Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.crocon.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  

Da li Vam se sviđa koncept sitea www.crocon.hr?
Da, sviđa mi se!
7%
 7%  [ 1 ]
Ništa posebno, bez impresije.
23%
 23%  [ 3 ]
Ne, to je loše!
69%
 69%  [ 9 ]
Total Votes : 13

Author Message
dredger



Joined: 26 Apr 2008
Posts: 75

PostPosted: 16.10.2009 08:24    Post subject: www.crocon.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,

zanima me koji je vaš komentar na ovaj web site: http://www.crocon.hr
Riječ je o poslovnom site-u koji je "obogaćen" idejom o Glulu i Smrlu te pripadajućim grafikin elementima (crtežima, animacijama, fotografijama...) - vidi pod linkom "G&S predstavljaju".

Koji su vaši komentari na prikazanu kreativnost i stavovi o kombinaciji neformalnog, artističkog i poslovnog (što je na kraju krajeva i smisao ovog site-a).

Nemam veze sa vlasnicima i izradom site-a nego sam slučajno nabasao na taj site, sa kolegom malo raspravljao o njemu pa me zanima i vaše mišljenje!

Pozzz...
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 16.10.2009 08:55    Post subject: Re: www.crocon.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Loše.
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 16.10.2009 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Loše...vizualno kasnite nekih 5 godina.

malo si ga predetaljno opisao s obzirom da nisi vlasnik niit osoba koja ga je radila Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 16.10.2009 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, shelo..

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dredger



Joined: 26 Apr 2008
Posts: 75

PostPosted: 16.10.2009 20:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:

malo si ga predetaljno opisao s obzirom da nisi vlasnik niit osoba koja ga je radila Very Happy


ma fulao si kao Bilić s taktikom za Englesku! Very Happy

doista nemam veze s vlasnicima ali sam od kolege čuo kako se hvalisaju svojim uratkom i čak izjavljuju da su sa siteom neke ozbiljne ljude uspijeli nasmijati i sa njima sklopiti posao! Rolling Eyes
nakonšto sam to čuo, proučavao sam ga uzduž i poprijeko ii nisam mogao shvatiti to njihovo hvalisanje. zato sam ga i tako dobro opisao kako bi vas potaknuo na komentiranje!

na kraju krajeva, ja zadovoljan anketom... imamo isto mišljenje! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 16.10.2009 21:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uvijek možeš sklopit posao pa i na osnovu ovakve stranice.ne sjedi uvijek preko puta tebe znalac nego je uglavnom riječ o laicima...a laiku se ovaj web može i svidjeti..mi koji smo u ovom poslu vidimo da je smeće.

btw..tko ga je radio?
Back to top
View user's profile Send private message
dredger



Joined: 26 Apr 2008
Posts: 75

PostPosted: 16.10.2009 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemam pojma, to sam prvo išao gledati ali nema traga.

po pričama čini mi se da su vlasnici malo "opičeni" i sami sebe uvjeravaju u ono u što žele vjerovati.
a sad kad ti kažem da je Gulu i Smrlu smislila i nacrtala njihova kćer koja ide u osnovnu školu (animacije i fotomanipulacije je vjerujem radio netko drugi) i oni su tom idejom oduševljeni, toliko oduševljeni da i site podredili G&S-u i još uvjerili da im nadarenost djeteta donosi poslove i korist.

očito su frikovi, šta je, je! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
telefonski



Joined: 26 Oct 2009
Posts: 1
Location: Dubrovnik

PostPosted: 26.10.2009 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav ekipi, evo bio i ja na stranici o kojoj pričate,
slažem se sa mišljenjem da ne pašu na stranicu ali mi nije baš potpuno jasno tko su i što su ti likovi?
Glulo i Smrlo???
vi očito znate o čemu pričaju. možete mi pojasniti?

pozz....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
trebor



Joined: 05 Oct 2009
Posts: 10

PostPosted: 26.10.2009 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovako im piše na stranici:

"Zovemo se Glulo i Smrlo!

Molimo za malo pažnje jer naše riječi biramo pažljivo i ne ponavljamo se - NIKAD! Definirali smo „TKO“! „ŠTO“ je lako! Kada ne sviramo u našem mega popularnom bendu „Dolje zdravlje“, eksperimentiramo s realnošću...živimo u skladu s izrekom „prvo pucaj, pa raspravljaj“, zato ne preporučamo sukobe s nama, sumnju u naš performans, ignoriranje prethodnih izjava...i još mnogo toga na što vas ne moramo i ne želimo upozoriti....a, to je ujedno i „KADA“ ! Od sada pa nadalje... Što se tiče „ZAŠTO“, osim očitog, CROCONOVE zavidne procijene naše moći i ustupanja njihovog prostora našoj misiji, jednostavno zato jer želimo i zato jer možemo!!!"


Ovo je direktno prepisano iz filma INSIDE MAN, uvodna scena, glavni lik se ovako predstavlja. Evo link na pdf http://www.dailyscript.com/scripts/Inside_Man_by_Russel_Gewirtz_Jan_17_2005.pdf pročitajte prvo što "Dalton" kaže, odma na drugoj stranici...
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 26.10.2009 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebor wrote:
Ovo je direktno prepisano iz filma INSIDE MAN, uvodna scena, glavni lik se ovako predstavlja. Evo link na pdf http://www.dailyscript.com/scripts/Inside_Man_by_Russel_Gewirtz_Jan_17_2005.pdf pročitajte prvo što "Dalton" kaže, odma na drugoj stranici...


svašta...
Back to top
View user's profile Send private message
dredger



Joined: 26 Apr 2008
Posts: 75

PostPosted: 26.10.2009 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebor wrote:
Evo ovako im piše na stranici:

"Zovemo se Glulo i Smrlo!

Molimo za malo pažnje...


svaka ti čast što si toliko duboko otišao, ja sam mnogo ranije zaključio da mi je sve to skupa bez veze!!! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group