Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Krenuti od nule ili uzeti kvalitetan CMS?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bliss_zg



Joined: 06 Feb 2009
Posts: 2

PostPosted: 06.02.2009 17:37    Post subject: Krenuti od nule ili uzeti kvalitetan CMS? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nadam se da sam na dobrom podforumu, ako nisam molio bi moderatora da premjesti temu u odgovarajucu sekciju.

Naime imam jednu odlicnu ideju za site, znam nesto malo HTML-a, CSS-a jako slabo a Jave i PHP nista Embarassed

Htio bi napravit znaci cijeli site od a-ž, ali mislim da bi mi za to trebalo barem 4-5mj, a do tada bi se mogao pojavit slican site.
Znaci trebao bi i bazu podataka zbog registracije i cijeli admin panel(editiranje teksta u stranici itd.)

Misljenja sam da bi uz neki kvalitetan CMS mogao stvar zavrsit kroz mjesec-dva dana.

Preporucujete li mi neki kvalitetan CMS ili da krenem sam radit stranicu od nule?
Imam volje za oboje.
Hvala unaprijed.
Back to top
View user's profile Send private message
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 06.02.2009 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znaš malo Jave ili JavaScripta ?

to što tebi treba je server-side a ne client-side. U kolikoj mjeri bi neki gotovi CMS pokrio tvoje zahtjeve ? Da li bi ti se isplatilo nekome platiti da to uradi za tebe ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
bliss_zg



Joined: 06 Feb 2009
Posts: 2

PostPosted: 06.02.2009 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nebi placao nikome jer zelim naucit to.
Mislim da cu pocet od nule, pa posto vidim da forum nije bas aktivan u zadnje vrijeme, sve manje i manje postova.
Ima li neka dobra dusa koja bi za pivkana i cevape odgovorila na pokoji problem koji se javi prilikom radenja web stranice?
Ako ima moze msn na privatnu.

Moguc dogoovr za razmjenu banera ukoliko doticna osoba ima svoj site. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 06.02.2009 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa i nije bas da forum nije aktivan...

a slušaj... ako ti je vrijeme ograničenje, a počinješ od nule i nemaš iskustva, dobro zasukaj rukave, kakav si uopće s programiranjem ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 06.02.2009 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uzmi neki gotov CMS i prilagodi ga svojim potrebama. Uvijek možeš i svoju neku php aplikaciju dodati (ako ti treba custom).
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
kizony



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 9
Location: Zagreb

PostPosted: 07.02.2009 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Probaj sa MODx-om. Dizajn nije ograničenje, znači napraviš prvo html, css i onda ubacuješ u CMS. Nije lak za naučit, ali kad skužiš, možeš raditi čuda. Njihov community nije jak kao npr. WordPress, ali raste i dečki se trude. To je po mojem mišljenju najbolji open source CMS.
Evo npr. ovo je MODx www.building-body.com
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Limeni



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 109

PostPosted: 07.02.2009 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cekaj zelis napravit sam svoj CMS koji bi pogonio stranicu?
Back to top
View user's profile Send private message
londis



Joined: 15 Oct 2008
Posts: 6

PostPosted: 07.02.2009 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://drupal.org/ kazu da je odlican, osobno ne koristim taj, ali dobila preporuku od prijatelja, koji se itekako kuzi :)
Back to top
View user's profile Send private message
rdavl



Joined: 24 May 2007
Posts: 31
Location: Zadar

PostPosted: 22.02.2009 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Once again: Django ili Ruby On Rails

_________________
"Meow" means "woof" in cat.
Back to top
View user's profile Send private message
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 09.03.2009 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim da si spomenuo da ne znas php ni js...Ukoliko zelis pravit CMS to ti je neophodno....evo ti najjednostavniji CMS:

Index.php:
Code:
<?include ("header.txt") ?>
<?include ("sadrzaj.txt")?>
<?include ("footer.txt") ?>


Very Happy

Ukoliko ne zelis svoj,preporucam joomlu.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group