Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Adobe Production Premium paket

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fler



Joined: 09 Jun 2008
Posts: 30
Location: Vinkovci / Osijek

PostPosted: 28.08.2009 14:59    Post subject: Adobe Production Premium paket Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle, u planu je nabava CS4 verzije spomenutog softvera, pa me zanima tko ima gdje ga je i kako kupio. cijene su kod nas bezobrazne (mislim, naravno, nije drugo ni za očekivati od domaćih IT firmi; iako, rekoše mi neki, Cinema4D je recimo kod lokalnog zastupnika imala istu cijenu kao i u Maxonovom online shopu, nikakvu proviziju nisu uzimali. za nepovjerovat.), razmišljam o kupovini preko npr. http://www.bhphotovideo.com/, gdje bi me uz poštarinu i davanja izašlo skoro duplo jeftinije.
ako uzmem tako, uvezem legalno (znači, platim faking PDV i što već budu izmislili kod carinjenja/špedicije), smijem ga koristiti bez straha od neke inspekcije? račun će vrijediti bez obzira što nije kupljeno kod nas?
ne bih htio zeznuti nešto jer poprilične su pare u pitanju, međutim ukazale su mi se realne mogućnosti za neke poslove pa bih htio obaviti sve čisto.
hvala unaprijed na odgovorima Very Happy

_________________
http://vimeo.com/user2259197/videos
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 28.08.2009 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naručiš direktno sa adobe.com, odnosno kupiš preko njihovog online storea.
Možeš preuzeti preko interneta ili zatražiti da ti pošalju paket.
Bolje ovo prvo, jer izbjegavaš probleme te troškove špedicije i sl. gluposti.
Poslje samo platiš PDV i sve 5. Carine nema na software.
Inspekciji, ako te posjete, pokažeš račun i uplatnicu od PDV-a...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
fler



Joined: 09 Jun 2008
Posts: 30
Location: Vinkovci / Osijek

PostPosted: 28.08.2009 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:
Naručiš direktno sa adobe.com, odnosno kupiš preko njihovog online storea.
Možeš preuzeti preko interneta ili zatražiti da ti pošalju paket.
Bolje ovo prvo, jer izbjegavaš probleme te troškove špedicije i sl. gluposti.
Poslje samo platiš PDV i sve 5. Carine nema na software.
Inspekciji, ako te posjete, pokažeš račun i uplatnicu od PDV-a...


ma znam da nema carine, mislio sam na špediciju i kojekakve troškove koji uvijek iskrsnu.
što se tiče naručivanja direktno od Adobea, pričao sam s nekima koji su to nedavno pokušali i nisu mogli naručiti jer ih je shop upućivao na zastupnika (hsm.hr). a i s onog linka koji sam naveo je paket nešto jeftiniji..

_________________
http://vimeo.com/user2259197/videos
Back to top
View user's profile Send private message
xoxojelena



Joined: 11 Aug 2010
Posts: 4

PostPosted: 11.08.2010 14:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ti imam production packet CS3, sve origigi kodove i direktni download sa adobe (kupila ga prije godinu-dvi), pa ako to oćeš prodam ti.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group