Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
malo u veliko.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BubaMara



Joined: 27 Jan 2004
Posts: 87

PostPosted: 21.04.2009 10:53    Post subject: malo u veliko. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav. Prije dvije godine radio sam a4 oglas.
Sada bi se to isto trebalo istiskati na dimenzije od 2m.
Dali postoji kakva metoda da se to poveca a da se totalno ne zblura citava stvar.
Posto je oglas radjen u photoshopu i fotke koje su koristene nisu bas najbolje kvalitete trebam savijet jer bas i nemam iskustva s time.

Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 21.04.2009 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Probaj blow up od Alien skin-a, meni funkcionira odlicno

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 21.04.2009 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PhotoZoom Pro. Proguglaj za skinut. Već sam sam sebi dosadan.. Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
paciotti



Joined: 03 Nov 2008
Posts: 81

PostPosted: 08.05.2009 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve te fore za povecavanje su racku, barem prema moji iskustvima. i taj alien skin
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 08.05.2009 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam negdje načuo da možeš trace nabacit pa onda razvuč, ali nisam isprobao još.

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 08.05.2009 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

paciotti wrote:
sve te fore za povecavanje su racku, barem prema moji iskustvima. i taj alien skin

Jesi probao usporedit obican Image resize od PS-a i Blow up od Aliena? Ocito nisi..
Dao sam na print 2x1m najmanje 20 razlicitih fotki koje su bile male rezolucije i kada probas usporedit stvarno je velika razlika, dovoljno velika da se klijent odluci na kupnju odnosno ne kupnju.

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
paciotti



Joined: 03 Nov 2008
Posts: 81

PostPosted: 09.05.2009 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
paciotti wrote:
sve te fore za povecavanje su racku, barem prema moji iskustvima. i taj alien skin

Jesi probao usporedit obican Image resize od PS-a i Blow up od Aliena? Ocito nisi..
Dao sam na print 2x1m najmanje 20 razlicitih fotki koje su bile male rezolucije i kada probas usporedit stvarno je velika razlika, dovoljno velika da se klijent odluci na kupnju odnosno ne kupnju.


naravno da sam probao, inace ne bi ni napisao. drko sam po parametrima al nisam uspio dobit nis zadovoljavajuce i na kraju sam odusto. nemre program izmislit nesto cega nema. ok mozda u nekim slucajevima di je neka tekstura il tak nes moze pomoc, al za sve - uvjeren sam da ne
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 09.05.2009 17:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

paciotti wrote:

naravno da sam probao, inace ne bi ni napisao. drko sam po parametrima al nisam uspio dobit nis zadovoljavajuce i na kraju sam odusto. nemre program izmislit nesto cega nema. ok mozda u nekim slucajevima di je neka tekstura il tak nes moze pomoc, al za sve - uvjeren sam da ne



Jel vidis ovdje razliku?

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
daglas



Joined: 15 Mar 2007
Posts: 20
Location: Zagreb

PostPosted: 24.06.2009 18:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma gle, ako na CSI to mogu, možemo i mi, samo moramo naći prikladan software!

Hahahahaha...

Moje mišljenje, držite se vektora gdje možete, spremajte originale da imate ako treba raditi redizajn i bolje biti realan i reći, to nije dovoljna kvaliteta nego da ti izađe jadan oglas.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 24.06.2009 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma gledaj, naravno da je bolje imati vektore ili original sliku, ali ako imaš sliku koja će ti ić "van" kako god okreneš a nemaj je u dovoljno velikoj rezi, kao šta je bubamari slučaj, onda je svakako bolje prije je provući kroz blow up, photozoom ili genuine fractals. Isprobano i isplati se..

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group