Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
confusion



Joined: 28 Oct 2008
Posts: 139
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2009 12:37    Post subject: 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Add user to your forum ignore list Reply with quote


_________________
www.illectricity.com
www.facebook.com/illectricity
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
confusion



Joined: 28 Oct 2008
Posts: 139
Location: Zagreb

PostPosted: 17.11.2009 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

__
VAZNO !!!

Uskoro, tocnije za tri dana, zatvaramo natjecaj za nucomerse ! U slucaju ako imate prijatelja koji producira glazbu u mracnoj sobi, svira na ceslju, motornoj pili ili zivcira susjede skrecanjem po plocama, neka nam se javi do 19/11 (23:59:59).
Tika-taka, vrijeme prolazi a svjetska slava ceka : )

__
U prvi juris illectricity '09 krece na celu sa Skotom u cijim se rukama pretvaramo u marionete, Jackmasterom. Njegov UK funky/dubstep/booty/bassline labirint savrseno ce predstaviti sve glazbene smjerove koji nas trenutno vesele, te ce u ambijentu AKC Medika, uz nucomerse i cfsn DJ-e, prirediti uzbudljivi vatromet bass-heavy novotarija.


__
jackmaster (Numbers / UK)

Ako pratite bilo koji od vodecih casopisa o mjuzi, zasigurno ste vec naletili na neki od Jackmasterovih mikseva. Nije bez razloga Jack trenutno jedan od trenutno trazenijih DJ-eva: uvijek inovativan, Jackmaster je poznat po odlicnoj selekciji i brzim prsticima.
Njegovoj reputaciji odlicnog DJ-a zasigurno su pridonijele i njegove poznate Numbers, Seismic i Monox serije evenata u Glasgowu, pa Jacka danas ugoscuju svi vazniji festivali, klupske veceri i radio emisije.
Uz to sto je neumoran promoter i DJ, Jack je takodjer pokrenuo Wireblock, Point.One i Dress 2 Sweat labelove, promovirajuci i na taj nacin najrazlicitije stilove od dubstepa, wonkya i funkya do bootya, b-morea i basslinea. L-Vis 1990, Rod Lee, Rustie, Hudson Mohawke, Lory D i Debonair Samir samo su neka od imena koja su izdala na njegovim labelovima. Nedavno je Jackmaster ipak odlucio sve te labelove ujediniti u jedan, Numbers, a njegovo prvo izdanje bit ce EP od Lazer Sworda.

http://www.myspace.com/iamjackmaster
http://nmbrs.net/label-launch-parties/

__
Ogranicen broj festivalskih ulaznica (100 komada) moze se kupiti preko Eventima (Berislaviceva 13 i online) po cijeni od samo 80 kuna ! Ulaznica vrijedi za 28/11 (Medika), 03/12 (Videoskop - kino Europa) i 05/12 (Jedinstvo)

: )

_________________
www.illectricity.com
www.facebook.com/illectricity
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
confusion



Joined: 28 Oct 2008
Posts: 139
Location: Zagreb

PostPosted: 20.11.2009 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

__
Mislite da je natjecaj za nucomers upravo zavrsio? Znamo da jos nije vrijeme darivanja, ali cfsn-ovce su sirokog srca i poklonit ce vam jos dva dana vremena kako biste se prijavili na 4. nucomers night : )

Iako smo ove godine bili dosta kratki s rokom, primili smo najvise prijava do sada i jako smo ponosni na materijale koje ste nam poslali! Bravo, bravooo!!!

Znaci, zadnji rok je 21/11 (23:59:59)

Pocetkom tjedna objavljujemo tko ce nastupiti 28/11 u Mediki!

Ako vas ne interesira prijava za nucomers, mozda ce vas zaintrigirati jedna od tri festivalske radionice
I ove godine organizirali smo besplatne radionice a sve vezano uz radionice i nacine apliciranja naci cete na nasem newsletteru

__
Jos jedanput napominjemo:

Ogranicen broj (100kom) festivalskih ulaznica mozete kupiti preko eventima (berislaviceva 13 i online) za samo 80 kuna!
ulaznica vrijedi za 28/11 (medika), 03/12 (videoskop - kino europa) i 05/12 (jedinstvo)

__
Ovogodisnji nucomers podzao je TUBORG GREEN, nas dragi sponzor

_________________
www.illectricity.com
www.facebook.com/illectricity
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
confusion



Joined: 28 Oct 2008
Posts: 139
Location: Zagreb

PostPosted: 26.11.2009 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tadaaaaaam, line up je definiran i ovogodisnji nucomeri su izabrani : ) Od mnogo zainteresiranih, izabrali smo cetiri mladica koji ce se imati priliku iskazati u Mediki. Mi smo jako zadovoljni odabirom a konacan line up upravo slijedi!

__
subota _ 28 /11 @ AKC Medika
jackmaster (numbers / UK) + NUCOMERS:
iggy dub, dwight glove, sinister i microslav +
cfsn DJs (feelipa, funk guru, phillipe, dubway)

__
Sto nucomeri kazu o sebi:

iggy dub

Zovem se Igor Blazevic a Dj-ingom se bavim godinu dana. Uz dnb sviram i downtempo, dub, house, techno, uk-funky, garage, 2-step, dubstep, grime, wonky, experimental...
Producenti koje najvise preferiram su k&d, ras g, flying lotus, roska, el b, ramadanman, martyn, 2562, kode9, untold, instra:mental, alix perez, commix, spectrasoul...
Borim se i sa produkcijom nekih godinu dana. Nastupao sam na par house, techno, mnml partya (nista veliko).
Ovo ljeto sam bio rezident u klubu Opium i beach baru Jamaica u vodicama gdje sam svirao downtempo, nu-jazz, house, tech-house...

myspace / mash up mix / promo mix dnb

dwight glove

Zovem se Mate Susa. Javljam se u vezi vaseg natjecaja za nefirmirane DJ-e na stranici muzikanastruju. Bavim se DJ-ingom ali jos nisam nigdje imao priliku svirati pa cu vam poslati link na moj promo mix u nadi da ce vam se svidjeti. Mate Susa a.k.a. Dwight Glove

mix

sinister

Moje ime je Hrvoje Vincek. U svijet elektronicke glazbe ulazim s nekih 14 godina i odmah u pocetku se kacim za dnb. Prve partyje posjecujem u Zagrebu, pogotovo cfsn i bassinavders na kojima sam cest gost!
Sa 20 godina pocinjem se bavit DJ-ingom, te upisujem DJ radionicu kod DJ Venoma i tijekom sljedecih par godina vjezbanja, istrazivanja, naslusavanja odlucujem skupit pare i kupit opremu. Na Noc Vjestica, 31.10.2009. svoj prvi nastup obiljezavam u Prostoru, CK.
Volim i pustam dark i deep dnb!

mix

microslav

Moje ime je Miroslav Mrva, imam 30 godina i ovisan sam o glazbi. Profesionalno se bavim grafickim dizajnom i ilustracijom a FLoopsi su mi najdraza zanimacija u svako slobodne vrijeme.
Saljem vam link na arhivu sa nekoliko razlicitih electro uradaka pa poslusajte i odlucite. Potpisujem se kao microslav i nikada još nisam nastupao.

myspace / tunes

__
NAGRADNA!

Dijelimo cetiri ulaznice preko foruma. Molimo sve zainteresirane neka se jave na mail nagradna@illectricity.com s naslovom NAGRADNA_NUCOMERS_FORUM i ostave imena i prezimena... Sretnim dobitnicima javimo do petka navecer !

Sretnoooo : )

__
Ako se jos niste prijavili na jednu od festivalskih radionica, link na treci newsletter, radionice i nacine prijave nalazi se na ovom linku: http://www.illectricity.com/Newsletter/09/newsletter03.html


Vidimo se !

_________________
www.illectricity.com
www.facebook.com/illectricity
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group