Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Najboljirazred.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 19.04.2004 00:22    Post subject: Najboljirazred.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Posjetite najboljirazred.com !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 00:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uu kolega miočan
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Prof. Vlastelica (Anji): Curo, ti mora da imaš konja, baš mi ličiš na jahačicu.

yap, that's my vlastelica :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Valentin



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 22
Location: Samobor

PostPosted: 19.04.2004 11:38    Post subject: Re: Najboljirazred.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yoseep wrote:
Posjetite najboljirazred.com !


Začudio bih se da su miočani uzeli neku drugu domenu. Šteta, od nekad vrhunske gimnazije danas je ostala samo hrpa ega.

Nego, stranice su gut, samo ti je losa kombinacija svijetlo sive pozadine i sivog fonta (vijesti), kao i one 'narancaste' boje sa desne strane (anketa) - tesko je za citati.
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 19.04.2004 11:45    Post subject: Re: Najboljirazred.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Valentin wrote:
Začudio bih se da su miočani uzeli neku drugu domenu. Šteta, od nekad vrhunske gimnazije danas je ostala samo hrpa ega.


Look at me, look at me, I'm flipping you off! Very Happy

Last edited by Painkillerz on 19.04.2004 12:13; edited 1 time in total

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Začudio bih se da su miočani uzeli neku drugu domenu. Šteta, od nekad vrhunske gimnazije danas je ostala samo hrpa ega.

jedno je ego ljudi drugo vrijedjanje gimnazije.
zato, sh!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.04.2004 11:52    Post subject: Re: Najboljirazred.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Valentin wrote:

Začudio bih se da su miočani uzeli neku drugu domenu. Šteta, od nekad vrhunske gimnazije danas je ostala samo hrpa ega.

Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Valentin



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 22
Location: Samobor

PostPosted: 19.04.2004 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Quote:
Začudio bih se da su miočani uzeli neku drugu domenu. Šteta, od nekad vrhunske gimnazije danas je ostala samo hrpa ega.

jedno je ego ljudi drugo vrijedjanje gimnazije.
zato, sh!


od miocana nista drugo ne bi ni ocekivao Razz

gle, nisam mislio vrijedjati, pa cu postediti ostale clanove foruma flejma i zadrzati argumente za sebe. K?
Whistle
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 12:02    Post subject: Re: Najboljirazred.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Valentin wrote:
Začudio bih se da su miočani uzeli neku drugu domenu. Šteta, od nekad vrhunske gimnazije danas je ostala samo hrpa ega.


zasto nema neki smajli za :owned ? Smile

sad nazad na topik: kao sto je Valentin rekao, tesko se cita text na sivoj podzadini. linkovi za nove topike na forumu su gadni, treba ih malo css-irat da budu ljepsi. osim tog, sajt sluzi svrsi i ok je.
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 19.04.2004 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je ok, cure su dobre Very Happy

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Quote:
Začudio bih se da su miočani uzeli neku drugu domenu. Šteta, od nekad vrhunske gimnazije danas je ostala samo hrpa ega.

jedno je ego ljudi drugo vrijedjanje gimnazije.
zato, sh!


Bio sam na jednom drzavnom natjecanju u Novom Vinodolskom gdje je bila golema hrpetina miocana (i onih iz pete) i svi su se ponasali kao da posjeduju cijeli hotel i da smo mi neka niza vrsta, nisi mogo ni rjec s njima progovorit. Znam da su ti ljudi iz matematickih skola jako pametni i to, al ego im je fakat nabijen, poznajem ih jos par tu na faksu. To nije krivnja gimnazije vec ljudske prirode, das im mozak a oni sve sj***
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 19.04.2004 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

Bio sam na jednom drzavnom natjecanju u Novom Vinodolskom gdje je bila golema hrpetina miocana (i onih iz pete) i svi su se ponasali kao da posjeduju cijeli hote*


sad to fino povuci pa ce bit sve pet Smile istina, ima onih koji se ponasaju ko da su bogom dani, al ima i ok ljudi...

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
sad to fino povuci pa ce bit sve pet :) istina, ima onih koji se ponasaju ko da su bogom dani, al ima i ok ljudi...

da, ko i svugdje
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 19.04.2004 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:

da, ko i svugdje


igzekli

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 19.04.2004 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
uu kolega miočan
Hi duke... kako na faksu? nadam se da ću sad bit prvi na McWC kad tebe nema, he he Very Happy
Quote:
Začudio bih se da su miočani uzeli neku drugu domenu. Šteta, od nekad vrhunske gimnazije danas je ostala samo hrpa ega.

neću se sad prepucavat al mioc je bio i ostao vrhunska gimnazija, to govore činjenice... a svoje subjektivne dojmove kao što si rekao bolje zadrži za sebe nego se ovako blamirat pred svima

hvala na prijedlozima, ovo sa cssanjem novih topika nisam stigao napravit al ziher će biti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.04.2004 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, od bugova
na infoima ljudi, mejlovi su samo bili napisani, ne linkani.
eto
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 29.04.2004 01:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odsada ekskluzivan intervju sa legendarnim prof. Vlastelicom (i ostalima) u kojem doznajemo da slusa tehno i da mu je Tom najdrazi lik iz crtica.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 08.05.2004 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e jospe jesi to ti Smile
vidim da ste pobjedili, ali nije da je bilo ikakve veće konkurencije Smile
čestitam, good work
je da ste A turnus, ali ipak ste mioc Laughing

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group