Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ukraden dizajn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
canyonos



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 5

PostPosted: 26.10.2008 17:24    Post subject: ukraden dizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav, trebam jedan savjet, na 99designu sam osvojio jedan natječaj prije nekih 2 mjeseca za koji nikad nisam isplaćen da bi sad vidio da je lik prekopirao moj dizajn i napravio stranicu. Ima li netko neki savjet što se može učiniti u ovakvoj situaciji.
Inače ako netko sa ovog foruma tamo sudjeluje u natječajima, contest holder ovog natječaja je tamo vrlo poznat i održao je preko 20 natječaja ali ne znam da li mu smijem tu napisati ime.

moj dizajn:

stranica:http://livemoreoutdoors.com/
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 26.10.2008 18:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To si radio template za Magento ili je on tvoj design prekopirao za svoj cms?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
canyonos



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 5

PostPosted: 26.10.2008 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

On prekopirao moj dizajn koji je pobjedio na tom natječaju, al ja novce nisam dobio.
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 26.10.2008 18:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi ga objelodanio svima Smile
U principu bi trebao sad dokazivati da je to tvoj design, a ima neki postotak ( mislim da je 30% ) ako promjeni, nemereš mu ništa. Ne drži me za riječ, samo glasno razmišljam...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
canyonos



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 5

PostPosted: 26.10.2008 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ne moram posebno dokazivati jer se taj natječaj još uvijek tamo može viditi i isto tako se vidi da nije napravljen copyright transfer. Naravno da je morao izmjeniti slike kad mu nisam poslao psd file a nije našao ove slike koje sam ja koristio, uglavnom prijavio sam ga tamo pa ću viditi što će biti iako sumnjam da sad mogu bilo što učiniti.
Back to top
View user's profile Send private message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 26.10.2008 21:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa zar dizajneri nisu zasticeni na 99designs.com?

pokusaj njih kontaktirati, pa javi da li je bilo uspjeha Wink

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 27.10.2008 09:11    Post subject: Re: ukraden dizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

valjda mu je falilo inspirejšn, pa kad je vidio ovaj tvoj rad dobio inspiraciju pa slozio i nikog na kraju nije platio Very Happy

ma to je sve gamad...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group