Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Problem u joomli

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 08.06.2009 22:33    Post subject: Problem u joomli Add user to your forum ignore list Reply with quote

Možda je krivi naslov i nema baš previše veze s joomlom nego vise s markupom ali je sigurno joomlina sva sila tablica pridonijela da ne mogu nac rjesenje...

Uglavnom da skratim, muči me konkretno to što mi se web raspada na ovoj stranici

http://iaru-r1.org/index.php?option=com_remository&Itemid=173&func=select&id=3

znaci ova stranica se raspada dok druge su ok... ovo je neka joomlina komponenta remository...

mozda samo negdje fali neki div ili nesto da se na raspada... trazim gresku vec tjednima ali nikako da nađem...

ako ima tko kakvu ideju kako to rjesit bio bih mu vise no zahvalan!


p.s. nikad vise necu radit web u joomli... ovo je bio izniman slucaj

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 09.06.2009 00:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo su trenuci kad se pali w3c validator:
http://validator.w3.org/

cini se da imas dl (definition liste) koje su prazne, fale childovi dt i dd. Mozda ti to radi probleme?
znaci imas ovakvih situacija:

Code:
               <div class="remositoryfilesummary"><dl>
                  
            <!-- End of remositoryfilesummary -->
            </dl></div>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 09.06.2009 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala...

uspio sam rješit problem...

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dredger



Joined: 26 Apr 2008
Posts: 75

PostPosted: 10.06.2009 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
hvala...

uspio sam rješit problem...

kako? nauči i ti nešto nas! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 10.06.2009 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile

da znam kako sam rješio problem i da mi je bilo logično podjelio bi sa svima... ali u joomli mi nis nije logicno i uz 4 sata prčkanja odjedamput proradilo... sada ne diram vise nis, nek tako stoji...

uglavnom... prvi i jedini put sam radio u joomli (po zelji klijenta) i nikad vise...

znao sam da je joomla s*anje... al bas toliko!
komu je stalo do webova koje radi za klijente, tj da ne radi webove samo da nesto sklepa, onda mu preporucam wordpress, drupal, expressionengine ili bilo sto drugo... makar cisti html bez cms-a ako nije nuzno potreban

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group