Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Unošenje subtitlova

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 04.02.2009 17:23    Post subject: Unošenje subtitlova Add user to your forum ignore list Reply with quote

dragi/e,

imate li ideju s kojim programom možemo bezbolno staviti subtitlove na naše video uratke?
naime, u mojoj organizaciji radimo sa AVID Liquid 7 i do sada smo unosili samo credits na kraju što nije bilo toliko teško, ali sad bismo htjeli prevesti cijeli dokumentarac od 40 minuta i za to ne možemo raditi ono što radimo sa credits-ima (pretvarati zapravo sve u slike koje attach-iramo kao navodno na crnu pozadinu).

ako ste me razumili - pomagajte Very Happy

Mučas gracijas.

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 04.02.2009 17:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Auto GK možda?

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 04.02.2009 18:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imao sam slican zadatak, samo sto sam morao ubaciti 7 jezika, nakon sto sam isprobao sve i svasta zakljucio sam da je dvd lab pro najbolje rijesenje. Malo je glupo suecelje i treba dosta vremena da se skuz i, ali zato se moye uraditi sve sto treba.

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 04.02.2009 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adobe Encore?
http://www.adobe.com/products/premiere/encore/

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 05.02.2009 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Puno hvala svima.
Proslijedit ću ove informacije nadležnom na naš video aktivizam,
a ako netko ima još koju ideju - neka napiše.

Onaj čiju ideju uzmemo - poslat ćemo mu DVD da vidi kako smo riješili subtitlove Very Happy Very Happy


Evo neko turbo laičko pitanje:
Je li ima šanse da postoji neki programčić koji bi bio isključivo za "pisanje" subtitlova i onda se samo doda u primjerice Avid L. ili u neke druge programe?

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 26.04.2009 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Osvježila bih ovu temu s novim pitanjem, pa ako znate, pomagajte!

Da li znate za neki (jednostavan) programčić u kojem bi ubacila gotov video materijal (avi npr) i direktno pisala titlove? Ili nešto tome slično?

Očajna sam već.
Crying or Very sad

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 26.04.2009 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hyperactive_anki wrote:
Osvježila bih ovu temu s novim pitanjem, pa ako znate, pomagajte!

Da li znate za neki (jednostavan) programčić u kojem bi ubacila gotov video materijal (avi npr) i direktno pisala titlove? Ili nešto tome slično?

Očajna sam već.
Crying or Very sad

ako ne trebaš profi rezultat iskoristi najednostavniji za to - Win movie maker.
ubacis film i tipkas preko njega... Smile

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 26.04.2009 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ili subtitle tool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 28.04.2009 17:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liftboy wrote:
ili subtitle tool

objasni.

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 28.04.2009 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.divx-digest.com/software/subtitle_tool.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 29.04.2009 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

puno ti hvala.
Razz

javit ću kad krenem unositi tekst da li uspijevam...

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 29.04.2009 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema frke Smile

samo se trebaš naučit upucavat, tj da ti bude dobar tajming, ja sam tako odradio par filmova koji nisu imali hrvatski titl. mali i jednostavan program za koristiti.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group