Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
kako promeniti kontakt stranu?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
predic



Joined: 19 Jul 2009
Posts: 36
Location: evropa

PostPosted: 03.10.2009 19:20    Post subject: kako promeniti kontakt stranu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

našao sam neki flash template na internetu i kad ga preuredjujem, nisam mogao da nadjem kako da menjam desnu stranu kontakt stranice, dakle, contact form. želim da prevedem na naš jezik ali ni u jednom fajlu nisam našao gde se to menja. probao sam i PSD fajl da otvorim sa flash i sa photoshop i nisam našao gde se to menja.
ako neko može da me uputi kako da promenim contact form (sa engleskog da prevedem na naš) bilo bi super.
template je besplatan za skidanje i link za skidanje se nalazi na istoj strani gde je demo:
http://www.flash-templates-today.com/ftt_templates/free-easy-flash-templates/0004/

nije mi problem levi frame kontakt strane, za to postoji fajl koji se lako menja, nego desni frame (naslov želim da izbrišem i da prevedem: your name, your email, message)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
predic



Joined: 19 Jul 2009
Posts: 36
Location: evropa

PostPosted: 04.10.2009 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skapirao sam da je u swf fajlu to da se promeni, ali nemam fla fajl nego samo psd fajl. sad sam pokusavao da konvertujem swf u fla ali su mi slova izasla iz okvira plus plavo skrol dugme nece da radi. a da bih preveo kontakt stranu, jedino resenje je da nekako pretvorim swf u fla a da se nista ne poremeti.
probao sam programe za konvertovanje od sothink kompanije i trillix ali nisam uspeo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group