Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
cijena 4-stranog letka

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 29.06.2009 18:56    Post subject: cijena 4-stranog letka Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok ljudi!
Sorry kaj opet načinjem sličnu ili istu temu, ali ovo je bilo prije godinu dana pa me zanima dal ima novosti i dal te cijene stoje.
Radi se o 4-stranom letku 210 x 200 preklapanje na american (210 x 100). Ja trebam napraviti cijelu pripremu, a tiskaru dogovaraju poslodavci. E sad...mislila sam tražiti nešto između 1400-1600. Premalo ili previše?
Fala, fala, fala... Very Happy

_________________
i tak...
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 29.06.2009 19:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To je 16 gajbi piva karlovačkog, jel to tebi malo ili puno? Smile

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nefertiti



Joined: 08 Feb 2006
Posts: 43
Location: Unknown

PostPosted: 29.06.2009 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vremenski koliko ti treba za izvedbu letka?
jesi li radila kakve grafike ili su samo slike tekst i logo.
koliko toga si napravila ti, a koliko materijala si dobila unaprijed?
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 29.06.2009 20:32    Post subject: Re: cijena 4-stranog letka Add user to your forum ignore list Reply with quote

iffka wrote:
Bok ljudi!
E sad...mislila sam tražiti nešto između 1400-1600. Premalo ili previše?
Fala, fala, fala... Very Happy


cega?? piva? cackalica? sibica? kuna? ojra?

ovisi koliko imas posla.. dali imas sve zadano pa samo slazes ili se sve radi iz nule.. pa onda koliko imas posla s fotkama i tako dalje.... tak da moze biti od 500 pa do 5k kuna pa i vise....

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
nefertiti



Joined: 08 Feb 2006
Posts: 43
Location: Unknown

PostPosted: 29.06.2009 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

5k pa i više .... Think
Back to top
View user's profile Send private message
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 29.06.2009 21:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kuna! mislim da bi eura bilo ipak previše... :lol:
nema grafika, slike dobila, trebam ih obraditi i složiti.
dok sve popicajzlam mislim da će mi treabat 10-tak sati.
aj sad konkretne cifre, pliiiiz! :wink:

_________________
i tak...
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 30.06.2009 04:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nefertiti wrote:
5k pa i više .... Think


da moguce je izlazak na teren fotkanje... proof da se usklade boje.. i tome slicno.. a sve to kosta

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 30.06.2009 09:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj nemate nikakvih prijedloga? :(

_________________
i tak...
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 30.06.2009 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam ja prijedlog - 500 kn max.
ja ti npr. ne bi platila vise za to
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 30.06.2009 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aidevise wrote:
imam ja prijedlog - 500 kn max.
ja ti npr. ne bi platila vise za to


Ovakve "konstruktivne" savjete ignoriraj, klijenti koji razmisljaju na takav nacin imaju i takve promotivne materijale, cak ni tiskara koja nema veze sa dizajnom to ne radi za te novce. Klijente koji se tako postavljaju fino i kulturno uputimo na tiskare da im to odrade jer njima ne trebaju usluge dizajnera.

Druga stvar je da li ti to radis u fusu, ili, kako to kod nas vole zvati ljudi koji ne placaju nikakva davanja drzavi, freelance, ili imas firmu (vjerojatno ne jer onda ni cijena ne bi bila nepoznanica). Uglavnom, ako nema nekog dizajna vec samo treba posloziti zadane elemente (makar i to treba znati napraviti da na nesto lici) neka cijena za taj posao bi bila 1800 - 2000 kn. Naravno da to nije odradjeno na nacin gore spomenuti - ja ti ne bi platio vise od ... ili to ce meni mali slozit za pivu, nego da klijent dobije kvalitetno odradjen posao, sa isprintima da vidi kako ce izgledati, sa materijalima arhiviranim na CD-u itd.

Inace za gore navedenu cijenu te vecina firmi, design studija, u Zagrebu nece ni pogledati,
Back to top
View user's profile Send private message
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 30.06.2009 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston puno ti hvala. Takav odgovor sam trebala. Nemam firmu, nego ću ovo napraviti u fusu. Već sam i prije tako nešto nešto radila, al sve za lijepe oči. Al sad mislim da sam "zrela" za naplatit fuš, pošto radim taj posao u novinama zadnjih 5 godina. Jedino nisam znala koliko naplatit. :D

_________________
i tak...
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 30.06.2009 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iffka je pitala jel to kolko ona misli trazit malo ili previse
moje misljenje je da je previse za nekog tko radi u fushu i ne izdaje racun i ne bude platio porez te ja takvom letak o kakvom iffka prica ne bi platila vise od 500 kn

al svaka roba ima svog kupca, pa sretno iffka - bice mi drago ako uspijes naplatit kolko si naumila, javi nam kak je proslo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group