da je rekao da bi GUGL mogao biti puno LJEPSI da se naprave neke male korekcije,...


usput je napisao neke nepotrebne stvari i skocio sam sebi u usta 5-6 puta no o tome nemam namjeru raspravljati nego se zelim vratiti na temu o googleu.

prvo:
- zasto redizajnirati google? odgovor "da bi bio ljepsi" je neadekvatan.

drugo:
- ovakav (ruzan kako neki kazu) kakav je je sasvim intuitivan i 1337 userima weba i n00bovima koji blage nemaju o dizajnu.

trece:
- google je ovakav kakav je vec godinama i bilo bi lose napraviti vece zahvate na njemu.
imho, treba ostati ovakav kakav je i opce se ne mjenjati jer mu je svrha da mu search engine radi dobro (odnosno google i jest search engine) a ne da plijeni pozornost ljepotom boja.

Quote:
recite mi dali ste sigurni da googl placa megabajtazu bandwidtha ili ima ugovor sa ISP-om i svoje servere??


ja ne znam nista o googleovim serverima, ali znam da cak i hinet placa nekom austrijskom provideru megabajtazu, stoga indukcijom dolazim do zakljucka da i google placa (ali nisam ziher).

osim toga, kolicina "dizajna" se smanjila na googleu (nestali su tabovi) i mislim da je to da se sacuva bandwith.

MOJE misljenje je da googleu NE treba redizajn ili bilo kakvo vizualno uljepsanje jer NECE sluziti svrsi upravo zato jer su se ljudi naviknuli na google ovakav kakav je. po meni, bilo kakav ozbiljniji zahvat na googleu bi bio kontraproduktivan.


inace, nisam procitao posljednjih 20ak replyeva i ispricavam se ako sam napisao nesto sto je bilo napisano.


Quote:
osobno mislim da malo previse napadate duke-a i da ne kuzite sto se bas govori,...


osobno mislim da ne razmisljas iz nase pozicije i da ne citas sto duke govori te kojim tonom to govori.
Back to top
View user's profile Send private message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 01.04.2004 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda je malo visi ton nego sto bi trebao biti ali to je najvjerojatnije zato sto je par puta ponovio ono sto je u prvom postu napisao, a neki ga jos ne kuze,...

nitko nije komentirao mamma.com

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 01.04.2004 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:

nitko nije komentirao mamma.com



prije je bio plav i nakrcan svim i svacim, jelda?
ugl, kajaznam, meni izgleda ko totalni ripoff gugla. a nema ni usenet pretrazivac tak da nis od toga rrrrrrrah

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group